Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Tere, kokia proga toks tortas?

Dukterėčios gimtadienis.

Atsakyti

Labas rytas, vakar atidirbau renginyje, toks lievas, jau aš per sena tokiems renginiams  :D  varau į savo normalų darbą  :wub:​ 

Atsakyti

Labas rytas :)

kazkokie paranojiski sapnai paskutiniu laiku kankina ☹

Atsakyti

Labas rytas, vakar atidirbau renginyje, toks lievas, jau aš per sena tokiems renginiams  :D  varau į savo normalų darbą  :wub:​ 

Darboholikute Rykute ;)

Aš vakar per laisvadienį beveik nedirbau ;) tik susiplanavau, kokius objektus aplankysiu Japonijoje ;)

Atsakyti

Darboholikute Rykute ;)

Aš vakar per laisvadienį beveik nedirbau ;) tik susiplanavau, kokius objektus aplankysiu Japonijoje ;)

Varai į Japoniją? Wau super

Atsakyti

Darboholikute Rykute ;)

Aš vakar per laisvadienį beveik nedirbau ;) tik susiplanavau, kokius objektus aplankysiu Japonijoje ;)

Wow wow wow  :wub: 

O aš pasidomėjau Everest base camp treku. Labai tikėtinas variantas kitoms atostogoms.

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif As vakar su maniskio mama po miesta pasivaiksciojau, apsipirkom biski, nu nors gi nieko nereikia biggrin.gif

As sekmadieni praeita nuo rankos odos nulupau, nu dabar kaip sunkiai gyja, raudona viskas aplink unsure.gif visokiu kremu prisipirkau, niekas nepadeda, nebezinau kaip gydyti blink.gif

Pradejau megzti kombi vaikiska, nu nieko as ten nesuprantu, bandau mokintis biggrin.gif
Atsakyti

O tai kam tu tą odą lupai?

Atsakyti

jei įsidrėskus nulupai odą, tai kam tu tuos kremus tepi? niekada nieko netepu, pirma tik dezinfekuoju ir toliau leidžiu žaizdai natūraliai gyt ir sausėt, užsideda šašiukas ir nukrenta. nenustebčiau, jei kremais ir alergizuoji tą vietą, todėl ir negyja.

Atsakyti
tai antiseptiku patepiau, kad bakterija kokia neisiveistu, tai biski patepu karta i diena, po to leidziu sauset, nu bet sunkiai gyja unsure.gif

O nulupau tai netycia, nudreskiau odos gabala taip gerai blink.gif unsure.gif
Atsakyti

Sidabro tepalai arba pleistrai su sidabru ir hialuronu padeda

Atsakyti

nu kai įvardinai "visokių kremų" tai mano vaizduotė sužaidė :D peroksidu praskalauk ir viskas, netepliok nieko

Atsakyti