Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Va taip mažutis vakar manęs iš darbo grįžtančios laukė   Priedas  IMG-b1fceb6f7b03e65ef82eca2fc72125e8-V.jpg   107,08KB   15 Parsiųsta kartų

 

Ten, į kur jis žiūri yra lauko durys. Sakė gal pusvalandį taip gulėjo ir laukė :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oragė: 16 lapkričio 2019 - 18:49

Mano kudlius  tai pamatęs, kad mašina atvažiuoja į kiemą, jau stovi ant dviejų kojų ir į stiklą įsirėmęs 😁

Atsakyti

Mano kudlius  tai pamatęs, kad mašina atvažiuoja į kiemą, jau stovi ant dviejų kojų ir į stiklą įsirėmęs 😁

Oi, žinok mano šuo (kaip ir daugelis kitų šunų) turi laiko nuovoką. Jis ima laukti maždaug tada, kai aš iš darbo išvažinėju.

Atsakyti

Mano nekudliai 17 nul nul sėdi ant palangės, ka tėvai nepamatyti nepareitų :D​ 

Atsakyti

Pas mane prie lauko duru draskykle prisukta. Tai kiekviena karta kai rakinu duris mano katulis begte atvaro ir pradeda nagus galastis. Mol koks as fainas, visa diena nagucius kasausi, guliasiuko nusipelniau  :D Nu ir ka, as durna apsimetu ir lepinu ta aferista  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Jo, gyvunai jaucia. Musu katinai labai panikuoti pradeda, kai mes pradedam krautis lagaminus. O, jau beveik iseinant tai isvis nuo laiptu nesitraukia. Ir grizus, visada ant tu paciu laiptu randam. Gali suprasti, kad buvo kitur isejes tik pagal tai, kad maisto bliudeliai tustesni buna. 

Atsakyti

Fate, a? Fate! Mes čia kaip ir baliaus laukiam. :rolleyes:

Atsakyti

Dabar prisiminiau, kai grizom is Italijos tai katinai kaip visada labai pasiilge. Sugulem vakare i lova, o katinams ten tai uzdrausta zona, kai vyras yra. Tiksliau tipo mes neleidziam katinams i lovas, bet kai vyro nera, tada jau as sprendziu ka isileidziu, ka ne. Zodz... vyras dar pasiemes telefona, atsiradusius paskutine minute reikalus tvarke, tai visas toks susikaupes. O, ryzikas priejes is kitos lovos puses, prie manes, taip ziurejo, ziurejo. Man taip pagailo, patyliukais pakeliau kaldra, tas suprates afera, lygiai taip pat tyliai isliuoge, taip stipriai prisiglaude ir susiraite. Nu, ir durnelis is tos laimes pradejo murkt. Bet, taaaaip garsiai murkt, kad visa lova vos ne drebet. As tyliu, nejudu, o mintyse... dzyzus katine, baik tu taip garsiai murkt, bo tikrai tave ismes. Ir, akurat, vyras staiga: kas cia dreba? Kas cia per plytas kur brauko? Ir, paskui jam nusvitimas: katinas bliac lovoj  :lol:  :lol: 

Atsakyti
QUOTE(Oragė @ 2019 11 16, 18:45)
<p>Va taip mažutis vakar manęs iš darbo grįžtančios laukė  

Va cia tai liubov. wub.gif

Labai sveikinu Upjora ir Fate, mergicos, patys geriausi linkejimai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 16 lapkričio 2019 - 20:37

Dabar prisiminiau, kai grizom is Italijos tai katinai kaip visada labai pasiilge. Sugulem vakare i lova, o katinams ten tai uzdrausta zona, kai vyras yra. Tiksliau tipo mes neleidziam katinams i lovas, bet kai vyro nera, tada jau as sprendziu ka isileidziu, ka ne. Zodz... vyras dar pasiemes telefona, atsiradusius paskutine minute reikalus tvarke, tai visas toks susikaupes. O, ryzikas priejes is kitos lovos puses, prie manes, taip ziurejo, ziurejo. Man taip pagailo, patyliukais pakeliau kaldra, tas suprates afera, lygiai taip pat tyliai isliuoge, taip stipriai prisiglaude ir susiraite. Nu, ir durnelis is tos laimes pradejo murkt. Bet, taaaaip garsiai murkt, kad visa lova vos ne drebet. As tyliu, nejudu, o mintyse... dzyzus katine, baik tu taip garsiai murkt, bo tikrai tave ismes. Ir, akurat, vyras staiga: kas cia dreba? Kas cia per plytas kur brauko? Ir, paskui jam nusvitimas: katinas bliac lovoj  :lol:  :lol:

Hahaaaaa. Nu ot tie vyrai. Odutis lovoj ir tik per mane gali padrybsot. Apie naktį miegojimą, tai net kalbos nėra. Bet va kai Musytė buvo gyva, tai pas vyrą miegodavo.

Atsakyti

Va taip mažutis vakar manęs iš darbo grįžtančios laukė   attachicon.gifIMG-b1fceb6f7b03e65ef82eca2fc72125e8-V.jpg

Ten, į kur jis žiūri yra lauko durys. Sakė gal pusvalandį taip gulėjo ir laukė :wub:

Och, kokie palociai, kiek erdves, tanciavot galima.   Mes tai sonu, sonu sliukinam, kad uzpakaliais nebraukt per sienas. :D

As jau isliurlinau savo vynelio taure , db isijungiau laptopa, ieskosiu kokio filmo. Ideju, ko noriu -  nulis, brausinsiu per filmu saitus. 

Atsakyti
QUOTE(savaitė @ 2019 11 16, 20:37)
As jau isliurlinau savo vynelio taure , db isijungiau laptopa, ieskosiu kokio filmo. Ideju, ko noriu -  nulis, brausinsiu per filmu saitus. 

Imk Sirdziu dama
Atsakyti