Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

O pas mane vyTukas naują dušą, na tą kraną su visais pričendalais, pastatė, katruo aš nemoku naudotis, neišsitraukia man ten kažkas ir vanduo bėga tik iš krano, o per dušo galvą ne. :oh: Kažkaip nusiprausiau, gerai, kad namie šnd. Sunkus tas ūkio analfabetų gyvenimas. Grįš statytojas pietų, dirsiu skūrą.

Atsakyti

Orage, aš jau palatoje su sexy marškiniais, niekaip neišsiaiškinu ta dekoltė gili turi būti priekyje ar gale  :hmm:​ 

Atsakyti

O pas mane vyTukas naują dušą, na tą kraną su visais pričendalais, pastatė, katruo aš nemoku naudotis, neišsitraukia man ten kažkas ir vanduo bėga tik iš krano, o per dušo galvą ne. :oh: Kažkaip nusiprausiau, gerai, kad namie šnd. Sunkus tas ūkio analfabetų gyvenimas. Grįš statytojas pietų, dirsiu skūrą.

Su tais ištraukiamais, tai vargo vakarienė, pasikeitėm į pasukamą, tai ką tu, pasaka.  :D 

Orage, aš jau palatoje su sexy marškiniais, niekaip neišsiaiškinu ta dekoltė gili turi būti priekyje ar gale  :hmm:​ 

Šitas ir man buvo sunkus klausimas, bet manau iškirptė turi būti priekyje, nes jeigu reiktų gaivinti, aparatus prijungti ir vsio takoje, kad nedraskyti marškinių.  :hmm:  :D​ 

Atsakyti

Orage, aš jau palatoje su sexy marškiniais, niekaip neišsiaiškinu ta dekoltė gili turi būti priekyje ar gale  :hmm:​ 

A koks skortumas, dėkis dekolte taip, kuri pusė tavo gražesnė :laugh:

Atsakyti

Sesutė sakė reikia sexy priekį palikti 😁 gerai, kad cm išsimatavau per meetą, viskas dar ribose, nenutyse... 

Atsakyti

Labas rytas, 

Man atrodo surisimas nugaroje turi buti. Kai gaivina tai kelia visus naktinius aukstyn  :D  :D 

Vakar mažė išsirovė savo dantį, teko ieškoti smulkių, kaip tyčia nieks monetų neturi, teko lankstyti 5€ ir į dėžutę kišti 😁  bet šiandien patenkinta juos man atidavė ir sakė namui bus 🥰 jau 35€ man namui atidavė saugoti. Tad daba užduotis surasti, naktinę lemputę su vienaragiu 🥴☺️

Daug yra pas mus, kokios ji butent nori? https://www.amazon.c...ef=nb_sb_noss_2

Orage, cia benamis suniukas? 

Atsakyti

https://www.argos.co...egory:37908031/

Atsakyti

Labas rytas. Barzdočio neturiu, bet kavos atnešu.

SL_Geniessen.jpg

Atsakyti

Frofesore, klausykis, tai bareisi bareisi vakar ant musu, kur esi? Ko ne temoje, a?

kas yra... ikt... švenčiuuuu!..ikt...byyyški užbaliavojom su berniukais  :gossip:  :friends:  :brunette:​  o jūs ką? jau baigėt? :D 

Atsakyti

Man toks jausmas, kad ana po vakarykščio mergvakario negrįžo :hmm: :unsure:

aš jau truputį nebelabai gaudžiaus kieno mergvakaris, nes pati kaip nuotaka tarp jų pasijaučiau :lol: nu ir gerai, Upjora neatėjo, pati kalta, kažkam nuotaka gi pabūt reikėjo!  :flirt2:​ 

Atsakyti

aš jau truputį nebelabai gaudžiaus kieno mergvakaris, nes pati kaip nuotaka tarp jų pasijaučiau :lol: nu ir gerai, Upjora neatėjo, pati kalta, kažkam nuotaka gi pabūt reikėjo!  :flirt2:​ 

Vo, mūsų valkatukas grįžo :wub: :D

Atsakyti

Vo, mūsų valkatukas grįžo :wub: :D

aš trumpam  :B​  kol berniukai ilsisi :lol: blyn kokie neištvermingi šiais laikais tie vyrai... 

Atsakyti