Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Atšaukiau batų užsakymą. Apgaudinėtojai man nepatinka. Pilna tų batų.

Atsakyti

a kodėl aš nežinau pavardėėėėės?  :hmm:​ 

Nes tu uzsispyrus ozka ir sakei ten nedalyvausi  :P  :P​ 

Atsakyti

ai, čia ten :D taip, nedalyvausiu :D ir ne ožka aš, aš karvė  :P  :P​ 

Atsakyti

Kad nepultum iškart pas ją pavargus nuo berniukų slėptis.

aš? pavargus? nuo berniukų? čia berniukai nuo manęs pavargo :D išsiunčiau ilsėtis iki sausio :D 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 11 19, 13:44)
<p>Tresnia, o cia privatus ar NHS?</p>


privatus as pacientas, bet klinika ir NHS aisku ax.gif
Atsakyti

Atšaukiau batų užsakymą. Apgaudinėtojai man nepatinka. Pilna tų batų.

kur cia taip nesekmingai?  Kad ir mes nepasimautumem ant apgaviku.

a kodėl aš nežinau pavardėėėėės?  :hmm:​ 

 A kam tau ta  pavardeeeeee?  Gal   Mrs. Smith .   Jei lietuviska, tada galetume spelioti del galunes   -iene ar -e.  :D

Nebuvau siandien? Tada labvakars. :4u:

Atsakyti

Buhalterės, pakonsultuokit - jeigu isteigciau UAB su 1 darbuotojų pilnu etatų ir 1 dirbančiu ketvirčiu etatu. Kiek man būtų minimalus kasmėnesiniai mokesčiai?

Atsakyti

ai, čia ten :D taip, nedalyvausiu :D ir ne ožka aš, aš karvė  :P  :P​ 

Nium pati kalta, nes jau ir apziurejom ja 🎈

Atsakyti

Oi, Frofesore, tu gal atsiprincipink atgal ir eik į ten, žinok Upjora atrodė NUOSTABIAI! :wub: :wub: :wub:

 

Labos ciocytės

 

Rykute, kaip tu? Nepamiršai, kad tavo lygintuvas dar pas mane? :D

Atsakyti

Oi, Frofesore, tu gal atsiprincipink atgal ir eik į ten, žinok Upjora atrodė NUOSTABIAI! :wub: :wub: :wub:

Labos ciocytės

Rykute, kaip tu? Nepamiršai, kad tavo lygintuvas dar pas mane? :D

Biški dar palaikyk, kol sugalvosiu kaip paimti 🥴 savijauta gera, gal nuovargis greičiau jaučiasi ir kantrybės nebeturiu, narkozė veikia 🙄, mažoji kažkokia siaubūnė darosi 😁 

Atsakyti

Buhalterės, pakonsultuokit - jeigu isteigciau UAB su 1 darbuotojų pilnu etatų ir 1 dirbančiu ketvirčiu etatu. Kiek man būtų minimalus kasmėnesiniai mokesčiai?

Čia yra išlygos kiek uždirbs, jei minimumą, tai ar tas 1/4 etato dirbantis turi kitą darbą, kokio amžiaus,  nes jei neatitinka kriterijų, net ir dirbant 1/4 etato, Sodros įmokas skaičiuotų nuo  pilno MMA.

Atsakyti

Oi, Frofesore, tu gal atsiprincipink atgal ir eik į ten, žinok Upjora atrodė NUOSTABIAI! :wub: :wub:

:bebe: apseisiu vadinasi ir nemačius :D 

Atsakyti