Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

tai sakai nors viena atmusei nuo Frofesores :)  turbut liudesiukas dabar  pas ja :)

oj neeee, pas mane tokių apžėlusių nebuvo :D (aš, žinoma, čia apie rankas šneku :lol:  ) 

Atsakyti

oj neeee, pas mane tokių apžėlusių nebuvo :D (aš, žinoma, čia apie rankas šneku :lol:  ) 

galima pagalvoti, kad  tau rupejo   tas  rankas apziurineti :)  Sakai isrengei visus, o  paskui atmetei kieno rankos apzele :) :lol:

Atsakyti

Man tai Gadget barzdočiai toookie padabni, ale per jauni man.

Atsakyti

galima pagalvoti, kad  tau rupejo   tas  rankas apziurineti :)  Sakai isrengei visus, o  paskui atmetei kieno rankos apzele :) :lol:

tai, kad jie aplamai ne kažką apsirengę jau atėjo, ką jau ten beišrenginėsi :lol: 

Atsakyti

Man tai Gadget barzdočiai toookie padabni, ale per jauni man.

eik eik  perjauni, mums  tai pats  tas, tik nepatyre  netinka, o jaunyste suteikia sparnus :) Tu jau  ta turetum zinoti :)

Atsakyti

eik eik  perjauni, mums  tai pats  tas, tik nepatyre  netinka, o jaunyste suteikia sparnus :) Tu jau  ta turetum zinoti :)

Ai, jo, gerai, kad priminei, vyras juk mano jaunesnis už mane :D​ Tada tinkami, ok.

Atsakyti

Man tai Gadget barzdočiai toookie padabni, ale per jauni man.

 

Dvejinasi a treeeejinasi? Viens anas fototkėj  :angel2:​ 

Atsakyti

Mano blizgučiai, kas patinka, kad jie stipresni nei paprastas gelinis lakas, nes su anuo man nagai vis vien lankstosi ir tada atšoka. Tad šitie patvaresni. Bet ilgai jų nešioti nesinori, vėl savo raudonų atspalvių noriu 😁


Pridėta:

Atsakyti

Dvejinasi a treeeejinasi? Viens anas fototkėj  :angel2:​ 

Čia aš pagal nutylėjimą, kad buvai ne vieną įdėjus, urmu įvardinau :B 

Gavau lenkišką e-mailą, niekonesuprantu.

Atsakyti

Ir tuos blizgučius kaip nuvalyti sunku. 

Atsakyti
QUOTE(Fate Fate @ 2019 11 17, 16:26)
Tai tu ta kuprinele be petnesu nusipirkai?

Ai, apskritai su kuprine vyras darban vazineja, as vel bemasine.

QUOTE(Laukinė orchidėja* @ 2019 11 17, 20:27)
Būna spec purškiklis su silikonu man atrodo, turiu mašinoj, irgi išpurškiu, kad nebūtų netikėtumų.  biggrin.gif

Aha, ten toks kazkoks ir buvo.
Atsakyti

Ir tuos blizgučius kaip nuvalyti sunku. 

Jei gelinis, tai su freza visai nesunku :D

Atsakyti