Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Man ir kuklaus, ir nekuklaus reikia. Lidl G9 tokio nėr, kuomi mes prastesni nei uk?????

Jeigu tau nori to is Lidl, be problemu, galiu nupirkti ir persiusti tau. 

Laba visoms  :4u:  Savaite, ka pirkai? 

Atsakyti

Laba diena!

Nusipirkau ir aš Limcamcos garinį lygintuvą. Nebandžiau. Laidas trumpokas. :hmm: Limcamca, o Tu jau išbandei?

Gagded nauja meilė. :wub:  :wub:  :wub: 

Savaite, o mes ne dėl reitingų čia kalbam.  :rolleyes: 

Festina, tūpkis paglostysiu, už vaistų atsivežimą pas vikingus. :angel_not: 

Atsakyti

Rudenį vis paperku kokios buitinės technikos iš UK ;)

Patikrinsiu dar vietinius lidliukus. Šio tikrinimo metu sumuštinukų ir vafkiukų keptuką radau.

Atsakyti

Beje, išsitraukiau UKILinį lėtpuodį ir privirisu sultinio iš kskliukų beigi skrandukų  :wub: Ruduoooooooooo :angel2:​ 

Atsakyti

Laba.

      attachicon.gifScreenshot_20191107-053517__01.jpg   Suknelę atimčiau. Salma nereali!!!

Man ji viena iš gražiausių moterų.  :wub: 

Į siuntinių temą, tai mano “pakaitukas” atvažiavo ir kaip ištraukiau dėžę supratau, kad jie labai labai vargo kol pavogė pirmąjį per tą mažą plyselį 😶

Jetau koks fainas, kiek gėrybių, net supavydėjau, nors nežinau kuom kvepia.  :D 

Atsakyti

Eliją daviau treneriukui pakankinti. Treniruotę atlaikė, tikra šaunuolė. Dabar drebančiom rankom ir kojom išvažiavo namo.  :D​ 

Atsakyti

Sistina, o kas tau leido kalendorių atrakinti? Juk dar daug iki advento pradžios liko!

Terezza, o Tu pavojinga. Elija ten šypsosi prieš ar po egzekucijos?

Atsakyti

Terezza, o Tu pavojinga. Elija ten šypsosi prieš ar po egzekucijos?

Po.

Nepavojinga aš. Ji pati prisiprašė  :D​ 

Atsakyti

Aš darbuose, tokia diena su tarpais vis tarp darbų, tai taip sunku neaptingt.

Pavydžiu sporto jau, bet pati galėsiu realiai nuo sausio kažkur į salę eiti, daba norėjau sūnaus persirašyti, nes jis nebenori. Deja man jau paskyrė po Italijos operaciją ir po to mėnesį sakė nieko negalėsiu stipriai daryti  :D​  teks auginti riebalą toliau ir vaidinti ruonį.

Atsakyti

Laba.

Man ji viena iš gražiausių moterų.  :wub:

Jetau koks fainas, kiek gėrybių, net supavydėjau, nors nežinau kuom kvepia.  :D

kiek  bandziau meginuku  is pirmo  siuntinio, tai  jie tokie greitai nusigaruonatys :) bet aisku as  tik kelis ir bandziau, bet turiu itarima, kad  jie nenusluos nei Puredistance , nei Sospiro, nei Nishane,  nei Jerjoff nei m.f.Kurkdjian, bet kas zino gal ir nustebins :)


Eliją daviau treneriukui pakankinti. Treniruotę atlaikė, tikra šaunuolė. Dabar drebančiom rankom ir kojom išvažiavo namo.  :D​ 

 o Tu manai, kad drebanciom  rankom ir kojytem  vairuoti  yra mazesnis issukis :)

Sistina, o kas tau leido kalendorių atrakinti? Juk dar daug iki advento pradžios liko!

Terezza, o Tu pavojinga. Elija ten šypsosi prieš ar po egzekucijos?

pseprasom, bet cia siurprizu dezute  ne advento kalendorius :)   va :)  nes  truksta kaip minimum kokiu 14  butelaiciu dar :) o ir niekas netrukdo  man  ju  atidarineti po viena as  gi visa  dangti nukeliau  ir paskui vel uzdejau :)

o kokiais kvepalais kvepesi?  jau si savaitgali ar dar kita?

Aš darbuose, tokia diena su tarpais vis tarp darbų, tai taip sunku neaptingt.

Pavydžiu sporto jau, bet pati galėsiu realiai nuo sausio kažkur į salę eiti, daba norėjau sūnaus persirašyti, nes jis nebenori. Deja man jau paskyrė po Italijos operaciją ir po to mėnesį sakė nieko negalėsiu stipriai daryti  :D​  teks auginti riebalą toliau ir vaidinti ruonį.

va jau norejau klausti kaip Tavo reikalai....tikimes, kad  viskas  bus ok po operacijos :4u:

Atsakyti

Sistina, tais pačiais kur jau 15 metų kvepiu. :nail:  :brunette:​  

Rykute, ruoni, tu ruoni. :scare:  :hihihi:  :hihihi:  :hihihi: 

Atsakyti

Sistina, tais pačiais kur jau 15 metų kvepiu. :nail:  :brunette:​  

Rykute, ruoni, tu ruoni. :scare:  :hihihi:  :hihihi:  :hihihi:

geras pasirinkimas :)

o SM   varda keisi :)  na juk reikia statusa kaip nors pazymeti :)

Atsakyti