Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Tikrai taiiiippp!!!

Atsakyti

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

TRESNIA, cia visas sarasas grozio kalendoriu.

Derinant vidutine kaina man look fantastic geriausias atrodo:  https://www.mariecla...M8m0APeaEcjey40

as jau pakeliui :)   :lol: :lol: :oh: bus tu kopustu :) :victory2:  

Atsakyti

Sistina, gera mintis dėl kopūsčiukų! Reiks ir man. Nusipirkti... Nes receptą puikų radau IG. 

Man patinka Limcamcos šeimos tradicija tą šokoladuką dalintis. Pernai aš skiepyjau šita tradiciją, kol vaikutis nesujiedė kokių 10 šokoladukų į priekį savarankiškai. Net Lodoriui pirkom šunišką. 

Sužadėtinis pirmais metais man žvakių Yankie kalendorių padovanojo. Buvo faina. Ir Lego vaikas turėjo. Aišku, Star Wars.  :unsure: Aš norėjau Lego Friends.  :rolleyes:

Einu dar daug dirbt. O tingiu.... Noriu į krautuvę maisto savaitei ir namo. :rolleyes:​ 

Atsakyti

Sistina, gera mintis dėl kopūsčiukų! Reiks ir man. Nusipirkti... Nes receptą puikų radau IG. 

Man patinka Limcamcos šeimos tradicija tą šokoladuką dalintis. Pernai aš skiepyjau šita tradiciją, kol vaikutis nesujiedė kokių 10 šokoladukų į priekį savarankiškai. Net Lodoriui pirkom šunišką. 

Sužadėtinis pirmais metais man žvakių Yankie kalendorių padovanojo. Buvo faina. Ir Lego vaikas turėjo. Aišku, Star Wars.  :unsure: Aš norėjau Lego Friends.  :rolleyes:

Einu dar daug dirbt. O tingiu.... Noriu į krautuvę maisto savaitei ir namo. :rolleyes:​ 

:laugh: :laugh:

O pas mumi nėra tradicijos advento kalendoriams, tai kvėpuoju ramiai.

Atsakyti

Aš šiandien dyyyrbau dyrrrbau, išsiroviau Filorgos DASIPIRKT. Tai kokios fajnos konsultantės  :wub:  :wub: 

Ir sūnui dovaną jau turiu. Neišmanau, kur išlaikyt paslėpus. Irgi - konsultantė pagelbėjo.

Vienžo, žmonės yra toki fajni!!! O viskas prasidėjo nuo ryto ir ŽEUREJ mielos dėmesingos žinutės  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Orage, Tu nesivaipyk. Kai vaikas nusipelno Lego, dažniausiai eina jo pirkti su tėvu, nes jei aš perku tai tik Lego Friends. Net statyt neprašoma padedu. Dabar labai noriu švyturio. :wub:​ 

Atsakyti

:laugh: :laugh:

O pas mumi nėra tradicijos advento kalendoriams, tai kvėpuoju ramiai.

Visada gali aCirast!

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 11 08, 14:58)
TRESNIA, cia visas sarasas grozio kalendoriu.

Noriu noriu biggrin.gif as galvoju apie Rituals siasi metais ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti

Orage, Tu nesivaipyk. Kai vaikas nusipelno Lego, dažniausiai eina jo pirkti su tėvu, nes jei aš perku tai tik Lego Friends. Net statyt neprašoma padedu. Dabar labai noriu švyturio. :wub:​ 

Oi. :hihihi:

Visada gali aCirast!

Labai tikiuosi, kad nea. :brunette: Bandėm su užduotim, atvirai pasakius užsipypinau pati, jokia ne šventė. (Nors Kalėdos a tep a tep ne šventė). Po to buvo nykštukai (anuynafig). Dabar tikiuosi nieko nebereiks. :B

Atsakyti

Sistina, gera mintis dėl kopūsčiukų! Reiks ir man. Nusipirkti... Nes receptą puikų radau IG. 

 

Man patinka Limcamcos šeimos tradicija tą šokoladuką dalintis. Pernai aš skiepyjau šita tradiciją, kol vaikutis nesujiedė kokių 10 šokoladukų į priekį savarankiškai. Net Lodoriui pirkom šunišką. 

Sužadėtinis pirmais metais man žvakių Yankie kalendorių padovanojo. Buvo faina. Ir Lego vaikas turėjo. Aišku, Star Wars.  :unsure: Aš norėjau Lego Friends.  :rolleyes:

 

Einu dar daug dirbt. O tingiu.... Noriu į krautuvę maisto savaitei ir namo. :rolleyes:​ 

kas cia  per receptas?    pasidalinsi?

 

  o as giliam  liudesiuke,  nebuvo reikiamo lygintuvo,   bet  buvo  panasus i ji  visas garu  generatorius,  bet  to jau nepirkau nereikia.   tai  va  sakau gal i kita  reikes nuvaziuoti   ir viskas per ta Lincamca :)

 vatok buvo tik  maziau pinigu  gal  39 kokie https://www.lidl.de/...laetter/p305926

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sistina: 08 lapkričio 2019 - 15:29

Čia pirkau rankinę/kuprinę ir užmačiau visokių rekaliukų, bet taip už brangiai.  http://baroca.lt/pro...ziedu-aromatas/

Kitą tos pačios dizainerės rankinę pirksiu tiesiai, ir sojų vaško žvakėmis apsirūpinau mxm (rankų darbo), po 6.99 :)

Bet pardufkės atmosfera puiki puiki, ir didelio posh posh lygio diskusijoje turėjau ir gerus batus, ir gerą rankinę.

Atsakyti

As irgi noriu to Limcamcos stebuklo 😂

Sedziu privat sokiu pamokoj mazosios. Ryt i vln lekiam. Sekmadieni konkursas 💃💃💃

Atsakyti