Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Turiu kas duotų, bet ir pats tas davėjas skeptiškai šneka apie Dormeo kokybę.

Tai ir neimk tos dormeo, yra milijonai pasirinkimu, ne sovietmetis. Mes pasidalinom, kas mums patinka, nebutina is karto paniekinimai kalbeti apie kitu pasirinkima, juolab, nesi bandziusi. .

Atsakyti

Dormeo daznai prekiauja maximos, IKI uz lipdukus, tu tai nebandziau. Perku ju specializuotuose salonuose. 

O gal žinai kur didesnis jų pasirinkimas? Aš tik "Mandarine" juos žinau. O kur dar yra?

Atsakyti

Paskutini karta pirkau Akropolyje, topshop lygtais vadinasi parde. :hmm: Ai, tiesa, prisiminiau. As pirkausi savo mylima pagalve be pasimatavimo, internetu, tik uzvaziavau ja ten pasiimti. nes gyvai niekur nebuvo jos. reikejo laukti, kol uzves.  Ir da prisiminiau. Nusipirkus galima matuotis berods dvi savaites , grazinti, jei netinka. Nebandziau to.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 09 lapkričio 2019 - 11:34

as irgi taip visada maniau,  bet va kai neseniai reikejo  susibesti sau i pilva krauja skystinancius, tai kuo ramiausiai kas vakara susileisdavau i pilvo rauksle. na ten patogu labai, jau gatavi svirkstukai, labai plonos adatytes, tik viens ir viskas. :lady:

Ai  tai čia ne tas pats. Kur pataikyt į veną, kur tiesiog bakstelt. Nors teisybės dėlei, kai pirmą ir paskutinį kartą sau šiknon vaistus leidausi, buvo blogai. Labai. Kadangi šikna tokioj  nepatogioj vietoj, įdurt įdūriau, ir pabandžiau patogiau paimti švirkštą ir tiesiog palenkliau jį patogiau. Su adata šiknoj. :B :oh:

Atsakyti

Ai  tai čia ne tas pats. Kur pataikyt į veną, kur tiesiog bakstelt. Nors teisybės dėlei, kai pirmą ir paskutinį kartą sau šiknon vaistus leidausi, buvo blogai. Labai. Kadangi šikna tokioj  nepatogioj vietoj, įdurt įdūriau, ir pabandžiau patogiau paimti švirkštą ir tiesiog palenkliau jį patogiau. Su adata šiknoj. :B :oh:

 tai jo, visai ne tas pats, bet man baisu buvo net pagalvoti, kaip sau paciai besti, kad ir i lasini. O pasirodo, visai paprasta. i vena sau pats gi nesibesi. I sikna jau galeciau. Kitam. Taip manau. :D

Atsakyti

 tai jo, visai ne tas pats, bet man baisu buvo net pagalvoti, kaip sau paciai besti, kad ir i lasini. O pasirodo, visai paprasta. i vena sau pats gi nesibesi. I sikna jau galeciau. Kitam. Taip manau. :D

Ai, aš kitiems tai be problemų leidžiu. Mane gal kokių 14 metų tėvai privertė išmokt leist vaistus.

Atsakyti

Ai  tai čia ne tas pats. Kur pataikyt į veną, kur tiesiog bakstelt. Nors teisybės dėlei, kai pirmą ir paskutinį kartą sau šiknon vaistus leidausi, buvo blogai. Labai. Kadangi šikna tokioj  nepatogioj vietoj, įdurt įdūriau, ir pabandžiau patogiau paimti švirkštą ir tiesiog palenkliau jį patogiau. Su adata šiknoj. :B :oh:

Muhagaaaaa

Atsakyti

Jo jo, galetu ta sikna buti patogesneje vietoj, pvz., priekyje. :laugh:

Atsakyti

Venos normalios, vaistų nesileidau, bet va dukrai vieną kartą kai pajamė kraują iš venos vaikų ligoninėj, tai ilgai baidėsi. O mūsų kaimo centriuky dirba puikios gydytojos ir zgrabnos sesutės, jokių problemų. 

 

PS vynas lauko temperatūros, 15 val. +- bus TEN.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 09 lapkričio 2019 - 11:43

Ui, pliaaa, paziurejau dormeo tinklapi, neber mano pagalves prekyboj, kaip as be jos???  Na, kokiems 4, gal net 5  metams tikrai uzteks, o paskiau??? :cray:

Atsakyti

Labas rytas, kazkaip barzdotis vis dar akyse stovi, o kavos teks pačiai susirasti 😊

savaitė, 09 Lap 2019 - 08:47, parašė: As atsimenu, kai vaikysteje/paauglysteje tevu bute buvo irengta signalizacija ir reikedavo , atsidarius duris, skambinti i ta apsaugos tarnyba spec, numeriu ir susakyti slaptazodi, kuris kas kart keisdavosi, pries priduodant buta ( iseinant is namu), kad anys atjungtu siganalizaciaj. Eina peklon, kiek vargo budavo, as vaikas pamirsdavau paskambinti, po keliu minuciu i duris skambindavo du milicijonieriai, strioko budavo. :oh:
Bet tai kokie buožes 😊 mes turbut vėlesniais metais naudojom signalizacija, bet ten tik surinkti kodą reikėjo išeinant -pereinant ir tai tik dėl mados buvo, nes pats dirbo apsaugoje :) o dabartines kameros tiesiog tiesiog filmuoja kas apie namus trinasi, kur ir kada siuntiniai dingsta 😊Pasirodo mano pavogto siuntinio “Pakartojimą” iskarto kaimynei nešė ☹Tik paskui susiprato, kad 3ir 5 nėra tas pats skaičius 😊

Oragė, 09 Lap 2019 - 09:24, parašė: Ačiū, mIArgai, vyniojuos į dormeo. Turiu jų tas a la sveikuoliškas, bet mano nugarai nelabai jos patinka. Esu toj stadijoj, kai ryte prabudus skauda arba galvą arba nugarą, priklausomai ant kurios pagalvės miegojau.
Žinok man tai prieš operuota skydliauke taip būdavo. Dabar nei nugara nei sprandas nebe skauda. O kiek ir kokių aš pagalvių neišbandžius vis jas kaltinau. Negali būti tiesiog sutapimas.

Oragė, 09 Lap 2019 - 09:30, parašė: Ai tai čia ne tas pats. Kur pataikyt į veną, kur tiesiog bakstelt. Nors teisybės dėlei, kai pirmą ir paskutinį kartą sau šiknon vaistus leidausi, buvo blogai. Labai. Kadangi šikna tokioj nepatogioj vietoj, įdurt įdūriau, ir pabandžiau patogiau paimti švirkštą ir tiesiog palenkliau jį patogiau. Su adata šiknoj. :B :oh:
Esu sau leidusi diklaką ir neuroribiną kai buvo kažkada nugarą susikę. Viskas buvo ok. Pasidalini “obuoliuką” į keturias dalis ir bedi į viršutinę kairę dalį😊aš jaučiu esu gana pakanti tokioms procedūroms😊
Atsakyti
QUOTE(Oragė @ 2019 11 09, 10:59)
<p>Ai, mIArgai, help, kur perkat pagalves? Man reik ne pūkinės, būtų gerai gyvai pasičiupint. Kur būna kokybiškų?
</p>

As irgi Dormeo, vyro turima Merkio jau kazkokia forma praradus, maniske kaip oga.
Atsakyti