Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Mano venu irgi nerasta, pernai subade abi rankas iki melyniu, gerai, kad ziema buvo, ilgos rankoves ir vsio takoje, kitaip buciau isreiskus nepasitenkinima. Bet dar ir nuo pacios badytojos kvalifikacijos priklauso, po pusmecio toje pat vietoje kita sesute , perspeta apie tokia beda, kuo puikiausiai is pirmo karto ibede be jokiu zymiu.  As ja isidemejau ateiciai. :D

Lyginimo aparatu nesinori, atvirksciai, norisi viska ismezti is namu, toks jausmas, kad sandely gyvenam, tiek visko nenaudojamo susikaupe.  Ir mĖŠim, gal net siandien.

Labaryta.

Atsakyti

As visada miegu prie praviro lango. Miegamajame net sildymas uzsuktas, man patinka vesiai miegot. Bet tik pabundu, i chalata supuos ir begu is ten i apacia biggrin.gif

Girdzijausko seminaruose esu buvus pries gal kokius 8-9 metus. Protingas diedas, pritariu jo teorijoms apie vyro ir moters santykius.

Labas savaitgalinis. Turiu visokiu reikalu, o isvaizda ne kazka....akys uztine kaip pas bomza verysad.gif
Atsakyti

Pas mane nuo trečiadienio dar mėlynuoja nors iskarto pataikė ir pora minučių užspaudę laike ir pleistriuką uzklijavo, bet kad aš paskui “tašę” pasikabinau ant rankos nešiau, tai kas gi kaltas 😊

ojej.. pas mane irgi panašiai, gūzo nebėr, bet skauda. ir  tašės tai nenešiau  :B nu pvz kraujo centre puikiai paima net iš sunkiai matomos venos kairėj rankoj, nes ten šiek tiek geresnė situacija, nei dešinėj, nu niekad nebūna tokių mėlynių, o juk ir adata ten didesnė. kai moka, tai ir paima normaliai. 

kas miegot tingi eit, kas dirbt  :unsure: šįryt pradėjo skambėt žadintuvas, išjungiau ir galvoju - nu kokio velnio aš jį nusistačiau? po to pradėjau galvot, kuri gi čia šiandien diena, o jau tik tada protas galvon grįžo, kad gi dirbt :D teko keltis, nors ir tingėjau  :B 

Atsakyti

 Nesukau čia su šautuvu kai kas miega😊 O kameros po vagystes pas mus sudėtos ant vidinių palangių       ir bet koks judesys jų akiratyje siunčia signalą į telefoną, tad nereikia nieko sekti 😊jis pats praneša, o bet taciau jeigu rasiu įdėsiu video, niekad nebūčiau pagalvojus kad  tai galima nufimuoti 😊

 As atsimenu, kai vaikysteje/paauglysteje tevu bute buvo irengta signalizacija ir reikedavo , atsidarius duris, skambinti i ta apsaugos tarnyba spec, numeriu ir susakyti slaptazodi, kuris kas kart keisdavosi, pries priduodant buta ( iseinant is namu), kad anys atjungtu siganalizaciaj. Eina peklon, kiek vargo budavo, as vaikas pamirsdavau paskambinti, po keliu minuciu i duris skambindavo du milicijonieriai, strioko budavo. :oh:

Atsakyti


I mano venas tai, turbut, ir aklas pataikytu. biggrin.gif
Atsakyti

Mano venu irgi nerasta, pernai subade abi rankas iki melyniu, gerai, kad ziema buvo, ilgos rankoves ir vsio takoje, kitaip buciau isreiskus nepasitenkinima. Bet dar ir nuo pacios badytojos kvalifikacijos priklauso, po pusmecio toje pat vietoje kita sesute , perspeta apie tokia beda, kuo puikiausiai is pirmo karto ibede be jokiu zymiu.  As ja isidemejau ateiciai. :D

Lyginimo aparatu nesinori, atvirksciai, norisi viska ismezti is namu, toks jausmas, kad sandely gyvenam, tiek visko nenaudojamo susikaupe.  Ir mĖŠim, gal net siandien.

Labaryta.

A juo ir aš turiu "savo" kraujo ėmėjas. Poliklinikoj man net nepaima kraujo. Visada važiuoju į Santorus, į mokamą kabinetą. Jos ten tiek atkalę, kad net nepajaučiu kaip paima. Kur poliklinikoj sako "čia nėra venų pas jus", santoruose iščiupinėjus, pffff, sako, čia pas jus jos 3.

Labryt.

Atsakyti

aš turiu draugę, kuri irgi juokais sako, kad jai į veną pataikytų net užrištom akim :D 

Atsakyti

I mano venas tai, turbut, ir aklas pataikytu. biggrin.gif

aš turiu draugę, kuri irgi juokais sako, kad jai į veną pataikytų net užrištom akim :D

O aš tai guodžiuosi, kad narkomane (ta kur leidžiasi), niekaip negalėčiau būt. :D

Atsakyti

Kai gulejau ligonineje su nestumo toksikoze, savaitgali atejo nematyta jauna sesute juodom panagem ilgais nagais,  pastate lasine ir mano kraujas siurbesi atgal i lasine,  ta triubele nusidaze raudonai. Atbego patyrusi lasintoja, sutvarke ta reikala.  Oi, daug "maloniu" prisiminimu turiu... :laugh:

Atsakyti

Ai, mIArgai, help, kur perkat pagalves? Man reik ne pūkinės, būtų gerai gyvai pasičiupint. Kur būna kokybiškų?

Atsakyti

O aš tai guodžiuosi, kad narkomane (ta kur leidžiasi), niekaip negalėčiau būt. :D

as irgi taip visada maniau,  bet va kai neseniai reikejo  susibesti sau i pilva krauja skystinancius, tai kuo ramiausiai kas vakara susileisdavau i pilvo rauksle. na ten patogu labai, jau gatavi svirkstukai, labai plonos adatytes, tik viens ir viskas. :lady:

Atsakyti

Ikejoj ;)

Arba Dormeo.

Bet aš mėgstu arba plokštutes, arba išformyyytas.

Pasportavau. Einu dešrelių medžiot, bus pietūs iš knygos PIRMADIENĮ VISKAS KITAIP

Atsakyti