Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Blyn, mergos per tuos lygintuvus as nemiegosiu... Va, jau dviem nepatinka  :unsure:  Man tai jis patiko, po džiovyklės rūbai nėra susiglamžę, tai jau kartosiuos šimtąjį kartą, man tiko. 

A kaip čia taip? Gi prieštarauja vartotojų teisėms.  :hmm:

Madam, kokio pieštuko tu sakei tau reikia? Gi rašyk, suveiksim. Šuniukas labai gražus. Jūsų? Naujas?

Na čia dabar pirma ne karvę kainuoja jis, antrą tikrai bus panaudotas, o trečia praleidai paminėti labai svarbų dalyką džiovyklę 😊Tikiu, kad po džiovykles jis tinka labai :) 

Atsakyti

Žinok išbandžiau darbe ir ant rūbų nepraėjusių pro džiovyklę. Medvilnę, megztukus lyginom. Flanelę. 

Labai gaila, kad tau nepatiko  :unsure:​ 

Atsakyti

Žinok išbandžiau darbe ir ant rūbų nepraėjusių pro džiovyklę. Medvilnę, megztukus lyginom. Flanelę. 

Labai gaila, kad tau nepatiko  :unsure:​ 

Nepergyvenk, man liuks. Aš iš džiovyklės rūbų nelyginu visai, bet va spintoj mėgstu kuitalynę pasidaryt, tai šitas daiktas man labai pagelbės.

O dėl grąžinimo, labai nesigilinau, sakė būna grąžina su išsuktom detalėm, sako, būna išsisiurbia siurbliu namus ir grąžina siurblį, tai tipo jei kokybiškas, tai nebepriims.

Atsakyti

Žinok išbandžiau darbe ir ant rūbų nepraėjusių pro džiovyklę. Medvilnę, megztukus lyginom. Flanelę. 

Labai gaila, kad tau nepatiko  :unsure: 

Na nesakyčiau, kad nepatiko 😊dar gi tik puse sukneles lyginau :)  Jis gi nėra skirtas pakeisti įprasta lygintuvą . Viskas ok 😘

Atsakyti

Kokis tai mano skonis pakrypes, manes dolcegabanos kuriniai nezavi, visko man ten per daug, auksobriliantu ir prObangos. :D

Vistiena su darzovemis orkaiteje soliarinasi, taip esti noriu, negaliu, medituoju prie soliariumo langelio ir kalbu  mantras.   :essen:  O  da ledai laukia, niam. Su kava.  Ir vynas. Greiciau ta vista idegtu, pliaaa... :mad2:  :D 

Kaimynai irgi namie visi tupi ir is neturejimo ka veikti tokiu oru, duodasi po namus - kas kazka nuobodziai monotomiskai pjauna, kas kazkoki sunku metala netycia numeta. Idile. :D

O tu to D&G neprisitaikyk sau.Jeigu tu gyventum atitinkamoj aplinkoj,su atitinkamais interesais ir atitinkamu gyvenimo stiliumi,manau tikrai rastum ka apsirengti is ju kolekcijos.O antra jie kuria ne vien kasdieninius drabuzius.Jie savo pristatymuose realizuoja idejas.

Atsakyti

DG yra toki.. koncentruoti. Diskutavom, kad pvz jų batai geriau su TB outfitais, ramesniais.

 

Priedas  Screenshot_20191110-181141.jpg   74,84KB   1 Parsiųsta kartų

 

Ir 

 

Priedas  Screenshot_20191110-133825__01.jpg   328,82KB   0 Parsiųsta kartų

 

Arba

 

Priedas  Screenshot_20191110-180916.jpg   67,04KB   1 Parsiųsta kartų

 

Ir

 

Priedas  Screenshot_20191110-173629.jpg   74,08KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Ti kur dingot? Kiba lyginat visos? 

Pašoviau bulvių-varškės blynus į orkaitę. Vakar buvau tokia didvyrė tiek visko nudirbau, neskaitant vakarienės iš trijų patiekalų: sriuba, antras patiekalas, mišrainė ir avietiniai keksiukai. Į vakarą aišku, didvyriškai  nusikaliau, o kadangi vyras su vaikais buvo užvalgę šustrų morkų baisiai šustravojo. Nusprendžiau, kad reik man nuo jų dingt į vonią su putomis ir vyno taure. O, kad man dingus nekvaršintų galvos ieškodami, pasistengiau prieš tai su visais susipykt. Tai šiandien anie labai geri, matyt šustros morkos baigėsi.  :D  :D​ 

Na nesakyčiau, kad nepatiko 😊dar gi tik puse sukneles lyginau :)  Jis gi nėra skirtas pakeisti įprasta lygintuvą . Viskas ok 😘

Paprasto lygintuvo tai jokiu būdu nepakeis, jau vien dėl snapelio su kuriuo gali išlyginti visus kraščiukus  :D 

Atsakyti

Ti kur dingot? Kiba lyginat visos? 

Atsitarabanijau lagaminą ir pradedu pakuotis. 

Atsakyti

O dėl grąžinimo, labai nesigilinau, sakė būna grąžina su išsuktom detalėm, sako, būna išsisiurbia siurbliu namus ir grąžina siurblį, tai tipo jei kokybiškas, tai nebepriims.

Čia prieštarauja ir EU vartotojų teisėms, tikrai negali nepriimti net ir kokybiško daikto. Turi būti galimybė žmogui tiesiog šiaip persigalvoti. 

Atsakyti

Čia prieštarauja ir EU vartotojų teisėms, tikrai negali nepriimti net ir kokybiško daikto. Turi būti galimybė žmogui tiesiog šiaip persigalvoti. 

Girdejau, kad bet kokia elektronine parduotuve ES turi siusti prekes i visas ES salis. Tai numato vartotoju teises. Bet tos teises ignoruojamos. As vis su savo stanikuciais vargstu, nes prancuzai yra snobai ir i LT ju nesiuncia. 

Kiek cia visko nutiko, kol nebuvau uzejus, va ir Maja Vilniuj pabuvojo. Sveikos. 

Atsakyti

Čia prieštarauja ir EU vartotojų teisėms, tikrai negali nepriimti net ir kokybiško daikto. Turi būti galimybė žmogui tiesiog šiaip persigalvoti. 

Na yra dalykai, kurie negrąžinami ir nekeičiami, kaip pvz apatiniai, vaistai. Nežinau kiek el. prekes tai gali liesti.

DG yra toki.. koncentruoti. Diskutavom, kad pvz jų batai geriau su TB outfitais, ramesniais.

attachicon.gifScreenshot_20191110-181141.jpg

Ir 

attachicon.gifScreenshot_20191110-133825__01.jpg

Arba

attachicon.gifScreenshot_20191110-180916.jpg

Ir

attachicon.gifScreenshot_20191110-173629.jpg

Siaubesys kokis tai :B

Girdejau, kad bet kokia elektronine parduotuve ES turi siusti prekes i visas ES salis. Tai numato vartotoju teises. Bet tos teises ignoruojamos. As vis su savo stanikuciais vargstu, nes prancuzai yra snobai ir i LT ju nesiuncia. 

Kiek cia visko nutiko, kol nebuvau uzejus, va ir Maja Vilniuj pabuvojo. Sveikos. 

Tai kur valkiojais?

Atsakyti

Orage, kuomi jumej neįtiko juogos odkelnės beigi odsejuonis?

Atsakyti