Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)



Nieko ner baisiau uz girta moteri.... na, gal ne "nieko ner baisiau" ale britku tai tikrai.
Damos gali but "na viesielie", bet ne girtos ;)
Atsakyti

aš matai ne sektantė, tai nežinojau :D

kur tau jie bėgs, pasakiau, kad moterų ant vakaro girtų paduos, tai laukia :lol: tikiuosi nepasišiukšlinsit moterys ir prisigersit šįvakar :D

 :)   tai  cia jau kozkokius keslus  ruosiate, kad    berniukams  reikia girtu  damu :)   mes gi damos negeriancios, na gal  tik du kartus :)

Nieko ner baisiau uz girta moteri.... na, gal ne "nieko ner baisiau" ale britku tai tikrai.
Damos gali but "na viesielie", bet ne girtos ;)

 na  girtai girtai nelygu, bet aisku geriau jau  isaugoti  'blaivu'  prota, kad  nereiketu nuo  kedziu  virsti :)

Atsakyti

tu matai kaip galiu klaidinga ispudi sudaryti, as net nezinau kas jis toks  :)  einu pagooglinsiu :) radau  :) skanus ragavai?

https://www.notino.c...-parfum-unisex/

Ačiū. Vien čia ir aš teradau. Ragavau, man lyg skanūs :essen:  :D​ 

Atsakyti

Ačiū. Vien čia ir aš teradau. Ragavau, man lyg skanūs :essen:  :D​ 

paskutiniu metu  isimylejus siuos :) initio Oud for Greatness,o paskui busiu  naujuosius Purdistance Gold :)

Atsakyti

paskutiniu metu  isimylejus siuos :) initio Oud for Greatness,o paskui busiu  naujuosius Purdistance Gold :)

Oi, šitie tai geri :wub: , ot bus man dilema Tą dieną kuo pasikvepint ar jais ar Xerjof Naxos.  :hmm:​   :D 

Atsakyti

Oi, šitie tai geri :wub: , ot bus man dilema Tą dieną kuo pasikvepint ar jais ar Xerjof Naxos.  :hmm:​   :D

is siu dvieju imciau Naxos,  bet  TAI  denai   dar noreciau kazko  kito :) as turbut sau noreciau Purdistance White :)

Atsakyti

is siu dvieju imciau Naxos,  bet  TAI  denai   dar noreciau kazko  kito :) as turbut sau noreciau Purdistance White :)

Aš jau ir bijau ką nors naujo uostyt.  :D  Reik sunaudot ką turiu iš atomaizerių, tada leisiuos į naujų paiešką.  :hmm:​ 

Atsakyti

as jau jamu sampes taure, kvieciu ir jus nesikuklinti. Drasiau, damos, drasiau. :D

65269614-le-gar%C3%A7on-donne-%C3%A0-une

Atsakyti

Nieko ner baisiau uz girta moteri.... na, gal ne "nieko ner baisiau" ale britku tai tikrai.
Damos gali but "na viesielie", bet ne girtos ;)

Na už girtą moterį baisiau girtas diedas :D

Atsakyti

as jau jamu sampes taure, kvieciu ir jus nesikuklinti. Drasiau, damos, drasiau. :D

65269614-le-gar%C3%A7on-donne-%C3%A0-une

Tai neisduosi kas ta teta anciasnape?

Atsakyti

Na už girtą moterį baisiau girtas diedas :D

 arba girtas diedas su  girta moterim  santykius aiskinasi :)

Gaile   kelsi  taure uz Upjora :)

Atsakyti

Tai neisduosi kas ta teta anciasnape?

Vita Jakutiene.   :D

Atsakyti