Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

gadget3, 10 Lap 2019 - 10:23, parašė: Taipirbuvo. Orage, aš vis labiau suprantu, kad mano kaimas afigiennai šuniškai kultūringas.

 

Žinok pas mus labai daug normalių kultūringų žmogų su šunim. Su vienu žmogum, kur vedžioja afygienai gražų, nenormalaus dydžio vokietį, tai iš tolo pamatę vienas kitą, traukiamės į šoną, kuriam patogiau, kad mažuliai nesusitiktų. Kiek stebiu, didžiausia bėda yra su tais senbuviais, kurie tarybiniais laikais išsistatė namus po 300 m2 +. Jie vis dar gyvena kaime, kur brisiai laksto palaidi ir razborkes darosi savo šuniškom poniatkėm.

Atsakyti

Ir aš atsinešiau kavosPriedas  20191110_103654-1512x2016.jpg   194,15KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Koks fainas šuniškas puodelis.  Lygiai tokia pati  'krištolinė" vaza  ir pas mano tevus buvo. :bigsmile:

Atsakyti

labas rytas,

kava isgerta, kad nei fotografuoti nespejau :) bet jauciu, kad  eisiu pakartoti neuzilgo :)

Labryt,

Pusrytukai vėluoja :hmm:

Bais nesėkmingai briedį pavedžiojau. Sutikom du palaidus suskius. Su vienu kurių Odis buvo kažkada rimtai susiėmęs. Tai galvojau pyzdauskas dabar bus, pjautynės stopūdovai. Bet matyt anas visgi prisiminė, kaip krūmuose teko pagulėt ir ataušt. Tai pralėkė visas pasišiaušęs iššieptais dantim ir maurodamas. Gal dar nepuolė, nes šeimininko nebuvo kartu. Ir svarbiausia, šeimininkas policininkas. Iš to šoko nespėjau ir aš šeimininko aplot, kuris vartelius tik atidarė, kad jo psichas pareitų. :mad2: 

jau su virpancia sirdimi skaiciau galvodama apie pabaiga, bet aciu die viskas laimingai. tik atrodo, kad kai kurie kaimynai visai nesuveiksmina sunu pestyniu ir priima kaip normalu reiskini. kazkaip keista.

Skamba  beveik kaip Šventosios Ma(ri)jos Dangun Emimo šventė. Tai sakot, Žoline Ikejoje vakar puikiai pavyko. Smagu. :D

Orage, del kaimynu šunsnukio ir man kraujai uzvire beskaitant. 

tai beveik taip ir yra, kad ji sventoji, kai  pazuri kiek ji  dirba  ir  ka padaro, o dar sakoma,  kad ne sventieji  puodus lipdo, as manau, kad Majos atveju atvirksciai :)

attachicon.gifScreenshot_20191110-101817__01.jpg

Labas rytas, 

Mövenpick espresso kawa, pateikia su ožkos sūriu beigi dumplūnėmis. Šokoladas - POBEDA, su stevija  :wub:

 labai  jau  cia  posh  pusryciai :) o man  taip  kepto bacono norisi :)

Ir aš atsinešiau kavosattachicon.gif20191110_103654-1512x2016.jpg

o ka ten mineralke  veikia  uz sunisko  kavos  puodelio ar tai kaip patvirtinimas, majos 'emimo' :)

Atsakyti

aha, mačiau aš tuos tavo vaisvandenius :D

Tau vynuogė ne vaisius??? ABU kandidatai - vynuogių produktas.

Atsakyti

Orage, nu koks puodas, koks puodas 

:angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:​ 

Atsakyti

o ka ten mineralke  veikia  uz sunisko  kavos  puodelio ar tai kaip patvirtinimas, majos 'emimo' :)

still ten, gerą paėmimą man rodos kokiu Vytautu ar Borjomiu gydytų :D

Tau vynuogė ne vaisius??? ABU kandidatai - vynuogių produktas.

vynuogė su laipsniais jau nebe vaisvandenis :D 

Atsakyti

Labas rytas, du puodeliai kavos jau išgerti, pelyčių surys su paprika suvalgyta... 

Noriu šonkaulių šiandien, reik į turgų, o tingiu važiuot, bet važiuosim.

Atsakyti

Koks fainas šuniškas puodelis.  Lygiai tokia pati  'krištolinė" vaza  ir pas mano tevus buvo. :bigsmile:

Joa, už puodelį didelis ačiuj Gadged. O vaza jo, tik nurenku, sukraunu vaisius į medinį bliūdą, žiūrėk po pusdienio anie močiutės padedami išlipa ir sulipa ant stalo. Nu ir tegul. :D

labas rytas,

kava isgerta, kad nei fotografuoti nespejau :) bet jauciu, kad  eisiu pakartoti neuzilgo :)

jau su virpancia sirdimi skaiciau galvodama apie pabaiga, bet aciu die viskas laimingai. tik atrodo, kad kai kurie kaimynai visai nesuveiksmina sunu pestyniu ir priima kaip normalu reiskini. kazkaip keista.

tai beveik taip ir yra, kad ji sventoji, kai  pazuri kiek ji  dirba  ir  ka padaro, o dar sakoma,  kad ne sventieji  puodus lipdo, as manau, kad Majos atveju atvirksciai :)

 labai  jau  cia  posh  pusryciai :) o man  taip  kepto bacono norisi :)

o ka ten mineralke  veikia  uz sunisko  kavos  puodelio ar tai kaip patvirtinimas, majos 'emimo' :)

Aha, aš tilriausiai niekad ir nedusitaikysiu, kad " taigi čia tik šuo, nustips, kitą pasiimsim".

Orage, nu koks puodas, koks puodas 

:angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:​ 

Nu. Čiotkas, ania? :D

Atsakyti

Labas rytas.

Majos ėmimo proga ir mes su Elija taures kėlėm. (Pylė man vis ir pylė, tai iš keršto laukiu nesulaukiu pažiūrėti, kaip ana šiandien treniruotę darys :hihihi: ).

Atsakyti

Labas rytas.

Majos ėmimo proga ir mes su Elija taures kėlėm. (Pylė man vis ir pylė, tai iš keršto laukiu nesulaukiu pažiūrėti, kaip ana šiandien treniruotę darys :hihihi: ).

o ka ji  jau  rankytes apsilima  padare  pilstydama :)

Atsakyti

Labas rytas.

Majos ėmimo proga ir mes su Elija taures kėlėm. (Pylė man vis ir pylė, tai iš keršto laukiu nesulaukiu pažiūrėti, kaip ana šiandien treniruotę darys :hihihi: ).

Nebajaisia,varysiu kaip pa....

Siandien mano puszentis visa ryta kalbejo lietuviskai.Atvare ir sako man 

-Elija,noreti kavos su pienas ir kokokas cukrus?Darom-varom :lol: .

Labas rytas mamzes.

Atsakyti