Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Pasimatuok temperatūrą. Aš ties kongresais jautiuuuuu - tu pradedi karščiuoti.

prastai jauti :D

Atsakyti

Aš Miuncheno oro uoste "relaksuoju" bėgte  :ploja2:

Imsiu vyno lėktuve. Šiandien trečias skrydis  :karsta:​ 

Atsakyti

Eularija, tai gal tu jau ir stipriau imk :D tai kiek iš viso gaunasi sudėjus skrydžių laiką?

Atsakyti

Lygintuvo ir aš noriu. Bet teks kitur pirkti. 

Atsakyti

Eularija, tai gal tu jau ir stipriau imk :D tai kiek iš viso gaunasi sudėjus skrydžių laiką?

Jei vien skrydžio, tai kokios 5 val. Pradėjau nuo 16 val. baigsiu 24. Iš lėktuvo į lėktuvą bėgte. Net lauktuvių niekam nenupirkau. Ryt apsimesiu, kad negrįžau  :B​ 

Atsakyti

Jei vien skrydžio, tai kokios 5 val. Pradėjau nuo 16 val. baigsiu 24. Iš lėktuvo į lėktuvą bėgte. Net lauktuvių niekam nenupirkau. Ryt apsimesiu, kad negrįžau  :B​ 

čia geriausia dalis :D

Atsakyti

Sistinos meilei 10 balu! Va cia tai dzentelmenas!

Mergos jus rimtai to lygintuvo norit? Galiu paziuret ryt savo Lidl'iuke. 

Persefone, cin cin, as irgi alaus turiu. Atejau i virsu, bo vyrs labai rekia apacioje 🏀

kazi sakyti jam  tuos komplimentus  ar tik  zvigteleti jo pusen ir nusisypsoti :)

Aš Miuncheno oro uoste "relaksuoju" bėgte  :ploja2:

Imsiu vyno lėktuve. Šiandien trečias skrydis  :karsta:​ 

na skraiduole ne tiktaip :) 

O tiesa kazi  kur prapuolusi skraiduoles  mama :scare:

Lygintuvo ir aš noriu. Bet teks kitur pirkti. 

tai Tu dabar kaip  tik geroje vietoje, reikia  tik rasti kur pirkti :)

Atsakyti

Lygintuvo tai as noriu noriu labai noriu, bet gal sunutis ras pas save Lidle, ten juk ne Londe, gal vis maziau perkanciu. Bet tai taip nustebo, tipo kaip jis geras gali buti jei is lidlo  :D 

Nusipypinau kazkaip sia savaite, tai jauciu kad man to butelaicio alaus jau ir gana, toks jausmas kad jis visas i kojas subego, sunkios sunkios pasidare  :blink:

Ryt vaziuosim maziui veido valyma daryt, jau nabagutis panikuot pradejo, o toks vyras atrode  :D 

Atsakyti

Aš tai ką, aš galiu Filorga kaukių papirkt, po 5 vietoj kad po 10. Internete išpirktosssss tratataliai.

Atsakyti

Šiandien buvau koncerte, kur mumej su palydovu buvomiaaa minimum 20 metų jaunesni už pagrindinę publiką :B​ Koncertas jėga, bet filorrrrginsiu vakare.

Atsakyti

Srakas vabalas, arba labas vakaras. Lygintuvo nenoriu, ale noriu paišelio grindų plytelių tarpams. Juodo. Nu kaip akims panašiai...Jo nėėė pas mus, o yyy Uk. Šian googlinau, ant LT neradau.

Pas mane kieme narcizai per 5 cm išlindę. Tai jau susgadins, turbūt :hmm: Bo juk kai jie susiruoš žydėt, tai ir pasnigs gal.

Atsakyti

Šiandien buvau koncerte, kur mumej su palydovu buvomiaaa minimum 20 metų jaunesni už pagrindinę publiką :B​ Koncertas jėga, bet filorrrrginsiu vakare.

Alekso Lemano?

Atsakyti