Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Kaip man siandien laikas letai slenka.... 

Atsakyti

Man tai greitai.

Papirkau tuos GUCCI. 30 ml. Nes nuirkas, kad 50 kainuoja +11 eur tik (tenkurperku), bet... Net ne penktas gi buteliukas.

Atsakyti

Nagus rodotės? Man patinka šitie variantai: raudoni, tamsiai rudi arba baklažano ir  daug nude atspalvių.

 

Šiuo metu tokie. Labs.


Pridėta:

Atsakyti

Apkleckinti nagai man nepatinka. Nu bet as nesu stiliaus ikona.  Raudonus megstu. 

Atsakyti

As jokiu ziedu nenesioju, mazulyciai auskariukai beveik nematomi ir vasara grandineles kelios ant kaklo, cia jau silpnybe mano, turiu visokios kaklo bizuterijos prisipirkusi. Viskas.   kiekviena akcentus dedame ten, kur norisi, kas naguose, kas kojose, kas ausyse ar dar kur. :D

aš bamboj akcentą turiu :lol:

Atsakyti

Koks fainas Limc gimtadienis  :bigsmile:

Apipaišytų ir vanago nagų ni ni ni. 

Mano tikie dabar

Priedas  IMG_20191031_105635.jpg   71,16KB   0 Parsiųsta kartų

 

Drybsau namuose ant sofutes po kolonoskopijos. Ačiū D nieko nerado  :)

Atsakyti

Alenemažai karalaitių  :bis  :yahoo:  :bis​ 

Tik aš kaip pelenė, su apkapotais... Ok, bespalviu gydančiu patepiau.

Atsakyti

Noriu kavos, preferably Oze, po kokio a la japoniško maisto. Kompanija? Apie 13-13:30.

Atsakyti

Labos,

Dėl nagų, tai su Gaile draugauju. Aš tuos jokius irgi kartais turiu, bet labai greit jie mane ima spausti.

Atsakyti

Laba su antru kavos puodu, 

Man visada grazu spalvos. Ryskesni nagai patinka labiau, nei sviesus ar pasteliniai. Bet, kartais reikia ir tokiu. 

Karolinos nagai man baisu, net jaunai panai. Beeet... jos stilius toks. Prie visokiu tatuiruociu ir ziedeliu, zieduku paprasti elegantiski naguciai ir netiktu. 

Orage, musu irgi drasi  :bigsmile:  Mano drasiausi yra dabartiniai, nerandu foto, o nufotkinti nemoku, nes i kuria puse pasuksi, spalva keiciasi. Dar turejau smaragdinius, tuos kates akis nagus. Ir tokius buvo padare vasara. Labai graziai ziurejosi. Piesinuku as nemegstu, tai zaidziu spalvomis. 

24-Ombre-Nail-Art-Designs.jpg

Atsakyti

Labas rytas,

 o jau kavos skanumas buvo  siandien :)  gal, kad i saldainius buvau inykus :) bet  nuo rytojaus  vel i doros  sunku kelia  griztu :)

ir paskutinis potepis apie nagus, tiksliau apie meistrus kaip save megsta  vadinti, na kokios ten meistres pora kursu ir meistre :) nieko asmenisko Treshe, ne tik Tu  taip save vadini, bet visos nail technician, tik man   atdoro, kad  vadintis meitre reikia  truputi daugiau  nei 3 val. kursu :)  ir poros sugadintais nagais klienciu  :)

Eularija :4u:  skaudejo?

Atsakyti

o aš išvis natūrali, nagų atžvilgiu, nei lakuoju, nei prisiauginus :) nagai silpni, tai visada trumpi, nes vos paaugę sluoksniuojasi, tai odeles apsitvarkau ir good. nežinau, nesureikšminu aš ar lakuoti, ar ne, svarbu tvarkingi ir nešūdinom panagėm :) nors, kažkada jaunoj jaunystėj turėjau ir visokio ilgio, ir visokių formų priauginamus nagus :) 

kaip jaučiasi, kad artėja ilgasis savaitgalis, žmonių net mieste kažkaip mažiau, nors šiandien dar kaip ir darbo diena normali. darbe irgi sėdžiu ir nosį krapštau, gerai, kad knygą atsinešiau, vis yra ką veikt :D 

Atsakyti