Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Ai, mIArgai, help, kur perkat pagalves? Man reik ne pūkinės, būtų gerai gyvai pasičiupint. Kur būna kokybiškų?

Dormeo 

Atsakyti

Ai, mIArgai, help, kur perkat pagalves? Man reik ne pūkinės, būtų gerai gyvai pasičiupint. Kur būna kokybiškų?

perskaiciau, kad nori butent pukines, tai nutylejau. Jo, as irgi Dormeo fane.

Atsakyti

Dormeo už dyką neimčiau.

Atsakyti

Dormeo už dyką neimčiau.

O kodėl gi? Pas mane visos pagalvės namie jų. Turiu įvairių, daug m naudojam. Na jokių priekaištų iš vis, tobulos 

Atsakyti

Dormeo už dyką neimčiau.

A kas tau duos?

Atsakyti

O kodėl gi? Pas mane visos pagalvės namie jų. Turiu įvairių, daug m naudojam. Na jokių priekaištų iš vis, tobulos 

reikia surasti savo tobulaja, as susiradau ir labai patenkinta, maniskiams mano tobuloji netiko. Uz  dyka mielai imciau, tik  niekas neduos. :huh2:

Atsakyti

reikia surasti savo tobulaja, as susiradau ir labai patenkinta, maniskiams mano tobuloji netiko. Uz  dyka mielai imciau, tik  niekas neduos. :huh2:

Pas mus gal 5 rūšių tos dormeo. Visos neblogos. O Mano tobisios jau nebematau prekyboj, pirkčiau nauja tokia pat, nes jau 8 m jai

Atsakyti

A kas tau duos?

Turiu kas duotų, bet ir pats tas davėjas skeptiškai šneka apie Dormeo kokybę.

Atsakyti

Dormeo daznai prekiauja maximos, IKI uz lipdukus, tu tai nebandziau. Perku ju specializuotuose salonuose. 

Atsakyti

Ačiū, mIArgai, vyniojuos į dormeo. Turiu jų tas a la sveikuoliškas, bet mano nugarai nelabai jos patinka. Esu toj stadijoj, kai ryte prabudus skauda arba galvą arba nugarą, priklausomai ant kurios pagalvės miegojau.

Atsakyti

Turiu kas duotų, bet ir pats tas davėjas skeptiškai šneka apie Dormeo kokybę.

O tai ką sako? Kas blogai tai kokybei? 

Atsakyti

Ačiū, mIArgai, vyniojuos į dormeo. Turiu jų tas a la sveikuoliškas, bet mano nugarai nelabai jos patinka. Esu toj stadijoj, kai ryte prabudus skauda arba galvą arba nugarą, priklausomai ant kurios pagalvės miegojau.

Aš tai ten nuėjus prigulu ant įvairių ir išsurenku :D

Atsakyti