Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Jaunamarte bus siandien uzsiemus, teks mums be jos. O, po vestuviu ji gales tris dienas vytis, kol perskaitys viska  :D  :D

Ei ei, vakar gi Gadget siule su nuliniais laipsniais. Imk toki, kas ten zinos koki vartoji  :D  :D

pfff... yra dar berniukas kuris pardavineja maikutes. Va, pvz dar viena maikute parduoda. Sakau, MAIKUTE, i M-A-I-K-U-T-E ziurekit  :D Dedu nuoroda: https://www.ebay.co....r8AAOSwxIldzHwT

  nu tu matai kokia as nealkoholike :) net nepagalvojau apie  ta nealkoholini, bet is kitos  puses tai ka zinau   tada  liks tik ir  berniukais per ekrana dziaugtis i medu  per stikla  laizyti jeigu  su nealkoholiiu prasidesiu :)

ta proga kotletai su  mano  raugintais kopustais (beja gavosi  puikus)  bus :)  primityviai,  bet  o  ka:)  norisi  i mergvakari speti :)

Rytiniai linkėjimai :) Labai labai pavėluotai  :)

attachicon.gif20191115_081414.jpg

cia virs kieno  padanges  skrenti? ir kuria kryptimi?

Atsakyti

Jaunamarte bus siandien uzsiemus, teks mums be jos. O, po vestuviu ji gales tris dienas vytis, kol perskaitys viska  :D  :D

Ei ei, vakar gi Gadget siule su nuliniais laipsniais. Imk toki, kas ten zinos koki vartoji  :D  :D

pfff... yra dar berniukas kuris pardavineja maikutes. Va, pvz dar viena maikute parduoda. Sakau, MAIKUTE, i M-A-I-K-U-T-E ziurekit  :D Dedu nuoroda: https://www.ebay.co....r8AAOSwxIldzHwT

Nesupratau!!! Kokie čia dar reikalai ir užsiėmimai per mergvakarį??? :hmm: :mastau: :ohmy:

Atsakyti

Aplamai,tai as pagalvojau,o i medaus menesi mus ims ar ne?

Atsakyti


Tai sakot, balius, ane? ainu raudono vyno isipilt. Kaip faina penktadienis....

labu
Atsakyti

Sistina, kur man paimt Rajasthan Etro? Tu viską žinai. Pas mumis nerandu.

Sveikos.

Atsakyti

Damooooos  :alc:

Jungiames

Priedas  received_1762208820578426.jpeg   120,96KB   0 Parsiųsta kartų

Ruosiam nuotakai baliu  :assa:

Kaip tik verda ryziai krabu salotoms. Tuoj kulsytes uzmacavosiu

Atsakyti

Sistina, kur man paimt Rajasthan Etro? Tu viską žinai. Pas mumis nerandu.

Sveikos.

tu matai kaip galiu klaidinga ispudi sudaryti, as net nezinau kas jis toks  :)  einu pagooglinsiu :) radau  :) skanus ragavai?

https://www.notino.c...-parfum-unisex/

Atsakyti

nuuu, Upjoros dar nėėėr? aš jau šildau jai kėdę  :rolleyes:

Priedas  nc1a0031.jpg   43,52KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

tu matai kaip galiu klaidinga ispudi sudaryti, as net nezinau kas jis toks  :)  einu pagooglinsiu :) radau  :) skanus ragavai?

sakai Madam kvepalus pirma paragauja ir tik po to purškiasi? :D 

Atsakyti

as tai jau valgyti nebenoriu,  bet  mielai palaikysiu  kompanija cin cin  :)  :alc: :leb: :dan:

Atsakyti

sakai Madam kvepalus pirma paragauja ir tik po to purškiasi? :D

 nesikabinek  musu 'sektoje'  taip  vadinasi :)  ir taskas.  Kaip  berniukai neisilakste dar ;)

Atsakyti

 nesikabinek  musu 'sektoje'  taip  vadinasi :)  ir taskas.  Kaip  berniukai neisilakste dar ;)

aš matai ne sektantė, tai nežinojau :D 

kur tau jie bėgs, pasakiau, kad moterų ant vakaro girtų paduos, tai laukia :lol: tikiuosi nepasišiukšlinsit moterys ir prisigersit šįvakar :D 

Atsakyti