Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Nebajaisia,varysiu kaip pa....

Siandien mano puszentis visa ryta kalbejo lietuviskai.Atvare ir sako man 

-Elija,noreti kavos su pienas ir kokokas cukrus?Darom-varom :lol: .

Labas rytas mamzes.

Fainuolis tavo pusžentis.

Aš savo balbezą vos iš lovos išverčiau. 

Atsakyti

Labas rytas.

Majos ėmimo proga ir mes su Elija taures kėlėm. (Pylė man vis ir pylė, tai iš keršto laukiu nesulaukiu pažiūrėti, kaip ana šiandien treniruotę darys :hihihi: ).

Tai reikėjo anai pabarstukus ant torto barstyt, o ne brangų daiGtą pilstyt. Ar druską su pipirais, nu. :hihihi:

Atsakyti

Kokokas cukrus tai čia koks?

Orage, loti šian nenooo, ania?

Reikia 20 psl labai techniškai ir labai vokiškai paskaityt. Veeeeeengiuuuuuuuuuu

Atsakyti

Šonkauliukai verda mano jau  :essen:  

Pasiėmiau mamą į turgų, tai aš apsipirkau visko, realiai jau jis ėjo į pabaigą, bet ne, dar turėjau sėdėti mašinoje ir laukti ponios  :mega_shok:  nu ką galima tiek laiko veikti. Parvežiau namo, pareiškė, kad dar jai į parduotuvę reikia  :lol:​ 

Atsakyti

Šonkauliukai verda mano jau  :essen:  

Pasiliekninai?

Atsakyti

Badauju pas sesę. Gamina, kvepia....

 

Tai per batus einu.

Dolceirgabana pagamino kokių dailių....

 

Priedas  Screenshot_20191110-133825__01.jpg   328,82KB   1 Parsiųsta kartų

 

Tarkim, koja mano plati ir netix... Bet norėčiau!!!!

Atsakyti

Šonkauliukai verda mano jau  :essen:  

Pasiėmiau mamą į turgų, tai aš apsipirkau visko, realiai jau jis ėjo į pabaigą, bet ne, dar turėjau sėdėti mašinoje ir laukti ponios  :mega_shok:  nu ką galima tiek laiko veikti. Parvežiau namo, pareiškė, kad dar jai į parduotuvę reikia  :lol:​ 

kaip greitai apsisukai,  as kepiau penktadien  sonkauliukus multifunkciniam  puode su keliom programom,   tai labai  liuks gavosi, mesyte minkstute ir nuo kaulo krentanti :) 

aisku apie kopustus manes  niekas neklausia :)  pati pasisakysiu :)  rugsta jie  puode, bet jauciu, kad bus skanus nors Upjora to savo recepto ir nesake :(

Badauju pas sesę. Gamina, kvepia....

Tai per batus einu.

Dolceirgabana pagamino kokių dailių....

attachicon.gifScreenshot_20191110-133825__01.jpg

Tarkim, koja mano plati ir netix... Bet norėčiau!!!!

cia tie batai, kai ziuriu kaip i meno kurini,  o realiai   nera kur ju deti :)  o karunos siaip jau ant galvos reiketu alia  ir ten ji spaudzia :)

Atsakyti

Turėčiaukurnueit  :angel2: Oo insivaizduok aksominaksominė lbd ir šyyyyti batasaaj  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Turėčiaukurnueit  :angel2: Oo insivaizduok aksominaksominė lbd ir šyyyyti batasaaj  :wub:  :wub:  :wub:​ 

taiAsAteiciauTikPaziureti :)

Atsakyti

Kokokas cukrus tai čia koks?

Orage, loti šian nenooo, ania?

Reikia 20 psl labai techniškai ir labai vokiškai paskaityt. Veeeeeengiuuuuuuuuuu

Ji taip pavadino kokoso cukru.

Man D&G is viso meno kurinius kuria.Kazkas neralaus.Jeigu jie abudu dar liezuvius uz dantu daugiau prilaikytu isviso idealus butu.

O pagalve tai turiu kokosine,man labai patinka.

Atsakyti

taiAsAteiciauTikPaziureti :)

Sutarta.

Dabar reikia kokių 85 off jiem. Suknelę turiu.

Atsakyti

Kokis tai mano skonis pakrypes, manes dolcegabanos kuriniai nezavi, visko man ten per daug, auksobriliantu ir prObangos. :D

Vistiena su darzovemis orkaiteje soliarinasi, taip esti noriu, negaliu, medituoju prie soliariumo langelio ir kalbu  mantras.   :essen:  O  da ledai laukia, niam. Su kava.  Ir vynas. Greiciau ta vista idegtu, pliaaa... :mad2:  :D 

Kaimynai irgi namie visi tupi ir is neturejimo ka veikti tokiu oru, duodasi po namus - kas kazka nuobodziai monotomiskai pjauna, kas kazkoki sunku metala netycia numeta. Idile. :D

Atsakyti