Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Sistina, o aš tavęs norėjau paklaust, tau skydliauję chirurginiu būdu šalino ar radioaktyviu jodu? Ir jei gali, dar papasakok kodėl :4u:

Atsakyti

Žinau, kad negalima, bet dar nesu buvusi be lako 😁 net CP buvo nagai lakuoti 🤫

Atsakyti

O aš nuo vakar turiu "surūdijusius"nagus, kur net magnetą dėjo efekto išgavimui.

Atsakyti

Žinau, kad negalima, bet dar nesu buvusi be lako 😁 net CP buvo nagai lakuoti 🤫

O kodėl tau taip reikia? Aš pas gydytojus, tai tik nusiprausus einu. :D Žinok tie tavo nagai jiems tik labiau trukdo, nei grožis.

Atsakyti

O aš nuo vakar turiu "surūdijusius"nagus, kur net magnetą dėjo efekto išgavimui. attachicon.gifsmallpict.jpg

Spalva liuks. Mėgstu tokias.

Atsakyti

Valgau raugintus kopūstus su marinuotu imbieru ir saulėgrąžų aliejum. Ommmmm kokiz pilnaaatviz

 

 

NiturukačiūkųPriedas  Screenshot_20191116-220304.jpg   190,73KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 17 lapkričio 2019 - 18:32

O kodėl tau taip reikia? Aš pas gydytojus, tai tik nusiprausus einu. :D Žinok tie tavo nagai jiems tik labiau trukdo, nei grožis.

Negalima tikrai per operacijas lakuotais nagais. Gerai, jeigu viskas gerai, bet jeigu kažkas ne taip sklandžiai - tai tegul jau kuo greičiau pamatytų mano mėlynuojančius nagus, negu žiūri į gražiai lakuotus.

Kokia, Rykute, operacija tavęs čia laukia? Tikiuosi smulkmė kokia  :4u: 

Atsakyti

Nagai techniški.

Šiuo metu man gražūs trumpi negeliniai nagai.

Atsakyti

O kodėl tau taip reikia? Aš pas gydytojus, tai tik nusiprausus einu. :D Žinok tie tavo nagai jiems tik labiau trukdo, nei grožis.

Tiesiog kažkaip savaime gaunasi, depiliacija ir nagai 😁 niekad niekas nieko ir nesakė dėl jų man 🤭

Atsakyti

Yra kelios spalvos, kuriomis nulakuotos mano rankos atrodo tragiskai. Matyt detonuoja su odos spalva. Ta pati pelenine roze - spalva labai grazi, bet atrodau su ta spalva kaip babu baba. Madam ideta man irgi nei per kur. 

Atsakyti

Yra kelios spalvos, kuriomis nulakuotos mano rankos atrodo tragiskai. Matyt detonuoja su odos spalva. Ta pati pelenine roze - spalva labai grazi, bet atrodau su ta spalva kaip babu baba. Madam ideta man irgi nei per kur. 

Na va, matai, man per kur :)​ Skonis draugų neturi.

Atsakyti

Yra kelios spalvos, kuriomis nulakuotos mano rankos atrodo tragiskai. Matyt detonuoja su odos spalva. Ta pati pelenine roze - spalva labai grazi, bet atrodau su ta spalva kaip babu baba. Madam ideta man irgi nei per kur. 

 

Man irgi daug atspalvių netinka. Rankos pasidaro kaip dirbtinės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 17 lapkričio 2019 - 19:25