Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Mergvakariiiiiis!!!!!

Upjora, vaikeli, dar pagalvok, netekėėėėėkkk. Nu kam tau tas diedo kojinių skalbimas? A? Ėdesio gaminimas? Vaikeli, nelįsk į tą vargą!!! :D :D :D

Labryt.

Jooo!!! UPJORA, jeigu noresi pabegti zinok mes cia, salia, uz kampo, tik duok zinia ir suorganizuosim  pabegima  :D  :D 

Bliam, Frofesores bachurai kokie isciustyti, mano vaikinuks siandien maikike parduoda:

s-l1600.jpg

Atsakyti

Vuo, kokia nuotrauka isidejo. Tik, kazin jis mato, kad maikute is blogos puses pardavineja  :hmm:  :hmm: 

s-l1600.jpg

Atsakyti

Čiut Parmos kiauliena nepaspringau.

Saugokit mane!!

Atsakyti

Limca, mes šiandien maikių neperkam, šiandien mes  :leb:  :alc:  :alc: 

o tarp kitko, kur jaunoji??? ta prasme, jai nereik savo mergvakaryje dalyvaut? Upjora, greit tik keliaraištį dedies ir šok čia! berniukai jau laukia nesulaukia, kol galės jį dantimis nuimt :lol: 

Atsakyti

Vuo, kokia nuotrauka isidejo. Tik, kazin jis mato, kad maikute is blogos puses pardavineja  :hmm:  :hmm:

s-l1600.jpg

Nenustebciau ji viena diena kur tik su ploscium sutikus,arba vakare metre sedinti su atsegtu klynu😂.

Labas mamzes 

Atsakyti

Upjoriuk, juk žinai kad Tave myliu, bet vis vien turiu pasakyti, kad dar gali persigalvoti nors už tokio vyro tekant ką ten persigalvosi, būk laiminga ir leisk jam tokią Tave daryti kasdieną. ❤❤❤

oi kol iki galo perskaičiau tai jau ir vaizdais ir gėrimais pasimėgavau, gerai kad penktadienis galėsim švęsti :) 

o gal vistik grįžtam į šeimą a? 

Atsakyti

aš tai su berniukais seniai šeimoj, Upjoros laukiam  :B​ 

Atsakyti

tuoj   lupos priartes prie ausies. :wub: 074151003-2b089ed3-a351-48e7-a254-76bc6d

Atsakyti

O kur e-avalynės batus matuotis?

Atsakyti

Mes galim atsimergvakarint ir be kaltinikes, mums tik duok preteksta.  :D Gi penktadienissss, pagaliau. Bjaurus menuo tas lapkritYs,   vakare tikrai kazko ikalsiu ( kur tie girtuokliai smailikai, nerandu ant greicio).

Atsakyti

O kur e-avalynės batus matuotis?

as matuojuosi namie, kai atveza. Tfu*3, dar neteko grazinti.

 

kokius nusiziurejai? Nors man batu nereikia, bet spoksoti i juos megstu. :D bent toks relaksas,  nors trumpam atsiriboti nuo visko. :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 15 lapkričio 2019 - 13:56

O kur e-avalynės batus matuotis?

Namie. Prieš veidrodį. :rolleyes:

Atsakyti