Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Trešnia, tu gal gyvatė pagal horoskopą, kad odą lupi?

Bičių pikio pienelis + kremas su sidabru.

Atsakyti

O aš sprendžiu klausimą, kodėl išgėrus kavos suima miegas  :hmm: 

Rytoj Vėlinės... trūksta labai tėčio... ir kasmet širdį spaudžia nespėti pasakyti žodžiai... ir kažkodėl į ateitį nustumti ir nespėti įgyvendinti bendri planai  :unsure:​ 

Atsakyti

Piene_, o man trūksta supratingo patylėjimo kartu. Mūsų emocingoj šiaurės italų šeimoj tėtis buvo tas žmogus, su kuriuo galėjau eiti eiti eiti ir tylėti, ir nesitarus pelkėj sustoti ant negrimstančio kupsto spanguolių karoliais pasigrožėti. Kartais, ties likimo posūkiais, pajuntu jo tylėjimą visai šalia ir tada vėl viską galiu.

Tuoj sėsim valgyti šokoladinio torto su kava, kaip tėtukas mėgo.

Atsakyti

Kaip jauku ir gera mieste, Vln beveik tuscias, visi vilnieciai i savo teviskes isvaziavo. O, kad taip visada butu... :D

Labas dienas. Kapai aplankyti, rytoj i kitus vaziuosime.

Atsakyti

Pridaviau pasą PAR vizai.

 

Ir jau gavau Kaza vizą, nors prašymą išsiunčiau vos užvakar.  :yahoo:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 01 lapkričio 2019 - 14:24

O aš sprendžiu klausimą, kodėl išgėrus kavos suima miegas  :hmm:

man kava šiaip irgi yra labiau kasdienis įprotis, be kurio sunku. jei noriu miego, esu pavargusi, tai išgėrus kavos dažniau dar labiau miego užsinoriu, nei kad turėtų būti atvirkščiai. 

Atsakyti

Kaip jauku ir gera mieste, Vln beveik tuscias, visi vilnieciai i savo teviskes isvaziavo. O, kad taip visada butu... :D

na žiūrint į prekybos centrus, tai nepasakyčiau :D gatvės tuštokos, bet va bent Outlete tai žmonių beveik kaip įprastą savaitgalį

Atsakyti

man kava šiaip irgi yra labiau kasdienis įprotis, be kurio sunku. jei noriu miego, esu pavargusi, tai išgėrus kavos dažniau dar labiau miego užsinoriu, nei kad turėtų būti atvirkščiai. 

Kava suveikia tik po kurio laiko. Būtent todėl pavargusiems bet skubantiems ir toli važiuojantiems rekomenduojama užsimanius miego pirmiausia išgerti kavos, ir iš karto gulti miegot. Bus laiko pailsėti, bet kavai suveikus atsibusi anksčiau, nei be jos.

Atsakyti

Kava suveikia tik po kurio laiko. Būtent todėl pavargusiems bet skubantiems ir toli važiuojantiems rekomenduojama užsimanius miego pirmiausia išgerti kavos, ir iš karto gulti miegot. Bus laiko pailsėti, bet kavai suveikus atsibusi anksčiau, nei be jos.

man nesuveikia :D niekada anksčiau žadintuvo neatsibundu :D nu nebent to žadintuvo nereik, tai tada jau iki pietų aišku atsikeliu :D 

Atsakyti

man nesuveikia :D niekada anksčiau žadintuvo neatsibundu :D nu nebent to žadintuvo nereik, tai tada jau iki pietų aišku atsikeliu :D

Tai gal tu vietoj kavos kavasiusią geri?  :D​ 

Atsakyti

Tai gal tu vietoj kavos kavasiusią geri?  :D​ 

nu pusė pakelio nesusivarau į puodelį, bet trys kupini šauksteliai kavos man atrodo normali kava :D čia apie plikomą kalbu, nes tik tokią namie geriu, jokių aparatinių kavų namie nenoriu, visokios siusios su pienu tinka tik dieną šiaip atsigėrimui :) 

Atsakyti

nu pusė pakelio nesusivarau į puodelį, bet trys kupini šauksteliai kavos man atrodo normali kava :D čia apie plikomą kalbu, nes tik tokią namie geriu, jokių aparatinių kavų namie nenoriu, visokios siusios su pienu tinka tik dieną šiaip atsigėrimui :)

Išvada - Frofesorė yra ateivis.

Atsakyti