Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

QUOTE(Terezza @ 2019 11 16, 14:02)
Labai nemėgstu palikti darbų paskutinei minutei. </p>



Tai ne paskutinei. Is vakaro biggrin.gif

Niekad nesidarau sarasu. Vis paskaitau kad zmones darosi, pagalvoju, aha, reiktu. Ir niekad nedariau biggrin.gif

Bet as susimetu "ant pomietes", nu vat treniruoju smegenu likucius biggrin.gif ir galiu pasakyt, praktiskai, niekad nieko nepamirstu. Nu buna, ten koks dezas nepaimtas lieka ar kokia dantu pasta, nu ir pfff, nusiperku. Svarbiausia dokai ir pinigai. Visa kita, mech...
Atsakyti

As laukiu vyro is maxes bazes, ka nupirks, ta ir gaminsiu.  Ko tai ilgai negrizta... :D Daiktus kelionei megstu susipakuoti isvakarese, bet sarasiuka darausi kelias dienas, be sarasiuko niekaip. A, ir vyra su sarasiu parden issiunciau.  Sarasai valdo! :D Dar buna, kad skambina  is pardes, kad to To nera, ka vietoj To paimti?  Sakau, tada imk Ana, jei To nera. :laugh: va taip ir gyvenam. 

 

 

Kvyyyyy

 

Aš panašiai. Gal ilgiausia galvoju, ko prireiks iš garderobo. Mėgstu ir darbinėse kelionėse turėt turiningo laisvalaikio, o tai - kiti aprėdai. Belekur Europoje moku pirkti kosmetiką, stengiuos vežt minimaliai. Gerai man, kai oda neįnoringa.

 

O susipakuot jau rankytės atkaltos.

Atsakyti

As megstu nieko nepamirsti. Dar kazkokiais dezais,  pastom rupintis? :D treniruoti atminti gerai, bet nepatikima. :laugh:

Atsakyti

Kelionine kosmetika megstu pasirupinti smarkiai is anksto, vezuosi arba kremu meginukus arba mazas pakuotes po 15-30ml. komodoj  voliojasi keli kremai po 15 ml, tubeles 30ml., kvepalus persipurskiu i atomaizerius. Dantu pastos mini pakuotese , dusgeliu neimu, viesbutiniai sueina, vyras ir sampunus is ten naudoja, mano tai kai plaukai ilgi dazyti, vezu savo.  Is makiazo tik lupdazis, tusas, veido tintas ir antakiu paiselis. :D

Atsakyti

O kaip dažnai keliauji?

Kartą per mėnesį ar kartą per pusmetį? Kassavaitinio skraidymo laikais buvo kiti mano įgūdžiai.

Atsakyti
QUOTE(savaitė @ 2019 11 16, 14:23)
<p>As megstu nieko nepamirsti. Dar kazkokiais dezais,  pastom rupintis? biggrin.gif treniruoti atminti gerai, bet nepatikima. laugh.gif
</p>


patikima, patikima irnesakyk.gif


QUOTE(savaitė @ 2019 11 16, 14:23)
[mano tai kai plaukai ilgi dazyti, vezu savo.  Is makiazo tik lupdazis, tusas, veido tintas ir antakiu



Tavo plaukai ilgi? visad isivaizdavau, kad iki peciu.
Atsakyti

Tai ne paskutinei. Is vakaro biggrin.gif

Niekad nesidarau sarasu. Vis paskaitau kad zmones darosi, pagalvoju, aha, reiktu. Ir niekad nedariau biggrin.gif

Bet as susimetu "ant pomietes", nu vat treniruoju smegenu likucius biggrin.gifir galiu pasakyt, praktiskai, niekad nieko nepamirstu. Nu buna, ten koks dezas nepaimtas lieka ar kokia dantu pasta, nu ir pfff, nusiperku. Svarbiausia dokai ir pinigai. Visa kita, mech...

Priklauso. Jei pamirščiau kokį fotiko filtrą ar batarkes, būtų ne kas. Dabar, va, skaičiau, kad ir pagalvę savo reikia vežtis, nes nusipirkti vietoj galima tik Nairobyje arba PAR. Apsauga nuo saules penkiaguba kaina, ir ne visur rasi. Ir t.t. Tai aš jau geriau pagal sąrašiuką susidėliosiu, o išvakares burbulų pagurkšnojimui pasiliksiu. 

Atsakyti

O kaip dažnai keliauji?

Kartą per mėnesį ar kartą per pusmetį? Kassavaitinio skraidymo laikais buvo kiti mano įgūdžiai.

tikrai nedaznai, dazniausiai pora trejeta  kartu per vasaros atostogas.  Ir ne tik lektuvu, lietuviskan,  latviskan pajurin  dar vis vaziuojam. O sia vasara labai nuskilo su orais, kai dar sezonas nebuvo atsidares, tuscia Palanga, gyvenime taip nekaifavau ten.  :wub:

patikima, patikima irnesakyk.gif




Tavo plaukai ilgi? visad isivaizdavau, kad iki peciu.

Buvo trumpoki, kiek zemiau ausu. Per metus jau gerokai ataugo, db zemiau peciu. Eisiu galus vel pasitrumpinti, palyginti.

Atsakyti

Priklauso. Jei pamirščiau kokį fotiko filtrą ar batarkes, būtų ne kas. Dabar, va, skaičiau, kad ir pagalvę savo reikia vežtis, nes nusipirkti vietoj galima tik Nairobyje arba PAR. Apsauga nuo saules penkiaguba kaina, ir ne visur rasi. Ir t.t. Tai aš jau geriau pagal sąrašiuką susidėliosiu, o išvakares burbulų pagurkšnojimui pasiliksiu. 

Oi,  pagalve tai mielai vezciausi savo dormejine, tos viesbutines tai kazkas baisaus, didziules, aukstos, spranda lauzia. Arba plonos, visiskai plokscios, tada dedu po jom ranksluosti. Vyras mano neinoringas, jam visaip gerai, net pavydukas ima. O man ir kaldros per storos, dvigules, tai as  uzvalkalu apsikloju, jis gauna didele kaldra. Paskutini karta emem kambari su dviem atskirom lovom, tada buvo normalios viengules kaldros. Kodel anksciau neatejau i prota pasirinkti tokias lovas? Gyveni ir mokaisi.

 

Einu ziuret, ka vyras is medziokles maximoj partyse. Be skambucio ir si karta neapsiejo, bet nepykau, nes klause , kokio alko noreciau. Vakar gi likucius vyno pabaigiau. :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 16 lapkričio 2019 - 14:59

Oi,  pagalve tai mielai vezciausi savo dormejine, tos viesbutines tai kazkas baisaus, didziules, aukstos, spranda lauzia. Arba plonos, visiskai plokscios, tada dedu po jom ranksluosti. Vyras mano neinoringas, jam visaip gerai, net pavydukas ima. O man ir kaldros per storos, dvigules, tai as  uzvalkalu apsikloju, jis gauna didele kaldra. Paskutini karta emem kambari su dviem atskirom lovom, tada buvo normalios viengules kaldros. Kodel anksciau neatejau i prota pasirinkti tokias lovas? Gyveni ir mokaisi.

Jei gera lova, tai man pagalvės iš viso nereikia. Ale šį kartą daugiausiai miegmaišiuose miegosim.

Atsakyti

Jei gera lova, tai man pagalvės iš viso nereikia. Ale šį kartą daugiausiai miegmaišiuose miegosim.

Jeigu taupai vietą - tai pripučiamą į miegmaišį.

Atsakyti

Jeigu taupai vietą - tai pripučiamą į miegmaišį.

Ne, ant pripučiamos miegot neįmanoma  :bijau2:​ 

Atsakyti