Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Va, Madam, tau katinukas  :) ...ieško namų

Priedas  modproduct_5d9caacd8db20_s1.jpg   15,7KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Ačiū, mielosios. Vakar visą vakarą debatai vyko, supratau, kad negaliu sau leist toookios prabangos. O nuotrauką ir šnd visą dieną žiūriu. Nebežinau, kaip čia pamiršt man ją. :unsure: Bet noriu atsakingai žiūrėt, juk ne kokia blusa pusmečiui. Mano esamieji mylimi, gerai pavalgę, paskiepyti, iškastruoti, apmyžę visus namų kampus, bet jie mažyčiai...Šioji būtų jų dramblys ir apsauga. Leisiu viskam eit sava tėkme, jei bus lemta, ji ateis.

Atsakyti

Ačiū, mielosios. Vakar visą vakarą debatai vyko, supratau, kad negaliu sau leist toookios prabangos. O nuotrauką ir šnd visą dieną žiūriu. Nebežinau, kaip čia pamiršt man ją. :unsure: Bet noriu atsakingai žiūrėt, juk ne kokia blusa pusmečiui. Mano esamieji mylimi, gerai pavalgę, paskiepyti, iškastruoti, apmyžę visus namų kampus, bet jie mažyčiai...Šioji būtų jų dramblys ir apsauga. Leisiu viskam eit sava tėkme, jei bus lemta, ji ateis.

teisingai, geriau apgalvotai atsisakyti, nei emociju  vedant pasiimti ir negaleti suteikti   ko gyvunui reikia. juo labiau,  kad maziukams  irgi butu issukis didelis suo.

Atsakyti

Paskaičiau atbuline eiga apie ką plepėjot - tai mano pagalvės dabar lietuviškos iš Lono. Tinka ir patinka  :lietuva: 

Upjora, kada ta diena, jau šį savaitgalį?   :dan:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pienė_: 11 lapkričio 2019 - 20:21

Linkėjimai iš lėktuvo, manęs laukia Italija, kad ją suprastume, išgėrėme porą bėdučių, daba laukiame kol pakils ir pradės meniu nešioti 🤣🤭🥴🥰

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 11 lapkričio 2019 - 20:33

Linkėjimai iš lėktuvo, manęs laukia Italija, kad ją suprastume, išgėrėme porą bėdučių, daba laukiame kol pakils ir pradės meniu nešioti 🤣🤭🥴🥰

tai  uz jusu jaunas dieneles :)  pasilinksminkite :karsta: :flirt2: :sokiai: :clap_1: :alc:

Atsakyti

Maja, tu gi savo nuosavą turi. Vyras, ištestuotas pusantros valandos "kava 20-čiai minučių" po apsiprekijymo sausakimşoj IKĖJOJ, yra vertybė. Slėpk vardą ir kur dirba. Amžių gali pasakyt, bo nes atrodo GIRSIESSSSS

 

 

Aha. Mano 20 minuciu 😂 iu.. nigaliu...

 

A ka girtis? Amzius? As vyresne. Jaunikli pasiemiau  :D . Uz poros sav bus 38. Bet atrodo vyresnis del zilos barzdos

Atsakyti

Iskaitant,kad vyru mirtingumas daug didesnis jauname amziuje(apie 50) negu moteru,tai tie jaunesni ne toks ir blogas variantas. Kaip siandien Londone grazu,jau viskas Kaledom papuosta,kaip kur jau Kalediniai marketai atidaryti.Lapai po kojom siugzda.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 11 lapkričio 2019 - 22:01

Linkėjimai iš lėktuvo, manęs laukia Italija, kad ją suprastume, išgėrėme porą bėdučių, daba laukiame kol pakils ir pradės meniu nešioti 🤣🤭🥴🥰

Ir is viso,ko cia giriesi?-i isvyka vel kazkokia vaziuodama?Nei tu kur cia baisia keliauji,nei kas taves cia laukia😂😂😂.

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20191110-110635.jpg   78,84KB   0 Parsiųsta kartų

 

Lelijuk, čio pjoooom, čio kūrimmmmmm?

 

Susitikimus šnd baigiau 21:05. Niu tarpe 25 min padirbėjau mamma, ir priartėjau prie randandonų batukų (proga, resursais). Bet šiaip jau toks pakilimas, kad net lieknėju.

Atsakyti

Aha. Mano 20 minuciu 😂 iu.. nigaliu...

A ka girtis? Amzius? As vyresne. Jaunikli pasiemiau  :D . Uz poros sav bus 38. Bet atrodo vyresnis del zilos barzdos

Tipo, metais vyresnis? Pf.

O toks tikrai fajnas. Akys gražios.

Atsakyti

Aha. Mano 20 minuciu 😂 iu.. nigaliu...

A ka girtis? Amzius? As vyresne. Jaunikli pasiemiau  :D . Uz poros sav bus 38. Bet atrodo vyresnis del zilos barzdos

Aš beveik 5 jaunesnį pasiėmiau. Ir dar gyva, gyvenam jau beveik 21 metai.

Atsakyti