Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Apie pietus, Panorama. Atsiiminėsiu varles.

Šian tai niekaip. Iki pietų ofise, po pietų stomotologas ir dar ten visokiu asm,reikalų.

Atsakyti

Niu, būna. Kada nors kitada tada.

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  salna siandien ryte grazi kokia  :wub: 

buvau pametus plomba priekine, tai eilini karta pasibaisejau uk stomotologais  :D susimokejau kad priimtu ta diena, tai jie man uz £75 laikina plomba ikiso ir sako butinai ja reikia keist po 2 savaiciu tai jus uzsirasykit ja pakeist  :huh2:  :D  nuejau pas lietuvi pertvarke  :rolleyes: 

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  salna siandien ryte grazi kokia  :wub:

buvau pametus plomba priekine, tai eilini karta pasibaisejau uk stomotologais  :D susimokejau kad priimtu ta diena, tai jie man uz £75 laikina plomba ikiso ir sako butinai ja reikia keist po 2 savaiciu tai jus uzsirasykit ja pakeist  :huh2:  :D  nuejau pas lietuvi pertvarke  :rolleyes:

Na Lt už vieną dantį mano stomatologe irgi ima 70. Tiesa ne už laikiną. Bet nors ir brangu, žinau kad daug m laikys, itin kokybiškai tvarko

Atsakyti

...bet irgi nusiskusti nemegejas :) bet nors ant keliu daznai  buna :)

taigi nuo penktadienio ošia, nėra kada barzdos skust :lol: 

Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2019 11 19, 11:43)
Na Lt už vieną dantį mano stomatologe irgi ima 70. Tiesa ne už laikiną. Bet nors ir brangu, žinau kad daug m laikys, itin kokybiškai tvarko

Na tai as pas lietuvi po to ir susimokejau £80, bet sudejo normalia kurios man nereiks po 2 savaiciu pakeist doh.gif biggrin.gif
Atsakyti

Na tai as pas lietuvi po to ir susimokejau £80, bet sudejo normalia kurios man nereiks po 2 savaiciu pakeist doh.gifbiggrin.gif

Tai iškart pas lietuvius eik 😀

Atsakyti

Tresnia, o cia privatus ar NHS?

Atsakyti

O tai Upjora ištekėjo ar buvo negrįžtamai pagrobta ir užrakinta bokšte 🤔

Atsakyti

Ištekėjo ir  mums jau prisidavė net su nauja pavarde  :D  :D Tik Į SM dar neturi laiko užbėgti  :D​ 

Atsakyti

a kodėl aš nežinau pavardėėėėės?  :hmm:​ 

Atsakyti

a kodėl aš nežinau pavardėėėėės?  :hmm:​ 

Kad nepultum iškart pas ją pavargus nuo berniukų slėptis.

Atsakyti