Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Betgi ne visada tas pats rūbas elektrinasi, priklauso nuo kitų rūbų ir su kuo išplauta  :hmm:  :hmm: Neneščiau į parduotuvę, pažiūrėčiau ką galima padaryti, kaip pataisyti. Aš išvis nemėgstu pirkimų ir grąžinimų. Retai ką grąžinu. 

Atsakyti

Grąžinu lengvai.

Taisyto ir plauto jau negrąžinsi.

Vieną puikią randandoną suknią grąžinau su gailesčiu. Sudėtyje buvo daug viskozės, audinys, ne trikotažas, raukšlějosi ir lamdėsi nuo žvilgsnio. O pasiuvimas reikalavo nepriekaištingo lygaus audinio.

Atsakyti

O jeigu tas antistatikas dar kvapą turi, nafik...: mano abi vyresnėles išvare į Filipinus 3 sav. Tai daba siunčia man nuotraukas, kaip jos nuo krioklių šokineja ir mane erzina 😀

 

jau kaip noriu ėst! Iki namų važiuot neapsimoka, bo uz valandos turiu vaikus susirinkt,  o eit kur pavalgyt irgi nenoriu, nes namie visko turiu. Tai, žo, kankinuos 😀

jau labai mane tie kibinai is vitrinos “kvietė”, ale sakiau mech, šūdas čia o ne maistas.😀

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 12 lapkričio 2019 - 14:23

Blueta, stipri moteris!!

Pietums pasurinkau ir žuvį, ir portobello grybą (ten totalus gardus garnyras prie žuvies). Pokalbininkai akus pūtė ir sakė IR TAIP GALIMA?

Deserto nevalgiau, ir miltai, ir laiko neliko.

Atsakyti

Toks ten ir balius, restorane už stalo pasėdėti  :D  Vienam kartui sueis, išgyvensiu. Dėl pasirinkimo, nesupras tos, kurioms nėra sunkumų rasti savo dydžio. Kadangi pasiruošimo laiką prasirgau, tai jau dabar imu kas yra, kad nereiktų džinsais puoštis  :ax:  :D 

PS Be to, gal gi gerą darbą padariau, sijonas pagamintas iš 20 perdirbtų plastiko butelių  :lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

Kad jau keisti sijoną - tai ant suknelės  :D

Priedas  20191112_171317.jpg   196,35KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Toks ten ir balius, restorane už stalo pasėdėti  :D  Vienam kartui sueis, išgyvensiu. Dėl pasirinkimo, nesupras tos, kurioms nėra sunkumų rasti savo dydžio. Kadangi pasiruošimo laiką prasirgau, tai jau dabar imu kas yra, kad nereiktų džinsais puoštis  :ax:  :D

PS Be to, gal gi gerą darbą padariau, sijonas pagamintas iš 20 perdirbtų plastiko butelių  :lol:  :lol:  :lol: 

I tai kas jau cia pas tave per ipatingas dydis?

Del buteliu tai idomiai cia.Ideja labai superine.

Atsakyti

Gera suknelė, tik per daug puošni  :ax:  :D 

Man geriau kukliau  :rolleyes: 

Didelis dydis, jau rašiau. Eilinėse parduotuvėse dažnai baigiasi ties L, storulių parduotuvės išmierų dar nepriaugau, ačiū die  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti

Oi priminė ta suknelė  :rolleyes:  Pirmam kurse iš plastikinių maišelių buvau gal dešimt kostiumų įvairių pasiuvus, net ir pati dar podiumu vaikščiojau  :bis  :lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

Gera suknelė, tik per daug puošni  :ax:  :D

:D​ 

Atsakyti

Aloha,

oi kaip sunkiai po atostogu nesidirba, tai mirkstu SM ir geriu kava. 300 laisku el. pasto dezutej laukia demesio. Ups. :rolleyes:

Nuo elektrinimosi dar padeda tos serveteles kur i dziovykle reikia deti. Jos nedvokia :D :D

Atsakyti

Bent Lietuvoj dziovykliu serveteliu retai buna. 
Antistatikai veikia ir nepasakyciau, kad smirda. Ziema naudoju, net ir vilnoniai sijonai prie pedkelniu limpa. 

kai pradedat apie skudurus kalbet, atrodo, kad man visko reikia.

Atsakyti