Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Aš nebijau, aš nenoriu ☺Nepatiko mokykloje krosus bėgioti nors ir atbegdavau pirma, nepatinka nuuuu, bet gal reikia pabandyti ir patiks jau dabar :)

Tu ne apie mano meškas kalbi ane:) 

Džyzis, manęs ir su šautuvu nepriverstų krosų bėgiot :D​ . Bet ir be bėgiojimo yra iš ko rinktis.

Atsakyti

Džyzis, manęs ir su šautuvu nepriverstų krosų bėgiot :D . Bet ir be bėgiojimo yra iš ko rinktis.

Tai va šautuvo reikia :) 

Atsakyti

Šiandien po darbų kalakutą kepu  :essen:   smagu man dirbti kai darbe tuščia ir tylu  :wub: 

Prieš operaciją man nagus nulakavo blizgančiai, sakė manikiūristė, kad jau Kalėdų dvasią pajuto  :lol:  :newyear:​ 

Atsakyti

Aš nebijau, aš nenoriu ☺Nepatiko mokykloje krosus bėgioti nors ir atbegdavau pirma, nepatinka nuuuu, bet gal reikia pabandyti ir patiks jau dabar :)

Tu ne apie mano meškas kalbi ane:) 

Apie tavo.... :angel2: 

Atsakyti

Pas ką įtempiamos lubos ir kates augina 😁

https://m.facebook.c...100041316713139

Atsakyti

Mes prie jūros buvom, Olando kepurės skardžio, oras fantastiškas, žmonių pilna. Radom supynes, pasifotkinom.  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja* @ 2019 11 17, 15:58)
<p>Mes prie jūros buvom, Olando kepurės skardžio, oras fantastiškas, žmonių pilna. Radom supynes, pasifotkinom.  biggrin.gif​ </p>

Mes irgi 2-oj Melnragej, zmoniu kaip vasara, superinis oras. Masina nuplovem, gumas visas sutepem ziemai, kad neprisaltu.
Atsakyti

Mes irgi 2-oj Melnragej, zmoniu kaip vasara, superinis oras. Masina nuplovem, gumas visas sutepem ziemai, kad neprisaltu.

Tai tu ta kuprinele be petnesu nusipirkai?

Atsakyti

Mrs.Upjoraaaaaa, aaaūūūū, gyva? :D  Nešk įspūdžius nu :D

Atsakyti

Rykute, a nelieps tau nagu rytoj nusivalyti? Anksciau gi budavo negalima isvis nagu lakuoti operacijoms  :hmm:  :hmm:

 

Negris Upjora greitai. Gi, sake ten puse Europos suvaziave, dar turistaus po UK. Svarbu rado minute laiko vakar mums prisiduoti  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 17 lapkričio 2019 - 17:16

taigi zinai ka teko isgyvent....

Savaite nenores turbut cia viesai atviraut. Bet gal noretu ateit i FB grupe, aaa, Savaite?

Pritariu, Savaite, ateik pas mus į FB :4u:

Atsakyti

Rykute, a nelieps tau nagu rytoj nusivalyti? Anksciau gi budavo negalima isvis nagu lakuoti operacijoms  :hmm:  :hmm:

Negris Upjora greitai. Gi, sake ten puse Europos suvaziave, dar turistaus po UK. Svarbu rado minute laiko vakar mums prisiduoti  :wub:

Irgi pritariu. Dar prieš 4 metus irgi negalima buvo. Pagal nagų spalvą berods žiūri ar pakankamai deguonies.

Atsakyti