Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Isbandziau. Ir taaaip patiko, kad daviau garo per visa spinta. Normalaus ilgio laidas. Viskas gerai. Tik reik ismokti knopke garu reguliuoti. Bet,  siaip - perfekto!

Dabar ir aš noriu tokio  :unsure:​ 

Atsakyti

Labas litras,

Parodyk Limca tą stebuklą. Aš labai nedraugoviška lygintuvams, bet taip aprašei, galvoju gal dar duot kokį šansą :hmm: :D

Atsakyti

Pas mus sninga  :ax:  Tikiuosi dar nereiks kasti  :D​ 

Atsakyti

Dabar ir aš noriu tokio  :unsure:​ 

Junkis prie grupės.

Vienžo, adresą kur siųsti, duosiu. Kur pervest tuos svariukus?

Darysim lyginimo vakarėlį :yahoo: 

Pas mus sninga  :ax:  Tikiuosi dar nereiks kasti  :D​ 

Kur?

Man Laplandijos fanatkei fotkių aÇiūkitia, pliZ

Atsakyti

Labos ciocios   Upjora, tai jau ŠĮ savaitgalį? :bigsmile: Ui, kaip lauksim foto ir įspūdžių  :wub:    Gadged, gal shibukas įsižmogino jūsų šeimyną? :bigsmile:   Festinai baliuons :4u:   Aš pati vargstu su sušikta skydliauke. Po paskutinių tyrimų gydytoja sakė "o gal jūs norėtumėt biškį į ligoninę atsigult" :oh: Tai nuotaikos sukakotos, sveikatos irgi.
Labas rytas mamzes, tai be kavos cia siandien ar ka? Man tai kojites skauda.Nezinau kaip ryt su Tere ir vaikais po miesta pasliausiu. MB vakar isskrido i Hurgada po vandeniu sedeti,tai namie ramu dabar.


Pridėta:

  • Priedas  image.png   705,57KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Kur?

Man Laplandijos fanatkei fotkių aÇiūkitia, pliZ

Osle. Fotkių nėra  :ax:  Bet sniego jau žada kasdien  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Osle. Fotkių nėra  :ax:  Bet sniego jau žada kasdien  :rolleyes:​ 

 

Brr, net nupurtė. Nelaukiu visiškai. 

 

Laba. 

Atsakyti

Sniegas lapkritį yra šimtą kartų geriau, nei lietus  :super:  Lauki ar nelauki, nieks neatsiklausia  :D​ 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(festina lente @ 2019 11 08, 12:00)
Pas mus sninga  ax.gif  Tikiuosi dar nereiks kasti  biggrin.gif​ 

wub.gif wub.gif wub.gif kaip laukiuuuu ax.gif gausiu dabar akmenu i savo darza biggrin.gif biggrin.gif

As jau laukiu kaledu wub.gif wub.gif dar kazkaip susilaikau nuo pirkimo dekoraciju biggrin.gif perka kuri nors advento kalendorius? ax.gif as galvoju gal reiktu koki nusipirkt kad smagiau dienos eitu biggrin.gif, praeitais metais buvau gavus dovanu is Molton Brown, visokiu duso zele, zvakiu, kremu kuno. Tai visaas duso zeles MB su malonumu isnaudodavo man dar ne nepriejus iki duso biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

 Rykute, miegaliuke :)  nors as sandien  irgi  i aki  deja iki   9 val :)   bet nieko rytoj atsiimsiu :)

Pas mus sninga  :ax:  Tikiuosi dar nereiks kasti  :D​ 

pas mus zada pasalti iki -2  , bet siandien jau saule, o tai keliais  dienas lijo vel prasidejo  potvyniai :(

Sniegas lapkritį yra šimtą kartų geriau, nei lietus  :super:  Lauki ar nelauki, nieks neatsiklausia  :D​ 

sutinku, tik kad dar zmones ismoktu  elgtis teisingai su  sniegu :) is vis butu  fantastika :)

E.lija,  sakai kojytes, o kaip rankytes :)

Atsakyti

Pas mus sninga  :ax:  Tikiuosi dar nereiks kasti  :D​ 

Siųsk čia. Ir ne fotkes, o tikrą sniegą :B

Atsakyti

Labas rytas mamzes, tai be kavos cia siandien ar ka? Man tai kojites skauda.Nezinau kaip ryt su Tere ir vaikais po miesta pasliausiu. MB vakar isskrido i Hurgada po vandeniu sedeti,tai namie ramu dabar.
Tai ką tu ten man norėjai pasakyt? :D Pacitavai ir apie kojytes parašei  :D

 

P.s. kojytėms baliuons

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oragė: 08 lapkričio 2019 - 12:56