Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Nu palaukit, aš dar pati nespėjau pasidžiaugti sniegu, kol kas dar nesidalinsiu  :rolleyes: 

O kaip elgtis reikia? Svarbiausia nevalgyti apelsinų sulčių spalvos sniego ir mokėti lipdyti besmegenį  :D  

Atsakyti

Ir nevairuoti 5m/h. :ploja2:​ 

Atsakyti

Ir nevairuoti 5m/h. :ploja2:​ 

Reikia važnyčioti rogutes arba tiesiog pašikniuką nuo kalno  :D​ 

Atsakyti

Mergikes! 

Lygintuvas toks ne kaip lygintuvas, jis kazkaip garais lygina, esme, kad rubas, daiktas turi buti pakabintas. Va, daugiau foto, tik firma kita, mano Lidl Silvecrest firmos uz 18 svaru. Sakau, kas norit, duokit zinoti, nuvaziuosiu paziureti gal dar yra. 

https://www.amazon.c...2xpY2s9dHJ1ZQ==

As isbandziau vakar liuks ir megztukams ir silkui ir trikotazui. Man superinis daiktas, bus labai mylimas. 

Man labai patinka Advento kalendoriai. Kiekvienais metais grozio kalendoriu man atnesa elfai. Nu, as zinau, kad tie elfai tai mano dukterecios :) Praejusiais metais turejau is Holland & Barrett, labai patiko, labai nustebino. O, sesuo is Lancome. Bet, ji labai megsta Lancome, tai jai viskas is ten tiko ir patiko. Esu vaikams pirkusi is Lego,  - kaip vieniems metams, tai patiko. O daugiau tai musu tradicija sokoladinis paprastas kalendorius. Svarbu dienos sokoladuka padalinti i keturias dalis :)

Atsakyti

Man tikrai tikrai reikia LIDL SILVERSCREST.

Atsakyti

Trupinukas :rolleyes:

Atsakyti

Nu palaukit, aš dar pati nespėjau pasidžiaugti sniegu, kol kas dar nesidalinsiu  :rolleyes:

O kaip elgtis reikia? Svarbiausia nevalgyti apelsinų sulčių spalvos sniego ir mokėti lipdyti besmegenį  :D  

jau Upjora atsake :)  Nors vakar  reikejo darbe  issikviesti TAXI, tai paskambinus  operatore pasake, kad teks ilgokai palaukti, nes  gi lyja :oh:ir mazai  vairuotoju isejo i darba   :hmm: tai jau iskarto pagalvojau kas bus kai pasnigs :)  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

Ir nevairuoti 5m/h. :ploja2:​ 

 va va ta ir turejau omenyje, kad ir  5 ir 10 ir  20 m/h   yra  neleistina riba :)

nepatikesite  ka veiksiu :)  einu  kopustu raugti :) tiksliau  pora mazu  kopusto galvu :) :lol:

Atsakyti

Man tikrai tikrai reikia LIDL SILVERSCREST.

bijau, kad jau isparduoti jie, nes man tai jau neberanda   ju website. gal reikia i  parduotuve  vaziuoti.

Atsakyti

Man tikrai tikrai reikia LIDL SILVERSCREST.

Ir aš noriu to už 18 pinigų :unsure:

Mažai ir netikras :B  Reik gyvai!

Atsakyti

bijau, kad jau isparduoti jie, nes man tai jau neberanda   ju website. gal reikia i  parduotuve  vaziuoti.

Website nebera, nes akcijiniame zurnaliuke jie buvo praejusia savaite. Bet, parduotuvese dar gali rasti likucius. 

Atsakyti

Website nebera, nes akcijiniame zurnaliuke jie buvo praejusia savaite. Bet, parduotuvese dar gali rasti likucius. 

tai Tu man beveik   siulai  mesti kopustus ir lekti iki parduotuves :) juo labiau, kad dar kruva rubu laukia lyginimo :)

Atsakyti

tai Tu man beveik   siulai  mesti kopustus ir lekti iki parduotuves :) juo labiau, kad dar kruva rubu laukia lyginimo :)

:lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

TRESNIA, cia visas sarasas grozio kalendoriu.

Derinant vidutine kaina man look fantastic geriausias atrodo:  https://www.mariecla...M8m0APeaEcjey40

Atsakyti