Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Frofesore, jis man pasipiršo lapkričio mėnesį kai gavome raktus nuo mūsų namų. Dar dėl to, kad tikėjomės pigesnių bilietų namiškiams ir draugams iš Lietuvos, Slovakijos, Rusijos. Na, ir ne vestuvių sezonas. Kad visi laisvesni būtų. Dar kalėdinė karštinė neprasidėjus. 


na, tai savotiškai ypatingas ir išskirtinis tas mėnuo :) man tiesiog šiaip smalsu būna, kodėl žmonės pasirenka, pavadinkim, netradicinius vestuvėms mėnesius :)

Atsakyti

Frofesore, jis man pasipiršo lapkričio mėnesį kai gavome raktus nuo mūsų namų. Dar dėl to, kad tikėjomės pigesnių bilietų namiškiams ir draugams iš Lietuvos, Slovakijos, Rusijos. Na, ir ne vestuvių sezonas. Kad visi laisvesni būtų. Dar kalėdinė karštinė neprasidėjus. 

Orage, jiesk tabletes. Čia tas tiroksinas tau reikalingas? 

Ačiū. Jiedu. :D  Man papildomas tiroksinas nereikalingas, išprotėjus skydliaukė man jo progamino, kad krūminius semia.

o Tu pas  savo seimos gydytoja gydaisi ar pas endokrinologa? as tai  prasyciau  antros nuomones  kodel taip vyksta, nes nugesinti visada  spesi, o kas paskui/1 zinau zinau zmones geria vaistus ir vargo nemato, bet  jeigu galima dar isgelbeti -verta.  siunciu  kibirus Tau sveikatos. viskas  bus gerai :4u: :friends:

Ne ne, aš pas endokrinologę gydausi. Man iki šiol susitvarkydavo ir vis tikėjomės, kad remisijos nebus. O skydliaukė pagyvena 2-3 metus "kaip žmogus" ir vėl varo. Čia jau taip yra. Genetika greičiausiai. Nors mano mamai atvirkščiai, hypofunkcija, kai nepakankamai gamina. Nors mama psakojo, kad jos mamai ir močiutei jau tais laikais skydliaukės buvo išoperuotos. Kai tik susitvarkys, imsiu ir aš nafig. Jei pavyks,  nechirurginiu būdu.

Atsakyti

Upjora  sakai Keledine  karstine dar neprasidejusi,o ka ten tos kaledines eglutes  visur zybsi :) mes jau  darbe kaledines dovaneles pradejome pirkti :)

Ačiū. Jiedu. :D  Man papildomas tiroksinas nereikalingas, išprotėjus skydliaukė man jo progamino, kad krūminius semia.

Ne ne, aš pas endokrinologę gydausi. Man iki šiol susitvarkydavo ir vis tikėjomės, kad remisijos nebus. O skydliaukė pagyvena 2-3 metus "kaip žmogus" ir vėl varo. Čia jau taip yra. Genetika greičiausiai. Nors mano mamai atvirkščiai, hypofunkcija, kai nepakankamai gamina. Nors mama psakojo, kad jos mamai ir močiutei jau tais laikais skydliaukės buvo išoperuotos. Kai tik susitvarkys, imsiu ir aš nafig. Jei pavyks,  nechirurginiu būdu.

tikiu, kad esi gerose rankose  ir priimsite pati gerausia  sprendima.

Atsakyti

jooo, Kalėdos, kad kaip ir nenorėčiau, jau pareina... pas mus irgi daug kur jau girliandos kabinamos, eglutes irgi manau kelių dienų bėgyje išvysime... man tai čia nenormalu, kad ir kas kitaip besakytų...

Atsakyti

Labos ciocios   Upjora, tai jau ŠĮ savaitgalį? :bigsmile: Ui, kaip lauksim foto ir įspūdžių  :wub:    Gadged, gal shibukas įsižmogino jūsų šeimyną? :bigsmile:   Festinai baliuons :4u:   Aš pati vargstu su sušikta skydliauke. Po paskutinių tyrimų gydytoja sakė "o gal jūs norėtumėt biškį į ligoninę atsigult" :oh: Tai nuotaikos sukakotos, sveikatos irgi.

 

Shibukas turi daug šansų. Nes nu belekaip fajnas yra, naglas ir protingas :wub:  :wub:  :wub:

 

:4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u: kad tau pačiai biffkibiffki balionų reikia. Jamk.

 

Mažasis penktadienis užskaitytas, tik teko nuo anksčiau padirbėti, ir nonstop iki pabėgimo. O pabėgau į tokias jaukias ir intelektualias diskusijas, omg. Ir dar NIKO grojo barokinėj salėj. Ir dar pakalbinau.

 

Ir dar tilpau suknion, kuri prieš mėnesį maža buvo, o maži elfai jai nulupo etiketes. Sutaupiau!!!!!  Bet TED BAKER gundo apsipirkti. Laikausi.

Atsakyti

Up, be to, kad pavydžiu tau tokios istorijos, tai kaaaaip mielai skaitau pasidalijimus  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  Linkiu pačių pačiausių lapkričio vestuvių  :angel2:

Atsakyti

Laba diena!

Nusipirkau ir aš Limcamcos garinį lygintuvą. Nebandžiau. Laidas trumpokas. :hmm: Limcamca, o Tu jau išbandei?

Isbandziau. Ir taaaip patiko, kad daviau garo per visa spinta. Normalaus ilgio laidas. Viskas gerai. Tik reik ismokti knopke garu reguliuoti. Bet,  siaip - perfekto!

Atsakyti

Skamba kaip aš su savo nauju siurbliu ;)

Saunų meistrui paskambinau, namų darbų gavau, ryto nuotaik@ buvo tiesiog tobula! Mégstu aš jukius žemabalsius vyrus, katriem nesvetimas humoro jausmas.

Atsakyti

jooo, Kalėdos, kad kaip ir nenorėčiau, jau pareina... pas mus irgi daug kur jau girliandos kabinamos, eglutes irgi manau kelių dienų bėgyje išvysime... man tai čia nenormalu, kad ir kas kitaip besakytų...

 tai va  ir tik  todel, kad  Kaledos  pamete savo realia sv Kledu prasme ir  reiksme, prekybininkai elini  karta rado proga pasipinigauti -bizniuka padaryti :)

Isbandziau. Ir taaaip patiko, kad daviau garo per visa spinta. Normalaus ilgio laidas. Viskas gerai. Tik reik ismokti knopke garu reguliuoti. Bet,  siaip - perfekto!

gal ir man reikia sio gaiGto, o juo tik marskinius,  palaidnes lyginti ar ir  dzinsams tinka?

Atsakyti

Viskam. Ir net pakabintoms uzuolaidoms. 

Atsakyti

Labas rytas, gražiosios!

 

Norėjau šios dainos link'ą įdėt, bet tik per stories buvo prieinamas. Štai, klausykit, manizha https://www.instagra...id=n1p61nh6glrh

Atsakyti

Labas rytas, biškutį pramigau, bet gerai, kad į darbą man tik 11  :D  mažė graži ir be pusryčių darželio, ggaus sūrelio kokio  :tomato:  :D​ 

Atsakyti