Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Priedas  original_refillable-fizz-stand-clock-for-fizz-lovers.jpg   112,91KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labdien mergickos, 

Tikrai, 8 pm, neprisigalvok blogu dalyku. Nueisi pas gydytoja, paziures kas tavo maziukei yra. Bus aiskiau. 

Upjora, o kokias tu dziovykles serveteles naudoji?

Nereikia man nei kiausiniu, nieko. Noriu silto, mielo, pukuoto, didelio megztinio  :cry2:  :cry2:  :cry2: Ir nera jo, ir neuzsoka ant kupros  :cry2:  :cry2: 

 Matei M&S reklamą Go jumper 😊 jeigu gausi tokį megztinį ką tada darysi 🤣

Su ryanair susitarsi dėl nuolatinio bilieto ?

Jeigu ten taip skanu kaip gerai atrodo,tai aš niekur nesiruošiu skraidyti 😊vietoje pabusiu kokią savaitėlę kitą :) 

Atsakyti

Vuo, megztinio reklama  :D  :D radau ebay. Kazin ar jis ne tik megztini parduos  :hmm:

s-l1600.jpg

Ne tik parduos,bet ir numegz.Gal dar is savo mauru😂.

Pas mane svente-puszentis gera darba gavo,kazkokioj korporacijoj.

Atsakyti

22 savaičių neišnešiotukę Lietuvos medikai išgelbėjo. Kokio aukšto lygio medikai, padėję šiai coliukei išgyventi.

O iki kelių savaičių abortus leidžia daryti? 🤔

Atsakyti

https://www.lrt.lt/n...enusi-pasaulyje

Atsakyti

Mano giminaitė jau išėjo iš ligoninės, iki šios buvo mažiausia Lt mergaitė. Rodos viskas gerai, jau sėdi ir raida viskas gerai vyksta.

Atsakyti
Rykute, kaip orai buvo ten?
Atsakyti

22 savaičių neišnešiotukę Lietuvos medikai išgelbėjo. Kokio aukšto lygio medikai, padėję šiai coliukei išgyventi.

O iki kelių savaičių abortus leidžia daryti? 🤔

Iki 12os

Atsakyti

Rykute, kaip orai buvo ten?

Kai atskridom tai lengvai purškė taip, bet vaikščioti buvo visai smagu. Vat sekančią dieną jau lijo daugiau, o vakare iš vis stipriai, bet ten visą miestą apeiti gali po arkom tokiom kaip koridoriai... Trečią dieną saulė švietė ir dangus žydras  :wub:​  miestas nuostabus ir labai patiko man.

Atsakyti

22 savaičių neišnešiotukę Lietuvos medikai išgelbėjo. Kokio aukšto lygio medikai, padėję šiai coliukei išgyventi.

O iki kelių savaičių abortus leidžia daryti? 🤔

Kaip tik prieš pora dienų per Anglų TV rodė, lyg 20 sav išgelbėtus dvynukus, kuriems dabar jau gal kokie 7 men, bet dar gauna lyg deguonies kaukes nes plauciukas vis dar vystosi. O ištiesų tai tikrai medicina daro stebuklus. Tik gal nuskambės žiauriai bet tokie zmoguciai genofondą turbut labai gadina, o gal ir klystu gal jų vaikai bus sveiki ir stiprūs. 

Atsakyti

Kaip tik prieš pora dienų per Anglų TV rodė, lyg 20 sav išgelbėtus dvynukus, kuriems dabar jau gal kokie 7 men, bet dar gauna lyg deguonies kaukes nes plauciukas vis dar vystosi. O ištiesų tai tikrai medicina daro stebuklus. Tik gal nuskambės žiauriai bet tokie zmoguciai genofondą turbut labai gadina, o gal ir klystu gal jų vaikai bus sveiki ir stiprūs. 

UK abortus leidžia iki 20 savaitės. Iš tikro tai net kažkaip veidmainiska, vienus sąmoningai žudo  tokio amžiaus, kitus gaivina

Atsakyti

Genofondas gadinamas kasdien sulig medicinos pažanga. Bet kokia. Natūrali atranka žmonijoj jau gerą šimtmetį nebeveikia, turbūt po antibiotikų atradimo lūžis įvyko.  Gamtine prasme tai blogis ir veda link biologinio žmonių regreso. Bet žmogus ne vien gamta, jis dar ir socialinis objektas. Tai kad negali žiūrėt vien per Gamtine prizme

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAILE*: 14 lapkričio 2019 - 23:40