Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Blueta, jumej nepadoriai lakoniškai rašot. Ar lakoniškai nepadoriai?

 

Labas rytas

 

 

Barzdotis. Užsiima menine fotografija ;)

 

Priedas  Screenshot_20191113-010132__01.jpg   175,64KB   0 Parsiųsta kartų

 

Kava. Latviška.

 

Priedas  Screenshot_20191113-005844__01.jpg   262,74KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Puonia,nepadoriai skaitote 😀

praeitą kartą manikiure būdama rašiau 😉 a tu jau ką pagalvojai, aaaa? Nagi nagi, klok 😀

Atsakyti

Aš? Nepadoriai skaitau? Visada! Jūs išgirstumėte, kaip aš interpretuoju ŽMONIŲ horo®skopus vykusiais ketvirtadieniais...

Manikiūre rašyt - aukštasis pilotažas. Aš su manikiūrininke pliurpiu, tokią superfajną sutikau, net manikiūrą dažniau darau. O kokiu meniniu dažymu ji antakius tvarko!!! Tokia labai labai maloni, profesionali, juki 

Atsakyti

Koks puikus apibūdinimas - juki.  :wub:​ 

Atsakyti

Man su žmogum, kuris liečia mano kūną, turi būti ryšys. Su B. yra, jinai man momentaliai tiko, išsikalbėjom apie filmus ir knygas. Uj, pamiršau jai knygą atnešt...

Apie knygas mezgėjų temoj rašiau, ir čia atsinešiu.

Atsakyti

nematEU Pienės suknelės :hmm: nerodo  :hmm: 

nieko keisto,  kai  postu auksciau prisipazinai, kad akis silpniau mato..

Labas sauletas rytas. As noriu miego, neuzmigau iki puses dvieju, geriu antra kavuka, nelabai macyja.

Atsakyti

Mano rioožinis nagutukas. Patiko trumpi. Lako buteliuką dar ir dovanų gavau (ne gelinis, tai perlakavimams nėr ko trukdyt).   Dviem sluoksniais.

Vienu sluoksniu toks subtilesnis, barbės kultūringosios.

Priedas  IMG_20191113_084042__01.jpg   104,52KB   0 Parsiųsta kartų   Apie knygas:   Skaitau. Patinka socialinė fantastika, utopijos, esė, retsykiais - eilės. Receptų knygas skaitau, įkvėpimui. Pagalvojau, kad daugiau skaitau, kai mezgu.    Dar patinka ypatingi knygų leidimai, kartais randu egzotiškų mezgimo knygų antikvariatuose.   Visiškai ramiai skaitau ŽMONES ir meilės romanus, man jų irgi reikia. Apie Da Vinči parodą gi ŽMONĖSE išskaičiau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 13 lapkričio 2019 - 09:30

nieko keisto,  kai  postu auksciau prisipazinai, kad akis silpniau mato..

jugi tik dešinė prasčiau, o kairė tai kaip erelis :D 

Atsakyti
QUOTE(Fate Fate @ 2019 11 12, 21:30)
<p>Tas fraidi si savaitgali?</p>

Nea, siemet 11 29
Atsakyti

Londej kaip ir taremes,koki Vasari -Kova.Norit veliau?Tokiu laiku jau busiu is Kuveito grizusi. Taip kad ziurekites bilietus. Labas rytas mamzes


Pridėta:

  • Priedas  image.png   1,34MB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Labryt mergikės, 

 

Festina parodyk sijoną. Kaip įdomu, esu girdėjusi apie rūbus iš plastiko, bet realiai nė vieno neteko matyti. 

 

8pm, sveika sugrįžusi. Gal LT aplankei? 

 

Fate, rimtai nėra džiovyklių servetėlių? Rimtai, rimtai? Negali būti  :blink:

 

Eik tu Fate, melagėlė, radau assorti. 

Bet, dabar galvoju, o kam toks dalykas reikalingas? Skalbikliai su kvapu, džiovyklė su kvapu. Išprotėt nuo tų kvapų galima  :huh2:

Atsakyti

Limca, 

Nueik į realų LINDEX, ir pamatysi. Poliesteris kaip poliesteris.

Mano IKEA linksmieji kilimiukai irgi su "butelių sertifikatais".

Atsakyti