Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Ir is viso,ko cia giriesi?-i isvyka vel kazkokia vaziuodama?Nei tu kur cia baisia keliauji,nei kas taves cia laukia😂😂😂.

Tai aš negaliu sau leisti kelionių...  :unsure:  tenka tik išvykti su tarbike  :D​ 

Atsakyti

Po biškį ruošiuosi bambeklio kalėdiniam baliui. Jau reiktų rimtai ruoštis, kelios dienos beliko  :hmm:  Šiandien nusipirkau tam kartui sijoną poliesterio, tu rupke kaip jis elektrinasi, aplink kojas vyniojasi  :oh:  Ar antistatikas pagelbėtų, ar atsisveikinti su sijonu? Ką daryyyt  :mastau: 

Atidariau sniego kasimo sezoną  :karsta:  Gavau barti už tai, rankytės irgi nepadėkojo  :ax: 

Rytoj numatyta batelių paieška, pasirodo pamiršau atsivežti  :oh:  Pareik, proteli, nors pernakvoti  :ax:  :lol:​ 

Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2019 11 11, 22:03)
is viso,ko cia giriesi?-i isvyka vel kazkokia vaziuodama?Nei tu kur cia baisia keliauji,nei kas taves cia laukia😂😂😂.</p>



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Gero relakso, Rykut.



Gadget,as irgi vakar tik 9 parsiradau namo, bo gi da tevu susirinkime atsedejau, labai ilga diena gavos....
Batu neieskau. Isvis nieko neieskau, daiktai mane patys susiranda kazkokiu budu biggrin.gif einu ir pamatau "o,reik!" biggrin.gif


Sveikos, cioces.
Atsakyti

Labuka, Blueta,

Ujujujuj, kiek daiktų ( naudingų ir gerų) mane pastaruoju metu surado...

Tai susiradau TIKSLINIUS BATUS, ir kitų neperku.

Einu kavos, bus kavos reportažas. TOOOOOObula kavos vieta, ROCKIT.

Atsakyti

Tipo, metais vyresnis? Pf.

O toks tikrai fajnas. Akys gražios.

Tai as vyresne 2 metais. Man ji jay kastonus galesit dainuot 😂

Idomu jam sakyt del akiu ar ne :D 

Aš beveik 5 jaunesnį pasiėmiau. Ir dar gyva, gyvenam jau beveik 21 metai.

Tai as nemirstu irgi 😆

Atsakyti

Frestina, antistatikas turetu pagelbeti, turek  ir baliuje renkEnuke mazyti buteliuka, reikalui esant apsipurksi padalkas.

 Batu turiu,  pernai pirkau demisezoninius, nesiosiu dar daug sezonu, zieminiu irgi turiu.  Bateliai suejo uzpernyksciai.  Nemegstu pirkalioti vienam sezonui.

Laiminga as moteris.  :D Laburyt.

Atsakyti

Ko cia giriates savo jaunikliais, a??? :D   Maniskis beveik vienmetis su manim. Smarkiai jaunesnio nebuc galejus anuomet  tureti, as ir pati labai velai psichologiskai subrendau, kam man dar didesnis nebrendyla. :D

Atsakyti

Tai as vyresne 2 metais. Man ji jay kastonus galesit dainuot 😂

Idomu jam sakyt del akiu ar ne :D

Tai as nemirstu irgi 😆

Ania???

Dėlakiųnesakyk  :angel2: 

Laiminga as moteris.  :D Laburyt.

Kaaaaiiii smagu girdėt  :lietuva: 

Atsakyti

Frestina, antistatikas turetu pagelbeti, turek  ir baliuje renkEnuke mazyti buteliuka, reikalui esant apsipurksi padalkas.

 Batu turiu,  pernai pirkau demisezoninius, nesiosiu dar daug sezonu, zieminiu irgi turiu.  Bateliai suejo uzpernyksciai.  Nemegstu pirkalioti vienam sezonui.

Laiminga as moteris.  :D Laburyt.

Nu tikrai laiminga tu motera. Mano vieni iš  batų pasibaigė. Ir visai nesvarbu, kad sezonui turiu dar bent 4 poras, bet man reik dar vienų, tokių gerų, kaip turėjau, bet gražesnių. Tokių nė. Ir ieškot tingiu. Esu nelaiminga motera.

Labryt

Madam, ir gerai. Didelis šuo yra faina, bet jo priežiūra, kaip diena ir naktis lyginant su mažais. Labai gerai, kai įsijungia protas, ne tik jausmai.

Maja, mano jei imti gimimo metus, tai irgi 2 metais jaunesnis. Jei iš tikrųjų, tai 1 metais ir 2 mėn. jaunesnis.

Atsakyti

Oragyt, mane ištiko nuobodis seminaras. Kokių tau batų REIKIA?

Atsakyti

Oragyt, mane ištiko nuobodis seminaras. Kokių tau batų REIKIA?

Patogių, su razinka. :B :D

Atsakyti

Labryt.

Mane, kaip ir Bluetą, daiktai irgi patys susiranda. Va, aną dieną reikėjo kojinių ir prožektoriaus, bet vietoj jų paltas ant pečių užšoko  :D​ 

Atsakyti