Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Panos, paimt dar kam nors?

Atsakyti

Panos, paimt dar kam nors?

Man

Atsakyti

Tai prasilenkėm. Aš prieš kelias min. tik išėjau iš ten. 

Niu aš su taxi važiavau, perskaičiau info, pro Visorius sukdama. Tai pliys 5 eur prie sąskaitos, ir mudvi su draugute (Orage, matei) turim JUOS. Draugutė jai buvo neLIDLinių apžvalgą padarius.

Atsakyti

norite  panos as jus dar dar labiau "subalamutinsiu" :)  siandien pabandziau isbandyti  ir man nepatiko tas  garu lygintuvas :)  bandziau ant linines sukneles  nei  velnio,  negaziai  issilygino, bet  tikiu, kad kokiems  paltams, svarkams, silkams ,   tai tiktu tik nebandziau :) Na  gal dar praktikuotis   ilgai reika, bet  pirmas ispudis  toks sorry Limcamca :)

Atsakyti

Visada galima grąžint ;) 

O ir linas, kaip ir stora viskozė, įnoringa lyginimui medžiaga.

Atsakyti

Šuniukas kokio grožio!

Atsakyti

norite  panos as jus dar dar labiau "subalamutinsiu" :)  siandien pabandziau isbandyti  ir man nepatiko tas  garu lygintuvas :)  bandziau ant linines sukneles  nei  velnio,  negaziai  issilygino, bet  tikiu, kad kokiems  paltams, svarkams, silkams ,   tai tiktu tik nebandziau :) Na  gal dar praktikuotis   ilgai reika, bet  pirmas ispudis  toks sorry Limcamca :)

Aš turiu panašu kažkokį iš top shop. Tai irgi nieko jis gerai ne lygina. Koki megztukas, gal tiulio suknele, ar švarką pragarint. Bet medvilnės ar lino rūbų neįveikia jis

Atsakyti
Tiesiog yra rūbų kurie nors ir nėra susiglamže labai, bet reikia pragarinti, tai manau jis pats tas.
Atsakyti

Visada galima grąžint ;) 

O ir linas, kaip ir stora viskozė, įnoringa lyginimui medžiaga.

bet tokiems inoringiems  ir norisi  kazkokio palengvinto varianto  lyginti, nei  su 'normaliu' lygintuvu, vis tik  liksiu turbut prie Fate  rekomenduoto, pirksiu kai grisiu vel i Lietuva.

Aš turiu panašu kažkokį iš top shop. Tai irgi nieko jis gerai ne lygina. Koki megztukas, gal tiulio suknele, ar švarką pragarint. Bet medvilnės ar lino rūbų neįveikia jis

panasia  ir as nuomone susidariau, nesakau, kad jis blogai, gal visai tinka pralyginti  rubus, kurie jau buvo islyginti pries rengiantis,  ka tik istraukus  is spintos. arba as  per daug tikiuosi  is pigaus daiGto :)

Atsakyti

Visada galima grąžint ;) 

O ir linas, kaip ir stora viskozė, įnoringa lyginimui medžiaga.

Nu va, ne. Prie kasos mane įspėjo, kad kokybiškų elektros prekių nuo 11.01 nebepriima Lidlas.

Madam, 4???  :bigsmile: 

Rykute, daikC pas mane bOgOžinėj. Dabar tik reik sugalvot, kaip tau perduot :mirksiukas:

Atsakyti

Nu va, ne. Prie kasos mane įspėjo, kad kokybiškų elektros prekių nuo 11.01 nebepriima Lidlas.

Madam, 4???  :bigsmile: 

Rykute, daikC pas mane bOgOžinėj. Dabar tik reik sugalvot, kaip tau perduot :mirksiukas:

O tai ką didelio čia mokslo reikia sugadinti 😂Nors reikia  pripažinti, kad yra “neužmusamų” daiktų :) 

aišku juokauju apie sugadinimą. 

Atsakyti

Blyn, mergos per tuos lygintuvus as nemiegosiu... Va, jau dviem nepatinka  :unsure:  Man tai jis patiko, po džiovyklės rūbai nėra susiglamžę, tai jau kartosiuos šimtąjį kartą, man tiko. 

Nu va, ne. Prie kasos mane įspėjo, kad kokybiškų elektros prekių nuo 11.01 nebepriima Lidlas.

Madam, 4???  :bigsmile: 

Rykute, daikC pas mane bOgOžinėj. Dabar tik reik sugalvot, kaip tau perduot :mirksiukas:

A kaip čia taip? Gi prieštarauja vartotojų teisėms.  :hmm: 

Madam, kokio pieštuko tu sakei tau reikia? Gi rašyk, suveiksim. Šuniukas labai gražus. Jūsų? Naujas?

Atsakyti