Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Išvada - Frofesorė yra ateivis.

tai tokių ateivių aš tada ne vieną pažįstu :D 

kodėl kava turi veikti visus žmones vienodai? imkim va kad ir vaistus, tai neretai pasitaiko, kad kažkoks konkretus vaistas vieniems tinka, kitiems ne, nu tai kam netinka, irgi ateiviai? :) aš nesakau, kad manęs kava visiškai neveikia, kai esu pailsėjusi, tai ji mane tikrai tonizuoja, suteikia jėgų kažką toliau veikt, bet jau kai miego noriu, tai nežinau, nu gal kibirą išgėrus suveiktų, nebandžiau, nežinau :) bet po puodelio neveikia, galiu kriokt kaip šernas ir atsikelsiu tik su žadintuvu :) 

Atsakyti

man nesuveikia :D niekada anksčiau žadintuvo neatsibundu :D nu nebent to žadintuvo nereik, tai tada jau iki pietų aišku atsikeliu :D

Ziema, kai ateina sita susvilpta tamsa, man irgi reikia zadintuvo.  O pavasari-vasara atsibundu lengvai ir su sypsena.  :D

Atsakyti

tai tokių ateivių aš tada ne vieną pažįstu :D

kodėl kava turi veikti visus žmones vienodai? imkim va kad ir vaistus, tai neretai pasitaiko, kad kažkoks konkretus vaistas vieniems tinka, kitiems ne, nu tai kam netinka, irgi ateiviai? :) aš nesakau, kad manęs kava visiškai neveikia, kai esu pailsėjusi, tai ji mane tikrai tonizuoja, suteikia jėgų kažką toliau veikt, bet jau kai miego noriu, tai nežinau, nu gal kibirą išgėrus suveiktų, nebandžiau, nežinau :) bet po puodelio neveikia, galiu kriokt kaip šernas ir atsikelsiu tik su žadintuvu :)

ar  ateive buti nepatinka, kad sitoki isamu  paaiskinamaji traktata surasei? :D

Atsakyti

Ziema, kai ateina sita susvilpta tamsa, man irgi reikia zadintuvo.  O pavasari-vasara atsibundu lengvai ir su sypsena.  :D

su šypsena aš galiu atsibusti tik tada, kai nereikia žadintuvo, ir metų laikas to visiškai neįtakoja :D galiu tiek žiemą, tiek vasarą parpt iki 12 ir dalampački :D 

ar  ateive buti nepatinka, kad sitoki isamu  paaiskinamaji traktata surasei? :D

aš noriu būti princesė!!! :flirt2:  kokie dar ateiviai, jie negražūūūūūūūs! 

Atsakyti

su šypsena aš galiu atsibusti tik tada, kai nereikia žadintuvo, ir metų laikas to visiškai neįtakoja :D galiu tiek žiemą, tiek vasarą parpt iki 12 ir dalampački :D

aš noriu būti princesė!!! :flirt2:  kokie dar ateiviai, jie negražūūūūūūūs! 

O kas tau draudžia būti gražia princese ateive, jei jau norai tokie nysusvietni?

Atsakyti

O kas tau draudžia būti gražia princese ateive, jei jau norai tokie nysusvietni?

o tu esi mačiusi gražią princesę ateivę?? aš tai ne  :hmm::lol: :lol: 

Atsakyti

Vaišinu, vietoj kavos :) Priedas  5847462.jpeg   113,66KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

o tu esi mačiusi gražią princesę ateivę?? aš tai ne  :hmm::lol: :lol:

Arielė!

Atsakyti

Pienė_, 01 Lap 2019 - 16:42, parašė: Vaišinu, vietoj kavos :) attachicon.gif [url="https://www.supermama.lt/forumas/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_rel_module=post&attach_id=264454"]5847462.jpeg[/url]

 

Čia banginio dieta? :lol: 

 

 

Aš tai ateivių arbata galiu pavaišint :D 

Priedas  20191101_170521.jpg   74,56KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Arielė!

pasakyk tai mano dukrai :D greičiau pati ateive patapsi, nei Arielė :D 

Atsakyti

man nesuveikia :D niekada anksčiau žadintuvo neatsibundu :D nu nebent to žadintuvo nereik, tai tada jau iki pietų aišku atsikeliu :D

kazkoks juokelis sklande, sako uzsistaciau Minedo  daina ant zadintuvo, tai dabar pabundu  5 min iki jam suskambant, kad tik neisgirsti Minedo dainos :)

Vaišinu, vietoj kavos :) attachicon.gif5847462.jpeg

skanu :)

 man kava irgi nedaro   itakos miegui :) kaip ir  graziajai  princesei ateivei :) o mama sako  jeigu po 12  val  nors  ant saukstelio galo uzsipliko kavos jau  nemiga  garantuota :) ir suprask .

Atsakyti

Ryte kava mane pražvalina, bet vakare galiu kalt espreso ir eiti miegoti  :rolleyes: 

Buvau vakare Jeruzalės kapinėse. Jis labai gilioje dauboje. Jau koks vaizdas iš aukščiau jaudinantis. Ir dar bažnyčios varpai ant mišių ir procesijos pakvietė. Gražus vakaras  :wub:​ 

Atsakyti