Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Ko iskarto  nerasei,  kad tikrai ir tu turejai Dormeo, tiesa, ne pagalve, o ciuzini.  rasei, kad tau sake, jog ciuziniai  blogi. O pasirodo, ir tu turejai. :D

Tai turėjau prieš 7 metus. Gal daba žiauriai geri, bet aš vistiek jau su Dormeo pabaigiau. Turiu čiužinį ir pagalves kito gamintojo ir esu patenkinta.  

Atsakyti

Na jei jau visai teisongai, tai į dešinio žando reik durti viršutinį dešonį ketvirtį, o kairio, kaip tu parašei. Kadangi viršutiniai išoriniai kampai neruri nervų.  Tai įdurt ok, bet užlaužt švirkštą su adata lašiny, ne kažkąąą. :D  Plius kai kitam leidi, tai arba suspaudi arba ištempi odą viena ranka (čia tokios dvi oficialios leidimo technikos yra), kita bedi adatą. Sau gali tik besti :D

na as apie  ta pati :)  tik is  kurios puses  ziuresi :) as va tai turejau  omenyje, bet gal ne taip issireiskiau :( 2%2828%29.jpg

Atsakyti

Na jei jau visai teisongai, tai į dešinio žando reik durti viršutinį dešonį ketvirtį, o kairio, kaip tu parašei. Kadangi viršutiniai išoriniai kampai neruri nervų.  Tai įdurt ok, bet užlaužt švirkštą su adata lašiny, ne kažkąąą. :D  Plius kai kitam leidi, tai arba suspaudi arba ištempi odą viena ranka (čia tokios dvi oficialios leidimo technikos yra), kita bedi adatą. Sau gali tik besti :D

Muhaha, spešl šiknos nervaaajjjj

Nu ar bent jau patogiai šone :D

Nejuokinkit, gaminu

Atsakyti

Muhaha, spešl šiknos nervaaajjjj

Nejuokinkit, gaminu

Ziurint, kaip gamini. Jei reikia ka suplakti, tai kratymasis is juoko  labai netgi  pades procesui  :D 

Atsakyti

Turėjau čiužinį. 

Na jo, turėjus čiužinį labai gerai nusistato pagalvių kokybė :D 

mano dukra ir vyras turi Dormeo pagalves, abu patenkinti. galvoju, reikia ir man gal, nors ir turimom nesiskundžiu dar

Atsakyti

Muhaha, spešl šiknos nervaaajjjj

Nejuokinkit, gaminu

Ziurint, kaip gamini. Jei reikia ka suplakti, tai kratymasis is juoko  labai netgi  pades procesui  :D 

Joa, mes visada rasim pozityvą. :laugh:

Miargai, Vilniovski ir ne, 16 val. jamam Mają Ikėjoj.

Atsakyti

nesudraskykit tik Majos beimdamos :D 

Atsakyti

nesudraskykit tik Majos beimdamos :D

Tik be pAvydo scenų prašyčiau. :nail:

Atsakyti

Tik be pAvydo scenų prašyčiau. :nail:

noresim vazdinio irodymo  apie  'paemima' :)

Atsakyti

nesudraskykit tik Majos beimdamos :D

Mes šviaaaalniaaaajjjj

Atsakyti

Nu, Maja gyva?  :D  

Man į namus reikės visko visko. Mažės kaldra vilnonė, nepatinka, nes neapgaubia kūno, tokia kieta kažkokia, norisi minkštesnės. Aš maximoje nusipirkau kažkokią laikinai kai krausčiausi, nepatinka, tad pirksiu, sūnui ir jau reikia naujos... 

Atsakyti

Man irgi knieti sužinoti kaip įvyko Majos “ėmimo” ceremonija 😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sistina: 09 lapkričio 2019 - 18:09