Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Labas rytas,

  kava  puikiai paruosta tai suejo kai uoga :)

vakar spanguoliu papirkau,  kazkada Alta buvo minejusi kaip jas paruosti, lyg uzpiltivandeniu  ir laikyti, alia isgaravo, tik neuzsirasyk taip ir baltos demes :)

kas yra... ikt... švenčiuuuu!..ikt...byyyški užbaliavojom su berniukais  :gossip:  :friends:  :brunette:​  o jūs ką? jau baigėt? :D

koks cia baigem, paziurek Terezza burbulu  nuo pat ryto   prie kavos padejo :) o  be to ir  jaunoji   tik siandien baigia :) zadejo  baigti :)

Atsakyti

koks cia baigem, paziurek Terezza burbulu  nuo pat ryto   prie kavos padejo :) o  be to ir  jaunoji   tik siandien baigia :) zadejo  baigti :)

 tie burbulai tai ryškiai man :D degimui palaikyt :lol: tegu jaunoji baigia, aš baigt nesiruošiu! jei švęst, tai švęst! 

Atsakyti

 tie burbulai tai ryškiai man :D degimui palaikyt :lol: tegu jaunoji baigia, aš baigt nesiruošiu! jei švęst, tai švęst! 

tu  ka i darba kelia pamirsai  ar cia ta proga  atostogu 'paemei' :)   jauciu isanksto zinojai, kad  berniuku  bus daug ir ilgam :)

Atsakyti

tu  ka i darba kelia pamirsai  ar cia ta proga  atostogu 'paemei' :)   jauciu isanksto zinojai, kad  berniuku  bus daug ir ilgam :)

į darbą atsivedžiau, kad liūdna nebūtų :D 

Atsakyti

 tie burbulai tai ryškiai man :D degimui palaikyt :lol: tegu jaunoji baigia, aš baigt nesiruošiu! jei švęst, tai švęst! 

Tai nieko: Kaledos, o is karto po to kita  jaunoji  :D  :D​ 

Atsakyti

Limcamca, aš parodysiu visas mažajai ir ji tegu renkasi, tada prašysiu nupirkti 🥰

Atsakyti

Tai nieko: Kaledos, o is karto po to kita  jaunoji  :D  :D​ 

tikiuosi berniukai spės pailsėt  :hmm:  :D​ 

Atsakyti

į darbą atsivedžiau, kad liūdna nebūtų :D

klausyk , gal tu viniaus savakdybeje  dirbi, skaiciau siandien, kad Simasius papirko   stalo vyno  kuris kainuoja 20 euru uz  buteli  bendroje sumoje  11 tuks. euru :)  kitaip  kas Tau leis lakt  darbe,  bet  perskaiciau is naujo, tai  Tu berniuka atsivedei :)  tada keicia  viska, bet ar vyras  sutinka su  tavo tokiu istvirkavimu :)

tikiuosi berniukai spės pailsėt  :hmm:  :D​ 

jauciu  tu jau musi berniuku keitimo rekordus SM :) 

Atsakyti

klausyk , gal tu viniaus savakdybeje  dirbi, skaiciau siandien, kad Simasius papirko   stalo vyno  kuris kainuoja 20 euru uz  buteli  bendroje sumoje  11 tuks. euru :)  kitaip  kas Tau leis lakt  darbe,  bet  perskaiciau is naujo, tai  Tu berniuka atsivedei :)  tada keicia  viska, bet ar vyras  sutinka su  tavo tokiu istvirkavimu :)

jauciu  tu jau musi berniuku keitimo rekordus SM :) 

jo, aš su Šimašium šiandien kaip tik ir geriu, ale ot nepasislėpsi nuo jūsų :lol: bet jis neprieštarauja, kad šiandien aš ir draugų atsivedžiau :D 

man patinka įvairovė :lol: o vyras ką? kol nežino, tol ramiai gyvena :lol: kai sužinos bijau, kad... norės prisijungt :lol: 

Atsakyti

jo, aš su Šimašium šiandien kaip tik ir geriu, ale ot nepasislėpsi nuo jūsų :lol: bet jis neprieštarauja, kad šiandien aš ir draugų atsivedžiau :D

man patinka įvairovė :lol: o vyras ką? kol nežino, tol ramiai gyvena :lol: kai sužinos bijau, kad... norės prisijungt :lol:

o jungtis nores prie berniuku ar vyno :)

Atsakyti

Net barzdotis sutriko, kokis karštas pas mumej pirmadienis!!!

 

Priedas  Screenshot_20191117-231053__01.jpg   289,88KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Net barzdotis sutriko, kokis karštas pas mumej pirmadienis!!!

attachicon.gifScreenshot_20191117-231053__01.jpg

tai sakai nors viena atmusei nuo Frofesores :)  turbut liudesiukas dabar  pas ja :)

Atsakyti