Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Man labai grazus Madam nagai. Zinau su magnetuku kates akis taip daro. Pora kartu esu turejus tokia zalia spalva. Manikiurininke sake tai bene vienintele spalva, kuri moterims neatsibosta. 

Savaite, nu bet ot gerai, kad vytukas mokejo vandeni uzsukt. 

:D 

Atsakyti

 VyTas viska moka.  :D Nors ka ten moket siuo atveju, po unitazu yra slangele su raudona rankenele vandeniui uzsukti, visada jei kur ilgesniam laikui isvykstam, virtuvej ir vonioj uzsukam vandeni.  Uzsukt ir as viena pati  uzsukciau, bet gedimo priezasties nenustatyciau. 

Man nenusibosta pink nude, dusty rose nagu spalvos. Nesvarbu, madingos jos ar ne. :flirt2:

Atsakyti

 VyTas viska moka.  :D Nors ka ten moket siuo atveju, po unitazu yra slangele su raudona rankenele vandeniui uzsukti, visada jei kur ilgesniam laikui isvykstam, virtuvej ir vonioj uzsukam vandeni.  Uzsukt ir as viena pati  uzsukciau, bet gedimo priezasties nenustatyciau. 

Man nenusibosta pink nude, dusty rose nagu spalvos. Nesvarbu, madingos jos ar ne. :flirt2:

ir man. Antroji, kaip zinia, mane sendina :D 

Atsakyti

O pas mus unitazas sugedo. Ejau koridorium ir ilipau i vandens bala. Plia, ka emiau rekti vytui, kad ateik greiciau, balaaaa!   Persipilde vandens bakelis, plude nebeveikia, vanduo plustelejo tyliai is vonios net i koridoriu. Velus vakaras, naujos pludes jau nebenusipirksi,  Taigi, vanduo unitaze uzsuktas, pastatytas kibiras su vandeniu "ypatingam reikalui" iki ryt vakaro.  Da tik laikrascio paplesyto truksta  vietoj tualetinio popieriaus ir bus romantika. :D Nagu spalvos man visos tinka, isskyrus kobalto melyna, zydra, geltona, oranzine, zalia, salotine, balta, fuksijos ,  ruda, aukso, sidabro ..... pavargau vardinti.  :karsta:  :lol: I FB neateisiu.  :4u:

 

Bet va, vistiek graziai taip. Vytas. O ne, zinai: Vycka.. pypt..pypt... vanduo bega 😫🤔

Atsakyti

Bet va, vistiek graziai taip. Vytas. O ne, zinai: Vycka.. pypt..pypt... vanduo bega 😫🤔

:laugh:  

OK,  forume oficiali   "klyčka" bus  Vycka. Jei bus labai nusipelnes , tada rasysiu vytas. :D

Atsakyti

Jei labai, tai vytukas.

Atsakyti

Bent pasidziauk, kad bunant namie. O tai ir kaimynus butum pralinksminus.

  Arba keliom valadom veliau, kai jau miegotume. :bijau2:

Atsakyti

Labryt. Kai šlangutė pas mus buvo trūkusi virtuvėje, visa laimė, kad namie buvome, o tai būtų bėdelė nemaža.

Vėl nauja savaitė, kaip greitai laikas bėga, kiek čia beliko iki švenčių, jau žiūrėk ir eglę reikės traukti.  :hmm:​ 

Atsakyti

Žiauriai greitai laikas bėga, man reikia ir eglę vežti į namus, bet noriu spėti savo valgomąjį nusidažyti pirma 🥰😁 

Labas rytas

Atsakyti

Dažytoja Rykutė :wub: 

Labas.

Geriu arbatą.

Sakiau, kad kubilo ne penktai, o ankstų anksčiausiai aštuntai reikia!!!!!

Atsakyti

Vakar mažė išsirovė savo dantį, teko ieškoti smulkių, kaip tyčia nieks monetų neturi, teko lankstyti 5€ ir į dėžutę kišti 😁  bet šiandien patenkinta juos man atidavė ir sakė namui bus 🥰 jau 35€ man namui atidavė saugoti. Tad daba užduotis surasti, naktinę lemputę su vienaragiu 🥴☺️

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 18 lapkričio 2019 - 09:49

Nelabas rytas,

Atsikėliau, omg... galva skyla... smailikai dingooooo

 

Rykute, o tai tu ne operacinėj dar?

 

Vakar pagavau kas mano kieme kačių maistą ėda. Štai tokis riebus katinas įsiveisė kieme

 

Priedas  20191117_115451-1512x2016.jpg   291,44KB   0 Parsiųsta kartų

 

Aš galvoju blyn  nu negali nei 1, nei 2 nei 3 katės TIEK suėst. Tai  kai buvo sugautas nusikaltimo vietoj, pabėriau šuniško maisto. Bet matyt kačių skanesnis.

Atsakyti