Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Sistina, nežadėjau keisti. O reikia? 

Atsakyti

Sistina, nežadėjau keisti. O reikia? 

 sakyciau butina :) Mrs Upjora ... :) man grazu :) as keiscau :)

O jeigu rimtai jau viskas  suplanuota, suruosta  ir tik puotos lauki ar dar  turi rupesciu?

Atsakyti

Viskas suplanuota, užsakyta, už beveik viską jau sumokėta. Viskas pagal planą. Laukiu labai, noriu, kad mano ir Mr pusės susipažintų.

Atsakyti

Viskas suplanuota, užsakyta, už beveik viską jau sumokėta. Viskas pagal planą. Laukiu labai, noriu, kad mano ir Mr pusės susipažintų.

smagu,  tai ir linkiu abai grazios ir sklandzios sventes su  puikiu oru, o paskui, kad butu ilgai ir laimingai :wub: :nestuke :oro_buckis: :dovana: :clap: :clap_1:

Atsakyti

Labos ciocios

 

Upjora, tai jau ŠĮ savaitgalį? :bigsmile: Ui, kaip lauksim foto ir įspūdžių  :wub: 

 

Gadged, gal shibukas įsižmogino jūsų šeimyną? :bigsmile:

 

Festinai baliuons :4u:

 

Aš pati vargstu su sušikta skydliauke. Po paskutinių tyrimų gydytoja sakė "o gal jūs norėtumėt biškį į ligoninę atsigult" :oh: Tai nuotaikos sukakotos, sveikatos irgi.

Atsakyti

Labos ciocios


Festinai baliuons :4u:

Aš pati vargstu su sušikta skydliauke. Po paskutinių tyrimų gydytoja sakė "o gal jūs norėtumėt biškį į ligoninę atsigult" :oh: Tai nuotaikos sukakotos, sveikatos irgi.

dar is manes Festina  negavo  baliuono :( imk du :) :4u: :4u:

Oragiuke, o ka Tau ta skydliauke 'daro', kad net ligonines reikia? Man  vakar kraujo nuleido, tai  tuo paciu ir skydliaukes tyrimus padarys, paciai net idomu kas ten  vyksta po operacijos.

Atsakyti

Orage, tikiuosi, kad nereikės ligoninėje atostogauti.  :4u: 

Veselė ne šį savaitgalį.  :wub: Šį eisim į bažnyčią skautų paradą žuvusiems kare atminti, po to į miestuką kur susipažinom į tą patį restoraną.   :wub:   :rolleyes: Faini dalykai. Aišku, šeštadienį namie arsim. :D Aš tik iš ryto pedikiūrui pabėgsiu. :B Lai jaunikis lygina svitos marškinius. Čia jų tradicija artimus vyrus naujais marškiniais ir šlipsais apdovanoti.  :rolleyes: 

Šiandien jis man sako- a tau neatrodo, kad mano tėvai labiau tos veselės laukia, nei mes. Atrodo. Taip ir yra.  :bis​ 

Atsakyti

Man taip mielai skaitosi Upjoros veselės dalykai visokie.  :wub:  Ui kaip laukiu reportažo su foto, tikiuosi, kad pasidalins su mumis. :ax: 

Negaluojančioms  :4u:​ 

Atsakyti

dar is manes Festina  negavo  baliuono :( imk du :) :4u: :4u:

Oragiuke, o ka Tau ta skydliauke 'daro', kad net ligonines reikia? Man  vakar kraujo nuleido, tai  tuo paciu ir skydliaukes tyrimus padarys, paciai net idomu kas ten  vyksta po operacijos.

Periodiškai išprotėja ir ima be proto hormonus gamint. Ir matomai pagavau vos vos išprotėjusią, gavau per mažą dozę vaistų, ir po mėn kai pakartojau tyrimus, rodikliai debesyse. Aš jau net nebeatsišnekinėsiu, kad man ją radioaktyviu jodu užmuštų. Nafig savijauta :wacko:

Ačiū, balionus jamu.

Atsakyti

Upjora, nežinau ar buvo kalbėta/klausta....kodėl lapkritis? :) jums kažkuo ypatingas šis mėnuo, ar šiaip tokią datą pasirinkot? :)

Atsakyti

Frofesore, jis man pasipiršo lapkričio mėnesį kai gavome raktus nuo mūsų namų. Dar dėl to, kad tikėjomės pigesnių bilietų namiškiams ir draugams iš Lietuvos, Slovakijos, Rusijos. Na, ir ne vestuvių sezonas. Kad visi laisvesni būtų. Dar kalėdinė karštinė neprasidėjus. 

Orage, jiesk tabletes. Čia tas tiroksinas tau reikalingas? 

Atsakyti

Periodiškai išprotėja ir ima be proto hormonus gamint. Ir matomai pagavau vos vos išprotėjusią, gavau per mažą dozę vaistų, ir po mėn kai pakartojau tyrimus, rodikliai debesyse. Aš jau net nebeatsišnekinėsiu, kad man ją radioaktyviu jodu užmuštų. Nafig savijauta :wacko:

Ačiū, balionus jamu.

o Tu pas  savo seimos gydytoja gydaisi ar pas endokrinologa? as tai  prasyciau  antros nuomones  kodel taip vyksta, nes nugesinti visada  spesi, o kas paskui/1 zinau zinau zmones geria vaistus ir vargo nemato, bet  jeigu galima dar isgelbeti -verta.  siunciu  kibirus Tau sveikatos. viskas  bus gerai :4u: :friends:

Atsakyti