Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Na va, matai, man per kur :) Skonis draugų neturi.

Prie ko cia skonis. Man ne tik patikt, bet ir tikt turi. Maza kas man grazu, gal atrodau kaip klounas. 

Atsakyti

Apie tavo.... :angel2:

maniau, kad Tu manei, jog mano meskos is Maximos :)

Mes irgi 2-oj Melnragej, zmoniu kaip vasara, superinis oras. Masina nuplovem, gumas visas sutepem ziemai, kad neprisaltu.

o su kuo tepete, gal ir man reikia, nes dureliu  virsaus remo tai nera :)

Sistina, o aš tavęs norėjau paklaust, tau skydliauję chirurginiu būdu šalino ar radioaktyviu jodu? Ir jei gali, dar papasakok kodėl :4u:

jo mane su peiliuku...isimta viena puse skydliaukes, nes  buvo nodules (mazgas turbut) kuris sieke  4 cm, kakle matesi guzas,  jis nebuvo   piktybinis, bet  gydytojas rekomendavo salinti, nes perdidelis, kad  palikti stebejimui. tiesa sakant man  geriau po ispjovimo, kiekviena ryta atsikeldavau  su  nuguletu sprandu, o dabar to  nera, kazkaip tas guzas turbut spaude kazka.

Atsakyti

o su kuo tepete, gal ir man reikia, nes dureliu  virsaus remo tai nera :)

Būna spec purškiklis su silikonu man atrodo, turiu mašinoj, irgi išpurškiu, kad nebūtų netikėtumų.  :D​ 

Atsakyti

Valyk tuos nagus tik nedurniavus.Pagal juos tavo bukle nustatineja,kaip ir pagal lupas.

Man Madam spalva labai grazi.Pati su tokiais buna vaikstau,ir su magnetu dar kates akis isgauna.Ir peleniniu roziu megstu,ir nesuprantu kaip nuo nagu spalvos galima baba patapti,nes nagai nuo marmuzes gan tolokai isduge buna.

Atsakyti

Valyk tuos nagus tik nedurniavus.Pagal juos tavo bukle nustatineja,kaip ir pagal lupas.

Man Madam spalva labai grazi.Pati su tokiais buna vaikstau,ir su magnetu dar kates akis isgauna.Ir peleniniu roziu megstu,ir nesuprantu kaip nuo nagu spalvos galima baba patapti,nes nagai nuo marmuzes gan tolokai isduge buna.

Jau kai Elija rašo, tai iš karto jau žvengiu, nes ana tokia su humoru. :D​ 

Atsakyti

Mes irgi 2-oj Melnragej, zmoniu kaip vasara, superinis oras. Masina nuplovem, gumas visas sutepem ziemai, kad neprisaltu.

Mes tai Palangoj prasiejom tiltu. Anei jokio vejo, saule plieske. Zmoniu melejonai. Karstos spurgytes on the top. Zmoniu eiles 😂

Atsakyti

Mes tai Palangoj prasiejom tiltu. Anei jokio vejo, saule plieske. Zmoniu melejonai. Karstos spurgytes on the top. Zmoniu eiles 😂

Aš tai kukurūzų pasiilgau  :wub:​ 

Atsakyti

Būna spec purškiklis su silikonu man atrodo, turiu mašinoj, irgi išpurškiu, kad nebūtų netikėtumų.  :D​ 

  reikes  pasidometi, aciu!

Atsakyti

Valyk tuos nagus tik nedurniavus.Pagal juos tavo bukle nustatineja,kaip ir pagal lupas.

Man Madam spalva labai grazi.Pati su tokiais buna vaikstau,ir su magnetu dar kates akis isgauna.Ir peleniniu roziu megstu,ir nesuprantu kaip nuo nagu spalvos galima baba patapti,nes nagai nuo marmuzes gan tolokai isduge buna.

Gali gali. Aš nuo avietės raudonumo nagų babute tampu. Netinka man ta spalva tragiškai.

Atsakyti

O pas mus unitazas sugedo. Ejau koridorium ir ilipau i vandens bala. Plia, ka emiau rekti vytui, kad ateik greiciau, balaaaa!   Persipilde vandens bakelis, plude nebeveikia, vanduo plustelejo tyliai is vonios net i koridoriu. Velus vakaras, naujos pludes jau nebenusipirksi,  Taigi, vanduo unitaze uzsuktas, pastatytas kibiras su vandeniu "ypatingam reikalui" iki ryt vakaro.  Da tik laikrascio paplesyto truksta  vietoj tualetinio popieriaus ir bus romantika. :D

Nagu spalvos man visos tinka, isskyrus kobalto melyna, zydra, geltona, oranzine, zalia, salotine, balta, fuksijos ,  ruda, aukso, sidabro ..... pavargau vardinti.  :karsta:  :lol:

I FB neateisiu.  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 17 lapkričio 2019 - 21:53

Man labai grazus Madam nagai. Zinau su magnetuku kates akis taip daro. Pora kartu esu turejus tokia zalia spalva. Manikiurininke sake tai bene vienintele spalva, kuri moterims neatsibosta. 

Savaite, nu bet ot gerai, kad vytukas mokejo vandeni uzsukt. 

Atsakyti

O pas mus unitazas sugedo. Ejau koridorium ir ilipau i vandens bala. Plia, ka emiau rekti vytui, kad ateik greiciau, balaaaa!   Persipilde vandens bakelis, plude nebeveikia, vanduo plustelejo tyliai is vonios net i koridoriu. Velus vakaras, naujos pludes jau nebenusipirksi,  Taigi, vanduo unitaze uzsuktas, pastatytas kibiras su vandeniu "ypatingam reikalui" iki ryt vakaro.  Da tik laikrascio paplesyto truksta  vietoj tualetinio popieriaus ir bus romantika. :D

Nagu spalvos man visos tinka, isskyrus kobalto melyna, zydra, geltona, oranzine, zalia, salotine, balta, fuksijos ,  ruda, aukso, sidabro ..... pavargau vardinti.  :karsta:  :lol:

I FB neateisiu.  :4u:

Bent pasidziauk, kad bunant namie. O tai ir kaimynus butum pralinksminus.

Atsakyti