Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Šiandien naujas padangas žiemai papirkau, sėdžiu daba su tuščiomis kišenėmis  :(  bet saugumas svarbiasia  :flirt2:​ 

Jooo, suprantu, mano vienas žieminis ratas 250 kainavo praeitą rudenį, užtai saugiai važiavau :D​ 

Atsakyti

Jooo, suprantu, mano vienas žieminis ratas 250 kainavo praeitą rudenį, užtai saugiai važiavau :D​ 

Mano pigiau, nes didmeninė kaina ir dydis ratų mažesnis  :P  bet vis vien mane į bankrotą nuvarė kažkuriam laikui  :cray:​ 

Atsakyti

Ku ku, kur pradingote  :huh2: 

Mažoji pašoko šiandien, praleido per ligas daug šokių, pasirodymą, tai daba stengiasi atsigriebti. 

O man jau šviečiasi, kad ant Kalėdų nespėsiu įsikelti  :unsure:​  dar tiek daug tokių galų dabaigti reikia, o išlaidos.... Sūnui šimtadienis... ir tt

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2019 11 04, 20:29)
<p>Ku ku, kur pradingote  huh.gif </p><p></p><p>Mažoji pašoko šiandien, praleido per ligas daug šokių, pasirodymą, tai daba stengiasi atsigriebti. </p><p></p><p>O man jau šviečiasi, kad ant Kalėdų nespėsiu įsikelti  unsure.gif​  dar tiek daug tokių galų dabaigti reikia, o išlaidos.... Sūnui šimtadienis... ir tt</p>



Da gal koki mytuka susiorganizuokime. A tai a taip tu pinigu vistiek ner....biggrin.gif
tai bent geru emociju gautume smile.gif
Atsakyti

Da gal koki mytuka susiorganizuokime. A tai a taip tu pinigu vistiek ner....biggrin.gif
tai bent geru emociju gautume smile.gif

Ai, aš visada šitam pasirašau  :wub:  :lietuva:  tik iš Italijos grįšiu, dar padirbti leiskite ir jai Spa Spa Spa noriu  :D​ 

Atsakyti

Sveikos!

 

Priedas  Screenshot_20191105-062314__01.jpg   243,54KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  Screenshot_20191105-062927__01.jpg   200,76KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Laba, 

Vakar vakare galva taip isiskaudejo, kad teko anksti eiti gult. Siandien lyg ir nieko. 

Filorga isbandziau testeriuka-krema, labai patiko. Laikau pavyzdi, kai baigsiu viska ka turiu, reikes pirkti pilna tubele. 

Nors, sioje temoje berods Eularija daznai rase, kad Filorga naudoja  :hmm:  tai gal nuo jos ir isgirdau, kad geri kremai. 

Uzlekiau i Lidl is ryto, pirkau garini lygintuva. Man darbui reikia, kaina nesikandzioja. O, paskaiciau atsiliepimus, - labai geri. 

Atsakyti

Laba, 

Vakar vakare galva taip isiskaudejo, kad teko anksti eiti gult. Siandien lyg ir nieko. 

Filorga isbandziau testeriuka-krema, labai patiko. Laikau pavyzdi, kai baigsiu viska ka turiu, reikes pirkti pilna tubele. 

Užuojauta dėl galvasopio. 

Parodyk kremą patikusį.

Labas rytas.

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Gryztu as ir po uzimto savaitgalio mirksiukas.gif Nagu nesirodau nes uzmetysit pomidorais mane biggrin.gif biggrin.gif

Sekmadieni taip smagiai pabuvau namuose, skalbinius susitvarkiau, tv paziurejau megzdama, taip senai nieko neveikiau sekmadieni, nu labai patiko bigsmile.gif biggrin.gif

Vakar pabuvom su anyta, nes treciadieni jau isvaziuoja, vestuviu data issirinkom wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Limcamca, per tave jau ir man to garinio reikia.  :rolleyes:  :D Ir Lidl pakeliui į sekantį darbą. :D​ 

Atsakyti

Labas rytas 4u.gif
Gryztu as ir po uzimto savaitgalio mirksiukas.gifNagu nesirodau nes uzmetysit pomidorais mane biggrin.gifbiggrin.gif

Sekmadieni taip smagiai pabuvau namuose, skalbinius susitvarkiau, tv paziurejau megzdama, taip senai nieko neveikiau sekmadieni, nu labai patiko bigsmile.gifbiggrin.gif

Vakar pabuvom su anyta, nes treciadieni jau isvaziuoja, vestuviu data issirinkom wub.gifbigsmile.gif

Ir kokia data  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Užuojauta dėl galvasopio. 

Parodyk kremą patikusį.

Labas rytas.

Sitas: https://www.cocoonce...50ml/35334.html

Tresne, - sveikinimai! Kokia data issirinkot?

Upjora, reikia tai reikia  :D  :D 

Man dar naujo kasmyrinio megztinio reikia. Nes, istorija tokia. Papirkau labai silta, minksta, pukuota, svelnu is COS. Nu ir atvaziavo mano dukterecios. Ir, aisku prasiejo pro mano spinta ir tas megztinis isejo gyvent i Vokietija. Ir, visu netiketimui ir liudesiui Vokietijos skalbimo masina sumazino ji pora dydziu  :frusty: Ir dar reikia dzinsu. O siandien pastebejau, kad ir tuso reikia. Gerai, kad vaikas rytoj gimtadieni prekybcentryje sves. Bus man proga pasishopinti. Nors, gal gerai, kad as namo nestatau kaip Rykute, o tai nebutu galo pirkiniams  :lol:​ 

Atsakyti