Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Mes galim atsimergvakarint ir be kaltinikes, mums tik duok preteksta.  :D Gi penktadienissss, pagaliau. Bjaurus menuo tas lapkritYs,   vakare tikrai kazko ikalsiu ( kur tie girtuokliai smailikai, nerandu ant greicio).

nu galima, aišku :D bet norėtųsi ir jai džiaugsmo suteikt prieš pasirašant nuosprendį :lol: 

Atsakyti

nu galima, aišku :D bet norėtųsi ir jai džiaugsmo suteikt prieš pasirašant nuosprendį :lol:

Tai be abejones. bet jei vakare nepasirodys, sausim  sampe ir be jaunamartes! :D As jau ir db pagatava susileisti dozeee, reikia nuleisti gara   :alc:

Atsakyti

Aš už poros valandų būsiu namuose 😊tai prisijungusiu prie šampano šovimo  ir tik cinkt mintis aš gi “ant” antibiotikų, tai teks tenkintis berniukais 😊A girdi Terezza sakei bus nekazka vienai blaiviai į neblaivius žiūrėti, tai va turi kompaniją aš irgi negersiu 😊

Atsakyti

dėl berniukų tai jau su manim reiks tartis, samdžiau tai Upjorai, ne jums gi   :liezuvis:  :laugh:  :laugh:  jei būsit geros, tai gal ir pasidalinsiu :lol: 

Atsakyti

Ai, man nereiks, savas berniukas prie šono bus.  :D​ 

Atsakyti

tuoj   lupos priartes prie ausies. :wub: 074151003-2b089ed3-a351-48e7-a254-76bc6d

kas cia per anciasnepe?

Atsakyti

dėl berniukų tai jau su manim reiks tartis, samdžiau tai Upjorai, ne jums gi   :liezuvis:  :laugh:  :laugh:  jei būsit geros, tai gal ir pasidalinsiu :lol:

Pririnkai jaunu berniuku anie gi istvermingi uzteks visoms 😊 girdėjom gi apie jaunesniu pajėgumus 😂

Atsakyti

kas cia per anciasnepe?

:lol: 

Atsakyti

Jaunamarte bus siandien uzsiemus, teks mums be jos. O, po vestuviu ji gales tris dienas vytis, kol perskaitys viska  :D  :D 

Aš už poros valandų būsiu namuose 😊tai prisijungusiu prie šampano šovimo  ir tik cinkt mintis aš gi “ant” antibiotikų, tai teks tenkintis berniukais 😊A girdi Terezza sakei bus nekazka vienai blaiviai į neblaivius žiūrėti, tai va turi kompaniją aš irgi negersiu 😊

Ei ei, vakar gi Gadget siule su nuliniais laipsniais. Imk toki, kas ten zinos koki vartoji  :D  :D 

dėl berniukų tai jau su manim reiks tartis, samdžiau tai Upjorai, ne jums gi   :liezuvis:  :laugh:  :laugh:  jei būsit geros, tai gal ir pasidalinsiu :lol:

pfff... yra dar berniukas kuris pardavineja maikutes. Va, pvz dar viena maikute parduoda. Sakau, MAIKUTE, i M-A-I-K-U-T-E ziurekit  :D Dedu nuoroda: https://www.ebay.co....r8AAOSwxIldzHwT

Atsakyti

Jaunamarte bus siandien uzsiemus, teks mums be jos. O, po vestuviu ji gales tris dienas vytis, kol perskaitys viska  :D  :D

Ei ei, vakar gi Gadget siule su nuliniais laipsniais. Imk toki, kas ten zinos koki vartoji  :D  :D

pfff... yra dar berniukas kuris pardavineja maikutes. Va, pvz dar viena maikute parduoda. Sakau, MAIKUTE, i M-A-I-K-U-T-E ziurekit  :D Dedu nuoroda: https://www.ebay.co....r8AAOSwxIldzHwT

Cia ir Mineda su savo maikutem nunese.Nu blyn blyn,cia turbut perka tiek kur jam i privatu raso,kad panesiok savaite ir neskalbk paskui-sumokesiu trigubai😂.

Esu gavusi tokiu pasiulymu,kaip sumeciau kaip kuriuos savo daiktus😂.

Ale Upjorai orelis tai ne kazka.Kaip bus rytoj ten jai?

Atsakyti

Matuosiuosi.

 

Priedas  0000201364451_01_mn.jpg   68,17KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  0000206312099_01_ts.jpg   57,85KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Rytiniai linkėjimai :) Labai labai pavėluotai  :)

Atsakyti