Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)



Man sportas visada patiko. Buvau cia pastaruosius metus "uzmetus" del tam tikru aplinkybiu, tai lb "pasijaute". Bet va, nuo rugsejo grizau i "doros kelia" 4-5 kart savaitej padirbt nuo dusios ir velgi matau, kad "pasijaute". tik jau geraja prasme smile.gif
Atsakyti

O as, o as . Tiksliau mus vezasi pietaut. Prizyziau savo issvajoto smakalo  :wub:  ir kastinio

Atsakyti

Mano gerbiamasis produktų išvažiavo pirkt. Užsimaniau gamint. :)​ 

Atsakyti

Taip skaniai cia sportus apraset. Galvoju misku prasieit ar visgi iki sporto sales nuvaziuot. Jauciu miskas nugales. Oras mielas. 

Atsakyti

Tai išvados tokios, kad be sporto niekaip :( Niu gal pabandyti patiks :) Frofesore, aš Tai atsigaivinti nuo karštų berniukų atnešiau truputi siaurės :)

Atsakyti

Taigi ateis ir apšnypš!!! Sniegas ir Frofė, nuuu.

Atsakyti

sakaikas per stebuklas, tai gal  ir mum tada prieinamas tas  budas?

o  tai  kojyciu ir rankyciu sportas  nepadeda numesti? nes as kaip ir  manau, kad man reikia,  bet sporto bijau, kaip velnias kryziaus  :) bet kad  nevalgymas padeda kol nevalgai,  pora savaiciu pacytinau su  angliavandeniais  ir visi jie ant  sonu liko,  na ok ok  3 savaites :)

O ko tu jo bijai? Gėrių gėris gi.

Taip skaniai cia sportus apraset. Galvoju misku prasieit ar visgi iki sporto sales nuvaziuot. Jauciu miskas nugales. Oras mielas. 

Aš va iš salės paršuoliavau. Dabar kaip ant sparnų. Ir į mišką visai smagu būtų nulėkti, ale kad labai jis toli.

Atsakyti

Tos meskos maxej pries kaledas, tai kazkas tokio :D 

Atsakyti

Bet tai kaip šalta.... Rodo +8, bet jaučiuosi taip, lyg minusas būtų. O saulė plieskia kaip vidurvasarį.

Atsakyti

Pas mus i savaites pabaiga jau minusa zada. Bsigsis katino dienos. Blueta pagaliau pedkelnes apsimaus :D 

Atsakyti

Pas mus i savaites pabaiga jau minusa zada. Bsigsis katino dienos. Blueta pagaliau pedkelnes apsimaus :D

Kvyyyy, o gal kooojines?

Atsakyti

O ko tu jo bijai? Gėrių gėris gi.

Aš va iš salės paršuoliavau. Dabar kaip ant sparnų. Ir į mišką visai smagu būtų nulėkti, ale kad labai jis toli.

Aš nebijau, aš nenoriu ☺Nepatiko mokykloje krosus bėgioti nors ir atbegdavau pirma, nepatinka nuuuu, bet gal reikia pabandyti ir patiks jau dabar :) 

Tos meskos maxej pries kaledas, tai kazkas tokio :D

Tu ne apie mano meškas kalbi ane:) 

Atsakyti