Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

:) zinok, tai  lbai lengvai pataisoma  ta fantazija, tik  reikia i  meeta atvykti, o  tada viskas kaip is pypkes  :)

Na jūsų mytai fb grupėj planuojami. Niekad apie juos nežinau iš tikro. Gal atvykciau jei žinočiau ir būtų galimybė. 

Atsakyti

Na jūsų mytai fb grupėj planuojami. Niekad apie juos nežinau iš tikro. Gal atvykciau jei žinočiau ir būtų galimybė. 

Tai aš irgi atvykčiau su kokiu tortu ir nebalta mišraine. Ale gal damos nelabai nori :) 

Kokios spalvos man šian nagus padarė, fantastika. :wub:​ 

Atsakyti

Kokį balių praleidau.  :unsure: 

Ačiū visoms. :4u:  :bis 

Orai mums nebaisūs, Elija. Viskas vienoje vietoje. Net iš viešbučio išeiti nereiks. 

Atsakyti

Up :wub: 

Atsakyti

Kai vestuvių rytą būsima nuotaka randa laiko užsukt pas sektą, tai jau čia šį tą reiškiam mes vienos kitoms....Va čia tai supruontu moterų draugystę. Ir ne jokia ne internetinė. 😍

jaukios šventės, miela Upjora. 

sveikos, puikutės. 

Atsakyti

Labas rytas su kava, man kaip visada į darbus :)  

Atsikėliau anksčiau nei žadintuvas  :huh2:  senatvė? 

Upjoros mergvakarį atšvenčiau skaitydama, net berniukams pliaukštelėjau  :D  tik įsiterpti nebebuvo kada  :D  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Upjora, gražios dienos jums ir dar gražesnio gyvenimo linku  :4u:​ 

Atsakyti

Labryt

Upjora, greit žAnykis ir nešk mums įspūdžius ir fotkes.

O jei rimtai, tai nuostabios šventės ir laimės.

Atsakyti

Linkiu Upjorai viso ko geriausio, nes ji nerealus žmogus :4u:  :wub:​ 

Atsakyti

Labas rytas. 

 

Upjora, sveikinimai didžiausi. Nelengva rasti tuos vienintelius žodžius, kurie išreikštų tuos širdingiausius linkėjimus Jums. Visada išlikite tokie gražūs ir laimingi kaip šiandien. Būkite veržlūs it pavasaris, kaitrūs nelyginant vasara, dosnūs kaip auksinio rudens diena… Linkiu Jums ilgų ir gražių bendro gyvenimo metų.  d020.gif

Atsakyti

labaryta.

As vakar issijungiau prie laptopo, kazkoki flma bandziau pradet ziuret ( net neatsimenu, koki, nei pavadinimo, nei apie ka) ir nuluzau. O vyno viena pustaure tebuvo. Pavargus buvau zeurej. Norejau sudalyvauti mergvakary, ale nepavyko. Bet kad ir jus vangiai sventete, tai ne taip abydna. :D

Upjorinams daug daug laimingu metu kartu! k010.gif      :wub: d040.gif d010.gif  

Atsakyti

labaryta.

As vakar issijungiau prie laptopo, kazkoki flma bandziau pradet ziuret ( net neatsimenu, koki, nei pavadinimo, nei apie ka) ir nuluzau. O vyno viena pustaure tebuvo. Pavargus buvau zeurej. Norejau sudalyvauti mergvakary, ale nepavyko. Bet kad ir jus vangiai sventete, tai ne taip abydna. :D

Upjorinams daug daug laimingu metu kartu! k010.gif      :wub: d040.gif d010.gif  

Aš vakar vos iki namų durų davėjau ir sakau kambariokui, klok lovą...Ir nuvirtau. Kai sužinojau, ka teks dar daugiau dirbt ir  varinėt per dvi vietas, net nublioviau posmą. Mano pastarosios dvi savaitės (kokia nostalgija žodžiui 'savaitė'), buvo po 16h darbo.

Atsakyti