Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

O tai ką sako? Kas blogai tai kokybei? 

Jo, sako, kad greit išsigulintys, susidėvintys, o čiužiniai iį vis jokios funkcijos aprašytos neatlieka.

Atsakyti

Orage klause apie pagalves, ne ciuzinius.  Bet antciuzinukai ju puikus, 6 metus vaikis ant jo gulejo,  po to skeliavo mociutei, ji irgi  dziaugiasi.  Toks, tik dar senesnes versijos, geltonas, be eukalipto, musėt.  :D  https://www.dormeo.l...eucalyptus-35cm

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 09 lapkričio 2019 - 12:25

Kokio tupumo proto ypatingumo turi būti pardavėjas, kad peiktų savo prekę, kurią naudotojai Šeip Jau ​giria???

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 09 lapkričio 2019 - 12:31

Ar lygino ekonominės ir superpuperpremium klasės prekes?

Atsakyti

Labas rytas, kazkaip barzdotis vis dar akyse stovi, o kavos teks pačiai susirasti 😊 Bet tai kokie buožes 😊 mes turbut vėlesniais metais naudojom signalizacija, bet ten tik surinkti kodą reikėjo išeinant -pereinant ir tai tik dėl mados buvo, nes pats dirbo apsaugoje :) o dabartines kameros tiesiog tiesiog filmuoja kas apie namus trinasi, kur ir kada siuntiniai dingsta 😊Pasirodo mano pavogto siuntinio “Pakartojimą” iskarto kaimynei nešė ☹Tik paskui susiprato, kad 3ir 5 nėra tas pats skaičius 😊 Žinok man tai prieš operuota skydliauke taip būdavo. Dabar nei nugara nei sprandas nebe skauda. O kiek ir kokių aš pagalvių neišbandžius vis jas kaltinau. Negali būti tiesiog sutapimas. Esu sau leidusi diklaką ir neuroribiną kai buvo kažkada nugarą susikę. Viskas buvo ok. Pasidalini “obuoliuką” į keturias dalis ir bedi į viršutinę kairę dalį😊aš jaučiu esu gana pakanti tokioms procedūroms😊

 

Na jei jau visai teisongai, tai į dešinio žando reik durti viršutinį dešonį ketvirtį, o kairio, kaip tu parašei. Kadangi viršutiniai išoriniai kampai neruri nervų.  Tai įdurt ok, bet užlaužt švirkštą su adata lašiny, ne kažkąąą. :D  Plius kai kitam leidi, tai arba suspaudi arba ištempi odą viena ranka (čia tokios dvi oficialios leidimo technikos yra), kita bedi adatą. Sau gali tik besti :D

Atsakyti

 Neimanoma viska is Dormeo   girti, nera absoliuciai visiems tobulai tinkanciu nei dormeo nei nedormeo pagalviu/ciuziniu ir pn., tiesiog arba surandi savo preke, arba ne , tada ieskai toliau.  Viskas labai  subjektyvu. Dormeo ciuziniu niekada nesiulyciau, nes nesu ju turejusi .

Atsakyti

Jo jo, galetu ta sikna buti patogesneje vietoj, pvz., priekyje. :laugh:

Nu ar bent jau patogiai šone :D

Atsakyti

 Neimanoma viska is Dormeo   girti, nera absoliuciai visiems tobulai tinkanciu nei dormeo nei nedormeo pagalviu/ciuziniu ir pn., tiesiog arba surandi savo preke, arba ne , tada ieskai toliau.  Viskas labai  subjektyvu. Dormeo ciuziniu niekada nesiulyciau, nes nesu ju turejusi .

Jau Dormeo bOgOžinėj. Nesugalvokit lįst Panoramon. Mašinai vietą tik sukdama 6 ratą gavau. Nafig.

Atsakyti

Jo, sako, kad greit išsigulintys, susidėvintys, o čiužiniai iį vis jokios funkcijos aprašytos neatlieka.

Pagalvės tai tikrai neussiguli ir nesysudevi ilgiausiai. Kaip ir antciuzinis. Tikro čiužinio jų neturiu. Vaikas dar kaldra turi jau daug m

Atsakyti

Jo, sako, kad greit išsigulintys, susidėvintys, o čiužiniai iį vis jokios funkcijos aprašytos neatlieka.

kaip tu gali peikti daiktą, kurio pati net nesi bandžiusi? vat man šitas nesuprantama :) maža ką Petras ar Ona sakė, sakyčiau jei pati nebandei, tai net ir nesakyk, kad susiguli, kad susidėvi :) kai išbandysi, tada sakyk- blogai, nepatiko :) 

Atsakyti

kaip tu gali peikti daiktą, kurio pati net nesi bandžiusi? vat man šitas nesuprantama :) maža ką Petras ar Ona sakė, sakyčiau jei pati nebandei, tai net ir nesakyk, kad susiguli, kad susidėvi :) kai išbandysi, tada sakyk- blogai, nepatiko :)

Turėjau čiužinį. Buvo deklaruota, kad pusės skirtingos - žiema- vasara. Abi buvo totaliai vienodos, kietumas buvo toks pats, nors turėjo skirtis, po metų išsigulėjo duobėmis. Ne, negaliu peikti, nes anot tavęs  nesu bandžiusi, tai turiu tik girt. Gerai, giriu, pirkit.

Atsakyti

Turėjau čiužinį. Buvo deklaruota, kad pusės skirtingos - žiema- vasara. Abi buvo totaliai vienodos, kietumas buvo toks pats, nors turėjo skirtis, po metų išsigulėjo duobėmis. Ne, negaliu peikti, nes anot tavęs  nesu bandžiusi, tai turiu tik girt. Gerai, giriu, pirkit.

Ko iskarto  nerasei,  kad tikrai ir tu turejai Dormeo, tiesa, ne pagalve, o ciuzini.  rasei, kad tau sake, jog ciuziniai  blogi. O pasirodo, ir tu turejai. :D

Atsakyti