Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Man irgi knieti sužinoti kaip įvyko Majos “ėmimo” ceremonija 😊

 

Žiauriai gerai pavyko. Jez, toks jausmas, kad su artimiausiom draugėm susitikus buvau. :wub:  Ačiū Majai ir jos šeimynai ir Gadged. Super buvo.

Atsakyti

Žiauriai gerai pavyko. Jez, toks jausmas, kad su artimiausiom draugėm susitikus buvau. :wub:  Ačiū Majai ir jos šeimynai ir Gadged. Super buvo.

Aš taip jaučiausi po meeto 😊labai labai geras jausmas po kiekvieno susitikimo:) 

Atsakyti

Aš ir po meeto būnu pilna gerų emocijų  :wub:​ 

Atsakyti

Iiiiiiiii IKEA  :wub: Man kavos ir kompo stalui ir kėdei 40 offfoffffffff padarė  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:​ 

Atsakyti

Susikavinvaisvandenių mytukiukas  :wub:​ 

Atsakyti

Aš taip jaučiausi po meeto 😊labai labai geras jausmas po kiekvieno susitikimo:) 

Aš ir po meeto būnu pilna gerų emocijų  :wub:​ 

Aha, labai fainos mūsų visos panos :wub:

Atsakyti

Labryt,

Pusrytukai vėluoja :hmm:

Bais nesėkmingai briedį pavedžiojau. Sutikom du palaidus suskius. Su vienu kurių Odis buvo kažkada rimtai susiėmęs. Tai galvojau pyzdauskas dabar bus, pjautynės stopūdovai. Bet matyt anas visgi prisiminė, kaip krūmuose teko pagulėt ir ataušt. Tai pralėkė visas pasišiaušęs iššieptais dantim ir maurodamas. Gal dar nepuolė, nes šeimininko nebuvo kartu. Ir svarbiausia, šeimininkas policininkas. Iš to šoko nespėjau ir aš šeimininko aplot, kuris vartelius tik atidarė, kad jo psichas pareitų. :mad2: 

Atsakyti

Man irgi knieti sužinoti kaip įvyko Majos “ėmimo” ceremonija 😊

Skamba  beveik kaip Šventosios Ma(ri)jos Dangun Emimo šventė. Tai sakot, Žoline Ikejoje vakar puikiai pavyko. Smagu. :D

Orage, del kaimynu šunsnukio ir man kraujai uzvire beskaitant. 

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20191110-101817__01.jpg   292,32KB   0 Parsiųsta kartų

 

Labas rytas, 

 

Mövenpick espresso kawa, pateikia su ožkos sūriu beigi dumplūnėmis. Šokoladas - POBEDA, su stevija  :wub:

Atsakyti

Skamba  beveik kaip Šventosios Ma(ri)jos Dangun Emimo šventė. Tai sakot, Žoline Ikejoje vakar puikiai pavyko. Smagu. :D

Orage, del kaimynu šunsnukio ir man kraujai uzvire beskaitant. 

Taipirbuvo.

Orage, aš vis labiau suprantu, kad mano kaimas afigiennai šuniškai kultūringas.

Atsakyti

Susikavinvaisvandenių mytukiukas  :wub:​ 

aha, mačiau aš tuos tavo vaisvandenius :D 

Atsakyti
QUOTE(Oragė @ 2019 11 10, 09:51)
<p>Labryt,
</p><p></p><p>Pusrytukai vėluoja hmm.gif
</p><p></p><p>Bais nesėkmingai briedį pavedžiojau. Sutikom du palaidus suskius. Su vienu kurių Odis buvo kažkada rimtai susiėmęs. Tai galvojau pyzdauskas dabar bus, pjautynės stopūdovai. Bet matyt anas visgi prisiminė, kaip krūmuose teko pagulėt ir ataušt. Tai pralėkė visas pasišiaušęs iššieptais dantim ir maurodamas. Gal dar nepuolė, nes šeimininko nebuvo kartu. Ir svarbiausia, šeimininkas policininkas. Iš to šoko nespėjau ir aš šeimininko aplot, kuris vartelius tik atidarė, kad jo psichas pareitų. mad.gif 
</p>

Oi, jau buvau issigandusi, kad suniuzas vel koja susizalojo, tai fiu.
Atsakyti