Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Baikit, aš ir telikas, mes egzistuojam paraleliai.

Gebėjau vieną tv personą обидеть neatpažinimu. Nu atėjo moteris riožiniais plaukais žaisti protmūšio, sakau labas, aš vardu AŠ, o tu?

Atsakyti

Nuobodybe tie karalaičiu nagai. Tokie patys kaip jų vyrų. Joms kitokiu protokolo taisyklės neleidžia, tai ir liūdi 🤣

Atsakyti

Vat rožiniai plaukai tai man iš kažkokio tai vaikystės pasaulio. Visada nustembu kai suaugusia moterį pamatau tokiais 😀

Atsakyti

Nuobodybe tie karalaičiu nagai. Tokie patys kaip jų vyrų. Joms kitokiu protokolo taisyklės neleidžia, tai ir liūdi 🤣

 Ir fates nagai tau nuobodus?

Sutinku, kad protokolas yra grieztas, mes , paprastieji, bent galime (jei norisi)  isdazyti savo nagus papugos spalvom ir darkyti visokiais ilgiais. Taciau ir Holivudo gviazdos, specialiai stebejau, niekada nevaiksto ilgais ryskiais nagais,matyt,  i karaliskas asabas pretenduoja.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 31 spalio 2019 - 08:47

Priedas  Screenshot_20191031-072749__01.jpg   431,68KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Man gražu, kai nagai neužgožia papuošalų ir drabužių. 

 

Beskonybės viršuje yra tokie reikalai (skaitykit tekstą)

 

Priedas  Screenshot_20191014-085002__01.jpg   208,08KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

O beje, kavos???

Po antrą puoduką ;)

 

 

Priedas  Screenshot_20191028-225924__01.jpg   271,63KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Nu taip, paprasti ir nuobodus. Kartais ir aš taip dažau, kai reik kad prie visko derintusi. Na čia kaip juodi batai ir juoda rankinė. Arba juodos kelnes ir balta bliuska 😀.

Nesakau kad blogai. Tiesiog neįdomu 

Atsakyti

Aciu, antram kavukui dar nepribrendau,  bus neskanu gerti, kai nera poreikio. :D

 

meschino jauna mergicka, kada dar besidarkyti, jei ne jos amziuje. As ta toleruoju. :D Elegantiskas klasikinis minimalizmas :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 31 spalio 2019 - 08:57

Gadget, pvz aš visai nenešioju papuošalų. Išskyrus mažiukus auskarus ir vestuvinį žiedą. Tai nagai yra akcentas tuomet. Na aišku tavo toj foto jau pereboras 🤣

Atsakyti

Aciu, antram kavukui dar nepribrendau,  bus neskanu gerti, kai nera poreikio. :D

meschino jauna mergicka, kada dar besidarkyti, jei ne jos amziuje. As ta toleruoju. :D

Nu 25 kokie jai. Ne tokia jau mergicka. 

Atsakyti

Aciu, antram kavukui dar nepribrendau,  bus neskanu gerti, kai nera poreikio. :D meschino jauna mergicka, kada dar besidarkyti, jei ne jos amziuje. As ta toleruoju. :D Elegantiskas klasikinis minimalizmas :lol:
Exactly

 

Tą ir matau, jo jo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 31 spalio 2019 - 09:05

Gadget, pvz aš visai nenešioju papuošalų. Išskyrus mažiukus auskarus ir vestuvinį žiedą. Tai nagai yra akcentas tuomet. Na aišku tavo toj foto jau pereboras 🤣

As jokiu ziedu nenesioju, mazulyciai auskariukai beveik nematomi ir vasara grandineles kelios ant kaklo, cia jau silpnybe mano, turiu visokios kaklo bizuterijos prisipirkusi. Viskas.   kiekviena akcentus dedame ten, kur norisi, kas naguose, kas kojose, kas ausyse ar dar kur. :D

Atsakyti

Na jau juk neturi stilius draugu, jei yra kam patinka, vadinas kazkam grazu :4u: mano kaip meistro is to duona valgancio darbas ir pareiga tai atlikti kokybiskai ir gerai :rolleyes: o toliau jau ne man nesioti, nors man grazus tokie, as tik laiko jiems neturiu sau darytis  :wub:

Stilius arba yra arba nera, cia draugysciu negali buti. :D

Atsakyti