Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Upjora, esi jau laiminga, tad su kiekviena diena tegu ta laimė tik didėja ir neša vis daugiau emocijų kupinų meilės, džiaugsmo ir skrajojimo padebesiais 🥰


Pridėta:

Atsakyti

Kokį balių praleidau.  :unsure:

 

Ačiū visoms. :4u:  :bis

 

 

Orai mums nebaisūs, Elija. Viskas vienoje vietoje. Net iš viešbučio išeiti nereiks. 

 


su  Jusu  diena Uproja x wedding-day-3D-pop-up-greeting-cards-det

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sistina: 16 lapkričio 2019 - 12:05

Kokia graži diena! Ir pilna "nutinkančio" juoko, smagių smulkmenų, tokio... Kaip netikėtai šokolade atrastos traškios avietės ar popkorniukai. Prisėdau pačiai sau pasakyti, kad myliu savo šeimą, draugus, pažįstamus, gimtinę ir jos galimybes. Gali būti, kad esu besivertimo momente. Ne tokio esminio, kaip Up ( išskaičiau, kad būtent tapimas oficialia šeima jai svarbus), bet esu. Sutinku nuostabius žmones, matau tokių ateičiai svarbių darbų ir galiu prisidėti!!! Nulipu nuo debesio. Pakuoju dovaną 83 metų Onutei, kuri vis dar pakepa man razavų blynų ar išverda saradelių, kaip pirmoj klasėj. Domincelės, kuri mane mokino apsieiti su gėlėmis ir staltiesėmis, jau nebėra. Aš jas atsimenu. Esu ne močiučių, o bevaikių bobučių augintas vaikas, be darželio. Todėl man skanus karštas pienas, grikiai, keptas krekenas, tuščia košė ir kraujiniai vėdarai.

Atsakyti

Gadget, parašei gražiai  :wub:​ ...bet tas išvardintas maistas tai fu fu fu ...ai išskyrus grikius.

Atsakyti

Upjora, sveikinu nuostabios šventės proga! Linkiu kad santuokiniam gyvenime būtų daug meilės, palaikymo, supratimo ir rūpesčio. O problemas sprestumet draugiškai ir be kančių 🍾💐

Atsakyti


Uzstaciau savo letaeigi puoda virt saltiena, primarinavau naminiu vistos krutineliu kepimui. Zo, zuju. Galvoju, da gal sriubse isvirt.
Atsakyti

Uzstaciau savo letaeigi puoda virt saltiena, primarinavau naminiu vistos krutineliu kepimui. Zo, zuju. Galvoju, da gal sriubse isvirt.

Aš tai laukiu sūnaus su martele. Tai verdu sriubą, kepu pyragą ir dar vištienos kepsnelius susiruošiau. Na praktiškai super anyta 🤣

Atsakyti

Aš jau rimtai pakavimosi imsiuos.

Atsakyti

Sakė jau šį kartą tai vienos tikrai neišleis.  :D​ 

75317352_511472642769054_661615392555479

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2019 11 16, 13:49)
<p>Aš jau rimtai pakavimosi imsiuos.</p>



jazz, kaip is anksto tu pakuojies... as tai net 3 men isvykdama is vakaro lagaminus susimeciau biggrin.gif
Atsakyti

jazz, kaip is anksto tu pakuojies... as tai net 3 men isvykdama is vakaro lagaminus susimeciau biggrin.gif

Labai nemėgstu palikti darbų paskutinei minutei. 

Atsakyti

As laukiu vyro is maxes bazes, ka nupirks, ta ir gaminsiu.  Ko tai ilgai negrizta... :D

Daiktus kelionei megstu susipakuoti isvakarese, bet sarasiuka darausi kelias dienas, be sarasiuko niekaip. A, ir vyra su sarasiu parden issiunciau.  Sarasai valdo! :D Dar buna, kad skambina  is pardes, kad To nera, ka vietoj To paimti?  Sakau, tada imk Ana, jei To nera. :laugh: va taip ir gyvenam. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 16 lapkričio 2019 - 14:18