Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Rykutė nieko neperka, ji bankrote ilgam  :lol:​ 

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2019 11 05, 14:30)
Ir kokia data  rolleyes.gif​ 

QUOTE(Limcamca @ 2019 11 05, 14:49)
Tresne, - sveikinimai! Kokia data issirinkot?
Ir, visu netiketimui ir liudesiui Vokietijos skalbimo masina sumazino ji pora dydziu  frusty.gif


10.10.2020, tikiuosi rasim kaip restorana koki ikist i sita data, nes kunigui savam kaip ir tiko jau diena biggrin.gif

gaila megztuko unsure.gif unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti

UK ar Lt vestuvės bus?

Atsakyti

Aš čia, gyva  :) 

Dvi savaites gyvenimo kažkas pavogė. Ne kažkas, aišku, yra ką apkaltinti. Bambeklis parnešė kažkokią zarazą, pats vieną dieną vaistų pagėrė ir kaip ridikas. O mane ant menčių paguldė, be pomiecės visai, nei ką valgiau, nei ką gėriau, pramiegojau savaitę, iš lovos tik į tūliką, o sakė net ir sm skaičiau, aga, nieko neatsimenu. Jau geriau, bet dar ne taip gerai, kaip norėčiau. Vaistų turiu, prašau nesijaudinti :B Šiandien buvau priversta įsijungti kompą, susimokėti PSD. Malonu, kad nepamiršot, Limcamca :heart: , Upjora  :heart: .  Šiandien pas mus -5, bandysiu laukan išeiti, pašaldyti zarazas, mažum bus geriau. 

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2019 11 05, 15:57)
UK ar Lt vestuvės bus?

UK 4u.gif
Atsakyti

Festina, sveikatos tau  :4u: 

Man šiandien diena tai tragedija laiko atžvilgiu, rytinė klientė neatėjo, tai visą dieną bim bam darbe, bet durniausiai, kad nieko ir nepasidariau, toks tinginys apėmė... O vakare iki daba atidirbau lengvai, bet vis vien tik į lovą traukia, nuovargis lyg plytas būčiau tampius.  :D​  antra savaitė tokia išišderinta, ką beplanuoju, viskas aukštyn kojom...

Atsakyti

Aš twi negana, kad skraidžiau visą parą, vakar vakare dar bankomatas kreditkę prarijo  :huh2: 

Šiandien apėjau tris banko ofisus, viską smulkiai pasiaiškinau ir sužinojau, kad turiu šansų atgauti ryt arba poryt  :wub:  Turiu naują darbą - banko lankymas  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Vajė, Eularija, įsimins ilgam ši kelionė. Tikiuosi, toliau viskas tik sklandžiau  :4u: 

Aš lauke pabuvau, šaltuko įkvėpiau, taip gera lengva, net kosulys neišlindo lauk  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Laba, 

Vakar vakare galva taip isiskaudejo, kad teko anksti eiti gult. Siandien lyg ir nieko. 

Filorga isbandziau testeriuka-krema, labai patiko. Laikau pavyzdi, kai baigsiu viska ka turiu, reikes pirkti pilna tubele. 

Nors, sioje temoje berods Eularija daznai rase, kad Filorga naudoja  :hmm:  tai gal nuo jos ir isgirdau, kad geri kremai. 

Uzlekiau i Lidl is ryto, pirkau garini lygintuva. Man darbui reikia, kaina nesikandzioja. O, paskaiciau atsiliepimus, - labai geri. 

Parodyk foto lygintuvo

Atsakyti

Viskas ok, kažkaip juokingai viskas su ta kelione - nuotaika gera  :)  Paskraidžiau, kortelę kitą turiu, tai lanai galvos nesuku  :P  Oras puikus, kompanija gera, maistas skanus, kultūra dar nematyta - viskas ko reikia  :) 

Festina, sveikatos :4u: 

Reikia ir man garinio lygintuvo. Fate su Tere kažkokius irgi turi. Pasirodykit visos  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Turiu lygintuvą su garu. Net du: vienas su prieiga vaikams, kitas - ne. Ar čia toks VISAI GARINIS turimas omeny?

Tada neturiu.

Rykute, labas, tuoj būsim abi giliam bankrote: nusprendžiau dabaigt įsirengti sauną.

Labas. Kavos? Barzdų? Vitaminų?

(Ko bambeklis užgrūdintas, o bambeklienė - ne?)

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20191106-080654__01.jpg   255,94KB   3 Parsiųsta kartų

Atsakyti