Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Imk Sirdziu dama

Sitas? Danu?   Apie meilizius? Paimsiu i omeni. Aciu.   O siandien  norisi kazko lengvo,humoristinio. 2093680_500x800x250.jpg

Atsakyti

Hahaaaaa. Nu ot tie vyrai. Odutis lovoj ir tik per mane gali padrybsot. Apie naktį miegojimą, tai net kalbos nėra. Bet va kai Musytė buvo gyva, tai pas vyrą miegodavo.

As nesuprantu irgi. Draugu seimoje vyras irgi, neleidzia nei katinui nei suniui kartu miegot. 

Atsiuncia drauge foto, vyriskis miega, katinas ant nugaros sedi  :D  :D​ 

Atsakyti

Sitas? Danu?   Apie meilizius? Paimsiu i omeni. Aciu.   O siandien  norisi kazko lengvo,humoristinio. 2093680_500x800x250.jpg

Jei ka gero uzmatysi, duok xinot

Atsakyti
QUOTE(savaitė @ 2019 11 16, 21:01)
Sitas? Danu?   Apie meilizius? Paimsiu i <em>omeni</em>. Aciu.  

Aha, geras, tikrai ne pukutis.
Atsakyti

Kadangi aš grįžtu visada skirtingai, tai jis tik iš mašinos gali suprasti jog grįžtu. 

Atsakyti

:lol:

Limcamca, 16 Lap 2019 - 19:20, parašė: As nesuprantu irgi. Draugu seimoje vyras irgi, neleidzia nei katinui nei suniui kartu miegot. Atsiuncia drauge foto, vyriskis miega, katinas ant nugaros sedi :D :D
Oi :lol: :lol: :lol: O mane sužadėtinis prajuokino vakar, grįžtu namo po darbo ir gi matau, kad mano kremai vonioje kazkaip kitaip stovi ir vienas buteliukas išsikišęs į priekį 😊Klausiu ar naudojai mano kremą, tas sako, kad taip, klausiu ar sį, pasirodo kad sį, sako labai geras kremas, oda tokia švelni liko 😊pradėjau kikenti, paskui jau isteriškai , nes gi pasirodo make up removeri panaudojo. Nebuvo labai happy kai sužinojo 😊sakė nebuvo nieko panašaus parašyta 😊
Atsakyti

:lol:

Oi :lol: :lol: :lol: O mane sužadėtinis prajuokino vakar, grįžtu namo po darbo ir gi matau, kad mano kremai vonioje kazkaip kitaip stovi ir vienas buteliukas išsikišęs į priekį 😊Klausiu ar naudojai mano kremą, tas sako, kad taip, klausiu ar sį, pasirodo kad sį, sako labai geras kremas, oda tokia švelni liko 😊pradėjau kikenti, paskui jau isteriškai , nes gi pasirodo make up removeri panaudojo. Nebuvo labai happy kai sužinojo 😊sakė nebuvo nieko panašaus parašyta 😊

:D​ 

Atsakyti

Ai, mano tėvas kažkada galvą išsiplovė su intymios higienos prausikliu, arbatmedžio kvapas tiesiog plikę atgaivino 😁🤣😂🤭 aišku nesakiau aš jam nieko, tik paslėpiau tą prausiklį 🥴🤫

Atsakyti

Ai, mano tėvas kažkada galvą išsiplovė su intymios higienos prausikliu, arbatmedžio kvapas tiesiog plikę atgaivino 😁🤣😂🤭 aišku nesakiau aš jam nieko, tik paslėpiau tą prausiklį 🥴🤫

 man tai kazkaip linksma buvo negalejau  nutyleti, svarbiausia, kad  ir  savo kremu turi :) Dar pridejau dziaukis, kad ne hair removal cream  buvo:)

Atsakyti

Tas filmas " Širdžių karalienė" tai labai sunkus. Akmuo visą savaitę ant dūšios gulėjo, gal kad pati sūnų turiu. Bet puikus, kaip ir visi skandinavų filmai. Rekomenduoju 

Atsakyti

Ai, mano tėvas kažkada galvą išsiplovė su intymios higienos prausikliu, arbatmedžio kvapas tiesiog plikę atgaivino 😁🤣😂🤭 aišku nesakiau aš jam nieko, tik paslėpiau tą prausiklį 🥴🤫

Pffff... draugės mama plaukų laku vietoj deziko pasipurškė. :B

Labryt

Atsakyti

Tai tipo miegat???

Ale klausykitės, Fate vakar kad pasišiukšlino, anei bonbonkės ant stalo. Gal jos su Frofesore kartu dar mergvakaryje  :hmm:

Atsakyti