Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Kavos gėrimas - malonus ritualas. Ryte man gali pakakti ir tikrai gero aromato  :wub:  Nemiegojus nuo kavos kok kas dar nesu.

 

Pilna diena - iš pat ryto tikaus su mama, rinkaus knygas (rytų proza ir psichologija), paaugliukei konstravau kavą (pumpkin spice latte, tik espresso atskirai), paskui buvo dar daaaug kavos ir kruasaninių sumuštinių (galima geros mėsos ir nevynioti į kruasaną), o paskui jau kapinės, pilka sunkstanti šviesa ir vėlyvi pietūs. Drono taip ir nepaskraidinom, užtat dukart viriau žuvienę, kepiau vištą ir maitinausi pas kaimynę  :wub: Dar man žiauriai patinka, kai pakalbam į stygą ir temą - nujaučia tiedu mano mieli kaimynai, ką skaičiau per savaitę. Taip gerai pavartaliojom apie įmonių augi(ni)mą ir to kaštus, vidinius ir išorinius.

 

Nors miestą kabinom mažu krašteliu, palaisvėjimas pasijutęs. O vakar vakare net ne tik Vilniaus gatvė judėjo!!!

 

Sakiau, kad mammai sėkmingai pristačiau bėdučių konceptą?

Atsakyti

Graziai apie tecius jus cia priraset. Maniskiam vakar 80 suejo. Graziai atzymejom seimos rate. Gavo dovanu plansete, tai sachmatais prazaide visa vakara :) 

Vakar paskambino vienas ilgametis klientas, kaip tik neteko tecio. Bet jau garbaus amziaus buvo, bet sviesaus proto, nelabai seniai tik pristabdes profesine veikla. 

Sveikos

Atsakyti

Labas rytas, o aš džiaugiuosi draugija savo dieduko 🥰 vat 90 metų po visų klubo lūžio, atvažiavo pats su autobusu, daba pavalgė pusryčius ir tėvukui liepia vežti jį atgal į stotį, nes reikia atgal į Klaipėdą, ten dar brolio kapą aplankyti... Tad paskaita vakar buvo apie maisto suderinimą, apie religiją, kad bažnyčia yra tik primesta politika nuo Romos laikų... 

Atsakyti

O dronai yra jėgaaaaaa.

Gerai, kad yra tik vieni kaimynai. Tie ir patys garsiai džiaugiasi.

Atsakyti

Pagavau kirpėją darbe, tai žilė mano mirksta dažuose  :yahoo:​ 

Atsakyti

Pagavau kirpėją darbe, tai žilė mano mirksta dažuose  :yahoo:​ 

Aš ryt šita procedūra užsiimsiu.

Atsakyti

Rykute, 02 Lap 2019 - 12:41, parašė: Pagavau kirpėją darbe, tai žilė mano mirksta dažuose :yahoo:
Tu parašei, o man va tokią žilę rodo:

 

Priedas  Screenshot_20191102-130113__01.jpg   122,27KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Pedikiūrs ir mezginys  :yahoo:

Atsakyti

Laba, 

Fate sveikinimai tėčiui garbingo jubiliejaus proga  :4u:  Linkiu laimėti šachmatus  :D  :D ir išlikti geros sveikatos  :D 

Vienmetis su mano mamyte  :) 

Gadget, smagi kelione nusimato. Skaičiau Nidos pasakojimą apie Japoniją. Ji labai įdomiai pateikia savo keliones. Dabar po Australiją keliauja, irgi įdomu. 

Atsakyti

Kraunu lagaminą - ryt į Skopje savaitei iškrendu. Gal pagausiu dar kažkiek šiumos. 

Nepamačiau kaip diena prabėgo - tik rytas buvo, o jau temsta...

Atsakyti

Vakaro nuotaika...  

 

 

Priedas  Screenshot_20191102-165709__01__01.jpg   253,29KB   0 Parsiųsta kartų  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 02 lapkričio 2019 - 17:00

Laba damos. Sian jau darbe pas mane kvepejo kaledomis ❤. Cinamonas, gvazdikeliai, apelsino zievele, pipirai.... 😊. Dar prasiviriau degustaciniu chatniu: pipiru, spanguoliu/apelsinu, bei bekono. Db vakarojam su draugu ir skanaujam.. neapsakomai tobulas derinys spanguoliu dzemas +pelesinis light suris.

ruosiu isankstini kaledini rinkini broliui. Per sesri kita savaite perduosiu. Nes ilgai nesimatysim

Atsakyti

Maja, gerai, skaitau PO VAKARIENĖS. Bet vistiek tokia mažuuuutė seilytė nutįso...

Fate tėvui  :bis  :bis  :bis Gerą dukrą užaugino.

Uj, ta kelionė dar tooooli, ir ji bus 80 pr. darbinė.

Atsakyti