Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Cik VIENĄ????

tik viena :( , jis cia savo iniciatyva sumaste nupirkti, nes per  kamera  mate, kad isejau is namu, o  kai  paklause kur buvau, nes  neplanavau niekur eiti, tai  pasiguodziau :cray: kad neradau ko ieskojau :)

Atsakyti

Labas vakaras, ponickos.

Pagaliau penktadienis  :yahoo: Atsidariau butelaiti salto aliuko, galvoju SM paskaitysiu kas naujo, o cia va Limca su savo gerybem taip uzzarazino, kad liepiau sunuciui i Lidla soliuot lygintuvo ieskoti  :D Bet sake tik ryt uzeis, siandien jau kazkur islekes pula zaist. Tai jei ras, galiu pasakyt kad visus paimtu, ziuriu norinciu cia nemazai  :D 

Atsakyti

Viskas sutarta. Kelintą ir kur :D

Nu kakoi Ikejoj, gi Gadged tau konjaką ir vyną turi.

O jei rimtai, kelintą ten būsi? Ten kavą turbūt irgi duoda. O jei ne, tai mano darbuky tikrai duoda. Ten gi šalia visai.

Nu va proga Decatloną aplankyt :D

I dont nou 😂. Is klp planuojam apie 10 isvaxiuot. Tai jauciu kokioj ikejoj atsirasim gal 3. Nzn. Tu man i fb parasyk savo darbuka ir nr. Jei ryt dirbsi gal uzleksiu

Atsakyti

tik viena :( , jis cia savo iniciatyva sumaste nupirkti, nes per  kamera  mate, kad isejau is namu, o  kai  paklause kur buvau, nes  neplanavau niekur eiti, tai  pasiguodziau :cray: kad neradau ko ieskojau :)

O tai nesugalvojai pasakyt kad maxu maziausia 3 ieskojai?  :cray:​ 

Atsakyti

Labas vakaras, ponickos.

Pagaliau penktadienis  :yahoo: Atsidariau butelaiti salto aliuko, galvoju SM paskaitysiu kas naujo, o cia va Limca su savo gerybem taip uzzarazino, kad liepiau sunuciui i Lidla soliuot lygintuvo ieskoti  :D Bet sake tik ryt uzeis, siandien jau kazkur islekes pula zaist. Tai jei ras, galiu pasakyt kad visus paimtu, ziuriu norinciu cia nemazai  :D

O tai nesugalvojai pasakyt kad maxu maziausia 3 ieskojai?  :cray:​ 

Klykiuuuuuuuu.

Iš fajnumo

Atsakyti

O tai nesugalvojai pasakyt kad maxu maziausia 3 ieskojai?  :cray:​ 

niu tai as dar  galiu pasakyti, kad pameciau :lol: ta kur nupirko arba, kad noriu sutaupyti  laiko  ir noriu  kiekvienoje rankoje po lygintuva laikyti :)  multitaskinti :) :clap:  ir jis nupirks  dar, bet kaip as jums juos perduosiu :)

Klykiuuuuuuuu.

Iš fajnumo

:headbang: :lady:

Atsakyti

ir aš noriu Lidlo lygintuvo! ir koks skirtumas, kad nelyginu, vistiek noriu!

 

o šiaip tai aš šiandien labai pikta :dry2: ėjau medicinkę susitvarkyt. nu surašė kur eit  ir pradėjau maratoną. bet ne dėl to pikta! nu gi nuėjau kraujo priduot... liepia man dešinę ranką paruošt, o aš seselei bandau paaiškint, kad pas mane dešinėj rankoj prastai venos matosi, imkit iš kairės. ta kaip ožka užsispyrus "ne, duokite dešinę" ir viskas. aš jai vėl bandau aiškint, kad aš kas 2-3 mėnesius vaikštau kraują donuot ir puikiai žinau, kurioj rankoj mano venos geriausia matosi, iš kur geriau paimt, kad man būtų geriau. o ta - dešinę ir viskas. nu blyn galvoju, imk tu tą dešinę, tingiu ginčytis. nu tai pasekmės tokios, kad dabar dešinės rankos sulenkti negaliu, mėlynė vos ne per visą rankos sulenkimą, gūzas dūrio vietoj. tai ****, ar sunku gi buvo paimt iš tos kairės rankos, aš nesuprantu? vat kitą kartą tegu apsišika visi, neduosiu dešinės rankos ir viskas, kas per užsispyrimas? ką, dešinėj rankoj kraujas kitoks???

 

vsio, pasibedavojau :B  o dabar vėl Lidlo lygintuvo noriu!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 08 lapkričio 2019 - 21:23

Frofe, tu žinai, kad ryt pas mumi Vilniuj kultiūra ir vynas???

Atsakyti

Frofe, tu žinai, kad ryt pas mumi Vilniuj kultiūra ir vynas???

pas Frofę ryt Vilniuj darbas, darbas ir dar kartą darbas :(

Atsakyti

Sistinos meilei 10 balu! Va cia tai dzentelmenas!

Mergos jus rimtai to lygintuvo norit? Galiu paziuret ryt savo Lidl'iuke. 

Persefone, cin cin, as irgi alaus turiu. Atejau i virsu, bo vyrs labai rekia apacioje 🏀

Atsakyti

Aš kai noriu, tai taip ir sakau. Yes, noriu. Lygintuvo.

Penktadienis toks penktadienis  :angel2:​ 

Atsakyti

pas Frofę ryt Vilniuj darbas, darbas ir dar kartą darbas :(

Pasimatuok temperatūrą. Aš ties kongresais jautiuuuuu - tu pradedi karščiuoti.

Atsakyti